Як усі складні об’єкти, уроки поділені на типи за різними ознаками. Як усі складні об’єкти, уроки поділені на типи за різними ознаками



Дата конвертації12.10.2016
Розмір445 b.





Як усі складні об’єкти, уроки поділені на типи за різними ознаками.

  • Як усі складні об’єкти, уроки поділені на типи за різними ознаками.





1. Урок засвоєння нових знань;

  • 1. Урок засвоєння нових знань;

  • 2. Урок формування (засвоєння) вмінь і навичок;

  • 3. Урок застосування знань, вмінь і навичок;

  • 4. Урок узагальнення і систематизації знань;

  • 5. Урок перевірки знань, умінь і навичок;

  • 6. Комбінований урок.





Мета: оволодіння учнями новими навичками, матеріалами та новими способами діяльності.

  • Мета: оволодіння учнями новими навичками, матеріалами та новими способами діяльності.

  • Стуктура

  • Організаційний момент

  • Актуалізація опорних знань

  • Мотивація навчальної діяльності

  • Оголошення теми, мети, завдань уроку

  • Вивчення нового матеріалу

  • Осмислення нових знань, умінь

  • Закріплення, систематизація, узагальнення

  • Контрольно – коригувальний етап

  • Підсумок уроку

  • Інструктаж щодо виконання домашнього завдання.



Мета: закріплення і усвідомлення раніше засвоєного матеріалу і формування нових навичок та вмінь.

  • Мета: закріплення і усвідомлення раніше засвоєного матеріалу і формування нових навичок та вмінь.

  • Структура

  • Організаційний момент

  • Актуалізація опорних знань та їх коригування

  • Повідомлення теми і мети уроку

  • Мотивація навчальної діяльності

  • Вступні завдання (можуть поєднуватися із поглибленням або вивченням невеликих порцій нового матеріалу)

  • Пробні та тренувальні вправи (використання вивченого в стандартних умовах)

  • Творчі завдання

  • Підсумок уроку

  • Домашнє завдання.



Структура

  • Структура

  • Організаційний момент

  • Перевірка домашнього завдання

  • Коригування опорних знань умінь і навичок

  • Повідомлення теми і мети уроку

  • Мотивація навчальної діяльності

  • Загальний інструктаж, усвідомлення учнями алгоритму дій

  • Самостійне виконання завдань учнями під контролем і за допомогою вчителя

  • Звіт про виконання роботи. Узагальнення і систематизація результатів роботи

  • Підсумок роботи

  • Домашнє завдання.



Мета: встановлення рівня оволодіння учнями основними теоретичними знаннями, повторення, більш глибоке осмислення навчального матеріалу, приведення його до певної системи.

  • Мета: встановлення рівня оволодіння учнями основними теоретичними знаннями, повторення, більш глибоке осмислення навчального матеріалу, приведення його до певної системи.

  • Структура

  • Організаційний момент

  • Повідомлення теми і мети уроку

  • Мотивація навчальної діяльності

  • Відтворення та коригування опорних знань

  • Узагальнення та систематизація понять

  • Засвоєння провідних ідей і теорій на основі широкої систематизації

  • Домашнє завдання.



Мета: перевірка якості та міцності засвоєного матеріалу, сформованості умінь і навичок.

  • Мета: перевірка якості та міцності засвоєного матеріалу, сформованості умінь і навичок.

  • Організаційний момент

  • Повідомлення теми і мети уроку

  • Мотивація навчальної діяльності

  • Перевірка знань фактичного матеріалу та основних понять

  • Перевірка глибини та усвідомлення знань

  • Використання знань у стандартних умовах

  • Використання знань у змінених умовах

  • Збір виконаних завдань (їх перевірка, оцінювання, аналіз виконуються до наступного уроку)

  • Підсумки уроку

  • Домашнє завдання.



Структура

  • Структура

  • 1. Організаційний момент

  • 2. перевірка виконання учнями домашнього завдання практичного характеру;

  • 3. перевірка, оцінка і корекція раніше засвоєних знань, навичок і вмінь;

  • 4. відтворення і корекція опорних знань учнів;

  • 5. повідомлення теми, мети і завдань уроку та формування мотивації учіння;

  • 6. сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу;

  • 7. осмислення, узагальнення і систематизація нових знань;

  • 8. підсумки уроку і повідомлення домашнього завдання





Презентацію підготувала

  • Презентацію підготувала

  • учителька біології

  • НВК “ЗНЗ – ДНЗ” с. Вербовець

  • Гурман С.В.




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка