Захворювання щитовидної залози є одними з найпоширеніших в світі. Україна є регіоном йодного дефіцитуДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.Захворювання щитовидної залози є одними з найпоширеніших в світі. Україна є регіоном йодного дефіциту. Недостатній вжиток йоду створює серйозну загрозу для здоров'я мешканців України і є одним з чинників виникнення раку щитовидної залози. Тому потрібне проведення заходів йодної профілактики.

  • Захворювання щитовидної залози є одними з найпоширеніших в світі. Україна є регіоном йодного дефіциту. Недостатній вжиток йоду створює серйозну загрозу для здоров'я мешканців України і є одним з чинників виникнення раку щитовидної залози. Тому потрібне проведення заходів йодної профілактики.Аддісонова хвороба (бронзова хвороба) — описане Т. Аддісоном (1855) захворювання, що виникає в зв'язку з порушенням функцій надниркових залоз, яке найчастіше є наслідком їх туберкульозного ураження. Аддісонова хвороба спостерігається порівняно рідко, переважно у віці 30—50 років. Розвивається поступово, супроводиться м'язовою слабістю, розладами травлення, бронзовим забарвленням шкіри й слизових оболонок. Перебіг і прогноз Аддісонова хвороба стали легшими у зв'язку з застосуванням гормонотерапії та протитуберкульозних засобів.

  • Аддісонова хвороба (бронзова хвороба) — описане Т. Аддісоном (1855) захворювання, що виникає в зв'язку з порушенням функцій надниркових залоз, яке найчастіше є наслідком їх туберкульозного ураження. Аддісонова хвороба спостерігається порівняно рідко, переважно у віці 30—50 років. Розвивається поступово, супроводиться м'язовою слабістю, розладами травлення, бронзовим забарвленням шкіри й слизових оболонок. Перебіг і прогноз Аддісонова хвороба стали легшими у зв'язку з застосуванням гормонотерапії та протитуберкульозних засобів.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка