З 04. 2014 по 06. 04. 2014 року в Державній медичній вищій професійній Школі в місті Ополє, воєводства Опольське, Польща, відбувся офіційний робочий візит представників комунального закладу “Бериславський медичний коледж”, Херсонської обласноїДата конвертації03.06.2016
Розмір445 b.

З 2.04.2014 по 06.04.2014 року в Державній медичній вищій професійній Школі в місті Ополє, воєводства Опольське, Польща, відбувся офіційний робочий візит представників комунального закладу “Бериславський медичний коледж”, Херсонської обласної ради, Україна.

 • З 2.04.2014 по 06.04.2014 року в Державній медичній вищій професійній Школі в місті Ополє, воєводства Опольське, Польща, відбувся офіційний робочий візит представників комунального закладу “Бериславський медичний коледж”, Херсонської обласної ради, Україна.

Під час візиту до польського медичного навчального закладу представниками нашого навчального закладу було відвідано бібліотеку, яка містить близько 50 тисяч примірників підручників та різних навчальних посібників, 5 читальних залів, оснащених сучасною електронною інформаційною базою, де працює загальнодоступна віртуальна бібліотека.

 • Під час візиту до польського медичного навчального закладу представниками нашого навчального закладу було відвідано бібліотеку, яка містить близько 50 тисяч примірників підручників та різних навчальних посібників, 5 читальних залів, оснащених сучасною електронною інформаційною базою, де працює загальнодоступна віртуальна бібліотека.

 • Читальні зали та приміщення бібліотеки здатні одночасно приймати до 1,5 тисячі відвідувачів.

Також українські викладачі відвідали Інститут Медсестринства, де на І-ІІІ курсах бакалаврату начаються 150 студентів з різних регіонів Польщі.

 • Також українські викладачі відвідали Інститут Медсестринства, де на І-ІІІ курсах бакалаврату начаються 150 студентів з різних регіонів Польщі.

 • Навчальні класи для практичних занять оснащені найсучаснішими фантомами, муляжами, обладнанням та всіма необхідними навчальними матеріалами, відтворюючи реальність роботи медичної сестри в відділенні лікарні.Нам показали всі етапи проведення практично заняття з виконанням студентами різних видів ін’єкцій.

 • Нам показали всі етапи проведення практично заняття з виконанням студентами різних видів ін’єкцій.

 • Вражає обладнання, що використовується під час проведення занять, наявність всіх необхідних засобів та матеріалів.

 • Студенти демонструють достатньо високий рівень знань та практичних вмінь.Наші представники відвідали також Інститут акушерства, де готують протягом 3 років майбутніх акушерок, які по завершенню навчання отримують диплом бакалавра.

 • Наші представники відвідали також Інститут акушерства, де готують протягом 3 років майбутніх акушерок, які по завершенню навчання отримують диплом бакалавра.

 • Заняття проводяться як в спеціально обладнаних практичних класах, так і на базі пологового відділення Університетської клініки та Опольського воєводського шпиталю.

 • Усі практичні аудиторії оснащені всіма необхідними засобами та надсучасним обладнанням для реального відтворення процесу прийому пологів та догляду за вагітною та породіллею.

Директор Інституту Акушерства та викладачі люб’язно показали нам всі класи, тренажерну залу, сучасні фантоми для імітації пологів та надання допомоги роділлям та породіллям.

 • Директор Інституту Акушерства та викладачі люб’язно показали нам всі класи, тренажерну залу, сучасні фантоми для імітації пологів та надання допомоги роділлям та породіллям.

 • Також нас ознайомили з історією розвитку акушерства в Опольському краю.

 • В навчальному закладі, який має давню історію, ретельно зберігають та шанують пам’ять про своїх попередників.

3 та 4 квітня в залі-амфітеатрі PMWSZ в Ополє відбулася І Міжнародна науково-практична конференція проведена під патронатом воєводи Опольського та фундації “Puls Uczelni” на тему:

 • 3 та 4 квітня в залі-амфітеатрі PMWSZ в Ополє відбулася І Міжнародна науково-практична конференція проведена під патронатом воєводи Опольського та фундації “Puls Uczelni” на тему:

 • “Як писати науково-дослідні праці та як їх друкувати”.

 • У роботі цієї конференції взяло участь понад 350 делегатів, більш ніж з 10 країн світу.

 • Представники України перебували в навчальному закладі та на конференціях, що тут проводяться, вперше.

 • Присутність представників навчального закладу з України, в знак солідарності та підтримки нашої країни були відмічені вітальною промовою пана ректора PMWSZ Томаша Галького та встановленням в залі конференції державного прапора України.Викладачі-науковці комунального закладу “Бериславський медичний коледж” к.м.н. Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії “Сестринська справа та догляд за хворими” Бугаєвська Наталія Анатоліївна виступили на конференції з доповіддю “Особливості проведення науково-дослідної роботи студентами та викладачами Бериславського медичного коледжу”.

 • Викладачі-науковці комунального закладу “Бериславський медичний коледж” к.м.н. Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії “Сестринська справа та догляд за хворими” Бугаєвська Наталія Анатоліївна виступили на конференції з доповіддю “Особливості проведення науково-дослідної роботи студентами та викладачами Бериславського медичного коледжу”.

 • Реферат та мультимедійна презентація цієї роботи доповідалися польською мовоюОсобливо тісно українська делегація спілкувалася під час проведення конференції з науковцями з Білорусії, які також виступили зі своїми доповідями на цій конференції.

 • Особливо тісно українська делегація спілкувалася під час проведення конференції з науковцями з Білорусії, які також виступили зі своїми доповідями на цій конференції.

 • До складу білоруської делегації входили 2 представника Гродненського державного університету ім. Янки Купали – Андрій Шпаков, к.м.н., завідувач кафедри спортивної медицини та реабілітації, та Олександр Сіваков - професор Мінської академії післядипломної освіти лікарів, президент Білоруської Асоціації фахівців нетрадиційної медицини.

Під час відвідування PMWSZ була досягнута домовленість з керівництвом польського навчального закладу про проведення в наступному навчальному році конкурсу-зустрічі між студентами відділень “Сестринська справа” та “Лікувальна справа” Бериславського медичного коледжу та Інститутами Медсестринства і Акушерства в складі PMWSZ в Ополє.

 • Під час відвідування PMWSZ була досягнута домовленість з керівництвом польського навчального закладу про проведення в наступному навчальному році конкурсу-зустрічі між студентами відділень “Сестринська справа” та “Лікувальна справа” Бериславського медичного коледжу та Інститутами Медсестринства і Акушерства в складі PMWSZ в Ополє.

 • Студенти обох навчальних закладів-партнерів продемонструють свої практичні та теоретичні знання та вміння.

 • Також плануються виступи вокальних та хореографічних колективів обох медичних шкіл, спілкування, екскурсії та цікаве дозвілля.

Наші викладачі, напередодні 69 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідали кладовище-меморіал радянським воїнам-визволителям в Ополє, що межує з партнерським навчальним закладом.

 • Наші викладачі, напередодні 69 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні відвідали кладовище-меморіал радянським воїнам-визволителям в Ополє, що межує з партнерським навчальним закладом.

 • На цьому меморіалі покояться останки більш ніж 250 загиблих радянських солдат і офіцерів, що віддали своє життя за мир і життя людей як в Польщі, так і в усьому світі.

 • Студенти та викладі всіх навчальних закладів міста Ополє та місцеві жителі доглядають за могилами радянських солдат-визволителів та зберігають в своїх серцях вдячність та любов до них.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка