Вважається, що з моменту народження кожна людина починає обертатися в трьох основних біологічних циклах фізичному, інтелектуальному й емоційномуДата конвертації01.01.2017
Розмір445 b.

Вважається, що з моменту народження кожна людина починає обертатися в трьох основних біологічних циклах - фізичному, інтелектуальному й емоційному. Фізичний цикл обумовлюється життєвою енергією людини, його силами, витривалістю, активністю і т. д. Його тривалість - 23 дні. Інтелектуальний цикл становить 33 дні і визначається здібностями людини до пізнання, осмислення, вивчення та творчості. Емоційний цикл становить 28 днів. Він обумовлюється станом нервової системи людини, а також його настроєм.

  • Вважається, що з моменту народження кожна людина починає обертатися в трьох основних біологічних циклах - фізичному, інтелектуальному й емоційному. Фізичний цикл обумовлюється життєвою енергією людини, його силами, витривалістю, активністю і т. д. Його тривалість - 23 дні. Інтелектуальний цикл становить 33 дні і визначається здібностями людини до пізнання, осмислення, вивчення та творчості. Емоційний цикл становить 28 днів. Він обумовлюється станом нервової системи людини, а також його настроєм.Крива біоритмів виглядає хвилеподібно. Кожен цикл складається з фази зростання і фази спаду, а також ділиться на позитивний і негативний напівперіоди. Фаза спаду не завжди є негативною. А от момент, коли крива біоритму перетинає нульову позначку, вважається критичним, оскільки складно прогнозувати, який вплив зробить стан певної системи людини на його життєдіяльність в цілому.

  • Крива біоритмів виглядає хвилеподібно. Кожен цикл складається з фази зростання і фази спаду, а також ділиться на позитивний і негативний напівперіоди. Фаза спаду не завжди є негативною. А от момент, коли крива біоритму перетинає нульову позначку, вважається критичним, оскільки складно прогнозувати, який вплив зробить стан певної системи людини на його життєдіяльність в цілому.Крім трьох основних циклів, на життєдіяльність людини впливає також добовий біоритм. Наш організм щодня виконує одні й ті ж функції. І якщо ми узгодимо свою діяльність з активізацією певних процесів в організмі, ми отримаємо кращий результат. Наприклад, вранці з 7 до 12 годин активізується робота травного тракту. Їжа, з'їдена в цей час, повністю засвоюється і перетворюється в енергію, яку людина використовує протягом дня. 

  • Крім трьох основних циклів, на життєдіяльність людини впливає також добовий біоритм. Наш організм щодня виконує одні й ті ж функції. І якщо ми узгодимо свою діяльність з активізацією певних процесів в організмі, ми отримаємо кращий результат. Наприклад, вранці з 7 до 12 годин активізується робота травного тракту. Їжа, з'їдена в цей час, повністю засвоюється і перетворюється в енергію, яку людина використовує протягом дня. Також в ранкові години активізується робота мозку. Тому ранок - це найкращий час для розумової діяльності. Ще з давніх пір люди кажуть: «Ранок вечора мудріший».

  • Також в ранкові години активізується робота мозку. Тому ранок - це найкращий час для розумової діяльності. Ще з давніх пір люди кажуть: «Ранок вечора мудріший».

  • Після 12 години дня артеріальний тиск людини знижується, а мозкова активність сповільнюється. У цей час мами укладають дітей спати. Але ж біоритми діють на всіх людей, і тому дорослі, у яких є можливість подрімати вдень, також відчувають на собі їх вплив. Особливо в літню спеку, коли організм відчуває додаткові навантаження, відпочинок корисний для всіх без винятку. О 2 годині дня артеріальний тиск знову підвищується, і мозкова активність посилюється. Про цю особливість біоритмів добре знають батьки, так як якщо не вкласти дитину спати до 2 годин, далі він розігрується і його вже не приборкати.

  •  О 2 годині дня артеріальний тиск знову підвищується, і мозкова активність посилюється. Про цю особливість біоритмів добре знають батьки, так як якщо не вкласти дитину спати до 2 годин, далі він розігрується і його вже не приборкати.

  • Денний час з 3 до 6 годин вечора - хороший період для фізичної та розумової діяльності. У цей час серце і судини працюють максимально ефективно, тому Ви можете закінчити роботу, яку почали вранці, а також зайнятися спортом або домашніми справами.У період з 6 до 8 вечора найкраще перекусити і відправитися на прогулянку. У цей час гіпертоніки відчувають підвищення тиску. Температура тіла в ці 2:00 також максимальна. Далі організм заспокоюється і починається вироблення гормону сну. Тому після 8 години вечора краще займатися діяльність, що не вимагає сильної концентрації уваги.

  • У період з 6 до 8 вечора найкраще перекусити і відправитися на прогулянку. У цей час гіпертоніки відчувають підвищення тиску. Температура тіла в ці 2:00 також максимальна. Далі організм заспокоюється і починається вироблення гормону сну. Тому після 8 години вечора краще займатися діяльність, що не вимагає сильної концентрації уваги.Постарайтеся засипати і вставати в один і той же час. Перевтоми і недосипання призводять до швидкого зношування організму і передчасного старіння. Необхідний добовий мінімум для здорової людини - 4-5 годин безперервного сну. За цей час проходять перші три обов'язкові циклу сну. Якщо Ви готуєте важливий звіт, і у Вас зовсім немає часу, Ви можете виспатись з 11 вечора до 3-4 годин ранку. Але часто повторювати такі подвиги не рекомендується. У нормі людина повинна спати 7-9 годин. При цьому ранковий підйом проходить легше в момент підвищення температури тіла, а значить не раніше 6 години ранку.

  • Постарайтеся засипати і вставати в один і той же час. Перевтоми і недосипання призводять до швидкого зношування організму і передчасного старіння. Необхідний добовий мінімум для здорової людини - 4-5 годин безперервного сну. За цей час проходять перші три обов'язкові циклу сну. Якщо Ви готуєте важливий звіт, і у Вас зовсім немає часу, Ви можете виспатись з 11 вечора до 3-4 годин ранку. Але часто повторювати такі подвиги не рекомендується. У нормі людина повинна спати 7-9 годин. При цьому ранковий підйом проходить легше в момент підвищення температури тіла, а значить не раніше 6 години ранку.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка