Закон України «Про зайнятість населення»Дата конвертації15.06.2016
Розмір444 b.Роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну таку особу щомісяця за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду України, компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

 • Роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і упродовж цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну особу, протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж три мінімальні заробітні плати за кожну таку особу щомісяця за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених у бюджеті Пенсійного фонду України, компенсуються фактичні витрати у розмірі 50 відсотків суми нарахованого єдиного внеску за відповідну особу за місяць, за який він сплачений, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Закон України «Про зайнятість населення» передбачив право громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких не менше 15 років, та які мають професійно-технічну або вищу освіту, одноразово отримати «ваучер» для підтримання Вашої конкурентоспроможності на ринку праці.

 • Закон України «Про зайнятість населення» передбачив право громадян віком старше 45 років, страховий стаж яких не менше 15 років, та які мають професійно-технічну або вищу освіту, одноразово отримати «ваучер» для підтримання Вашої конкурентоспроможності на ринку праці.

 • Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом (станом на 1 січня 2014 р. – 1218 гривень)

 • Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 • У разі, коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, оплата різниці вартості здійснюється за кошти особи, яка отримала ваучер, або за кошти роботодавця ( за згодою).Рішення про видачу ваучера приймається територіальним органом протягом восьми днів, з моменту подання Вами документів.

 • Рішення про видачу ваучера приймається територіальним органом протягом восьми днів, з моменту подання Вами документів.

 • Територіальний орган протягом трьох робочих днів з дня прийняття рішення, письмово проінформує Вас про це.

 • Для отримання ваучера Ви повинні звернутися протягом п’яти робочих днів, з дня надходження Вам листа, до територіального органу, який прийняв рішення про його видачу. Якщо Ви з поважних причин, підтверджених Вами документально, не зможе звернутися у зазначений строк, він може бути подовжений на відповідний період.

 • Після отримання ваучера Вам необхідно звернутися до обраного Вами навчального закладу для укладання договору

 • Період використання ваучера для укладання з навчальним закладом договору про навчання становить 90 днів.

 • Ваше зарахування на навчання на підставі ваучера здійснюється навчальним закладом відповідно до законодавства.

 • В період Вашого навчання, навчальний заклад щомісячно інформує територіальний орган про відвідування Вами занять та виконання навчальної програми.

 • Ви маєте право лише один раз скористатись можливістю отримання ваучера.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка