Задача 944 1) 80: 5=16( кг)- посіяли пшениці. 2) 96: 8=12(кг)



Дата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.



Задача 944

  • Задача 944

  • 1) 80:5=16( кг)- посіяли пшениці.

  • 2) 96:8=12(кг)

  • Відповідь: 12 кг кукурудзи посіяли на ділянці.

  • 72:2=36 640:8=80

  • 36*2=72 80*8=640

  • 52:4=13 150:5=30

  • 13*4=52 30*5=150











Формувати уміння перевіряти дію множення дією ділення.

  • Формувати уміння перевіряти дію множення дією ділення.

  • Закріплювати уміння розв’язувати задачі за скороченим виразом.

  • Закріплювати уміння розв’язувати рівняння.

  • Розвивати мислення.



Алгоритм розв’язку рівнянь.

  • Алгоритм розв’язку рівнянь.



Виконувати перевірку дії множення дією ділення.

  • Виконувати перевірку дії множення дією ділення.

  • Складати задачі за даним виразом та за скороченим записом.

  • Перевірити, чи є дане число розв’язком рівняння.



Дію множення можна перевірити дією ділення:

  • Дію множення можна перевірити дією ділення:

  • 13*5=65

  • 65:5=13



6 - по 9кг 90кг

  • 6 - по 9кг 90кг

  • 3 - по ?





3 рівень

  • 3 рівень

  • Розв’яжіть приклади. Зробіть перевірку діленням:

  • 43*2=

  • 32*3=

  • 24*4=

  • 18*5=



3 рівень

    • 3 рівень
    • Складіть і розв’яжіть
    • задачу за скороченим записом:
    • -по30к.
    • 170к.
    • 4 -по ?.


3 рівень

  • 3 рівень

  • 43*2=86

  • 86:2=43

  • 32*3=96

  • 96:3=32

  • 24*4=96

  • 96:4=24

  • 18*5=90

  • 90:5=18



3 рівень

  • 3 рівень

  • Задача

  • Купили 3 груші по 30к. та однакові 4 яблука. За всю покупку заплатили 170к. Скільки коштує одне яблуко?

  • 1)30*3=90(к.)-коштують груші.

  • 2)170-90=80(к.)- коштують 4 яблука. 3)80:4=20(к.)

  • Відповідь: 20к. коштує одне яблуко.





№ 953;

  • № 953;

  • № 954.




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка