З самого початку своєї діяльності університет має структуру інститутів. З самого початку своєї діяльності університет має структуру інститутівДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.

З самого початку своєї діяльності університет має структуру інститутів.

  • З самого початку своєї діяльності університет має структуру інститутів.

  • Відокремились такі корпуси: Гуманістичний Інститут, Інститут Суспільних Наук, Інститут Туризму і Рекреації, Природно-технічний Інститут також Інститут Математики і Інноваційних Технологій. Крім того, структура вузу має відокремлений комплекс лабораторій, які входять до Центру Досліджень і Трансферу Технологій.В першій половині 2015 р. Замость здобуде чергову сучасну лабораторну базу. Проект Державного Університету ім. Шимона Шимоновіца в м. Замость під назвою "Зростання потенціалу лабораторій Центру Досліджень і Трансферу Технологій PWSZ в м. Замость через комплексну модернізацію сучасної дослідницької апаратури" отримав позитивну оцінку PARP. Вартість проекту становить 13,5 млн зл.

  • В першій половині 2015 р. Замость здобуде чергову сучасну лабораторну базу. Проект Державного Університету ім. Шимона Шимоновіца в м. Замость під назвою "Зростання потенціалу лабораторій Центру Досліджень і Трансферу Технологій PWSZ в м. Замость через комплексну модернізацію сучасної дослідницької апаратури" отримав позитивну оцінку PARP. Вартість проекту становить 13,5 млн зл.Студенти PWSZ в м. Замость охоче беруть участь в загальнопольських добродійних акціях, а також самі організовують різного виду ініціативи, які мають на меті допомогу тим, які особливо цього потребують. Прикладом є участь наших студентів в таких заходах як „Dzień Dawcy Szpiku dla Oli i innych”, акції „Szlachetna Paczka” чи Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

  • Студенти PWSZ в м. Замость охоче беруть участь в загальнопольських добродійних акціях, а також самі організовують різного виду ініціативи, які мають на меті допомогу тим, які особливо цього потребують. Прикладом є участь наших студентів в таких заходах як „Dzień Dawcy Szpiku dla Oli i innych”, акції „Szlachetna Paczka” чи Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

У видовищній конкуренції freestyle football наш студент Міхал Рицай знаходиться в передовій світовій групі і здобуває успіхи на державній, а також міжнародній арені. У своєму доробку він має медалі чемпіонату Польщі, Європи і Світу. Зараз Міхал Рицай є Чемпіоном Світу після перемог в Лондоні і Дубаї.

  • У видовищній конкуренції freestyle football наш студент Міхал Рицай знаходиться в передовій світовій групі і здобуває успіхи на державній, а також міжнародній арені. У своєму доробку він має медалі чемпіонату Польщі, Європи і Світу. Зараз Міхал Рицай є Чемпіоном Світу після перемог в Лондоні і Дубаї.Після отримання згоди Міністерства Науки і Вищої Освіти будуть відкриті нові факультети:

  • Після отримання згоди Міністерства Науки і Вищої Освіти будуть відкриті нові факультети:

  • НАЦБЕЗПЕКА

  • ОБЛІК І ФІНАНСИВід 2010 р. PWSZ в м. Замость видає Безкоштовну Академічну Газету SKAFANDER, головним редактором якої є наш випускник.

  • Від 2010 р. PWSZ в м. Замость видає Безкоштовну Академічну Газету SKAFANDER, головним редактором якої є наш випускник.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка