Закону Україну «Про Збройні сили України»Дата конвертації04.06.2016
Розмір764 b.


Становлення незалежності України

 • Становлення незалежності України
Вкажіть, коли було прийнято Конституцію незалежної України:

 • Вкажіть, коли було прийнято Конституцію незалежної України:Навіть дату прийняття Закону Україну «Про Збройні сили України», який, в свою чергу, сприяв започаткуванню Свята Збройних Сил України:

 • Навіть дату прийняття Закону Україну «Про Збройні сили України», який, в свою чергу, сприяв започаткуванню Свята Збройних Сил України:Вкажіть рік, на протязі якого відбулися і вибори до Верховної Ради України, і вибори Президента України:

 • Вкажіть рік, на протязі якого відбулися і вибори до Верховної Ради України, і вибори Президента України:Вкажіть, коли українські олімпійці вибороли першу золоту олімпійську медаль незалежної України:

 • Вкажіть, коли українські олімпійці вибороли першу золоту олімпійську медаль незалежної України:Вкажіть, коли відбулося прийняття України до Світової організації торгівлі?

 • Вкажіть, коли відбулося прийняття України до Світової організації торгівлі?Процес прийняття Конституції України назвали:

 • Процес прийняття Конституції України назвали:Визначте єдиний орган законодавчої влади в Україні:

 • Визначте єдиний орган законодавчої влади в Україні:Назвіть явище, про яке йдеться в цитованому документі: «… Часто Україну покидають ті, хто здатний відповідати за свої родини, здатний долати труднощі… Це національна трагедія, коли 7 млн. батьків і матерів живуть без дітей у вимушеній еміграції».

 • Назвіть явище, про яке йдеться в цитованому документі: «… Часто Україну покидають ті, хто здатний відповідати за свої родини, здатний долати труднощі… Це національна трагедія, коли 7 млн. батьків і матерів живуть без дітей у вимушеній еміграції».«Впродовж перших років незалежності українська дипломатія зондувала ґрунт, робила кроки у напрямі тих чи інших зовнішньополітичних векторів, випробовуючи різні моделі...». Описана у цитаті модель зовнішньополітичної діяльності України отримала назву:

 • «Впродовж перших років незалежності українська дипломатія зондувала ґрунт, робила кроки у напрямі тих чи інших зовнішньополітичних векторів, випробовуючи різні моделі...». Описана у цитаті модель зовнішньополітичної діяльності України отримала назву:Концепція, що вбачає в політиці, яку проводить держава, визначальну роль географічних факторів – положення країни, клімат, природні ресурси тощо – це…

 • Концепція, що вбачає в політиці, яку проводить держава, визначальну роль географічних факторів – положення країни, клімат, природні ресурси тощо – це…Назвіть політичного діяча, який очолював партію, охарактеризовану у письмовому свідченні: «… Це партія робітничого класу, селянства, інтелігенції — усіх, хто своєю працею створює матеріальні багатства. Ми переконані у перемозі соціалізму. Це партія борців за комунізм...».

 • Назвіть політичного діяча, який очолював партію, охарактеризовану у письмовому свідченні: «… Це партія робітничого класу, селянства, інтелігенції — усіх, хто своєю працею створює матеріальні багатства. Ми переконані у перемозі соціалізму. Це партія борців за комунізм...».Військовий діяч, якого 1991 року Верховна Рада України призначила першим міністром оборони України і який першим офіційно склав присягу на вірність українському народові:

 • Військовий діяч, якого 1991 року Верховна Рада України призначила першим міністром оборони України і який першим офіційно склав присягу на вірність українському народові:Визначте діяча, про якого йде мова в даному твердженні:

 • Визначте діяча, про якого йде мова в даному твердженні:

 • «Очолював Тимчасову комісії з доопрацювання Конституції України. Один з авторів Конституції України, в ході прийняття документу простояв за трибуною Верховної Ради 15 годин поспіль. Після прийняття Конституції його називали «батьком української конституції».Один із ініціаторів створення Соціалістичної партії України і багаторічний її голова. У травні 1994 р. обраний Головою Верховної Ради України. У червні 1994 р. балотувався на посаду Президента України.

 • Один із ініціаторів створення Соціалістичної партії України і багаторічний її голова. У травні 1994 р. обраний Головою Верховної Ради України. У червні 1994 р. балотувався на посаду Президента України.

Позначте варіант, в якому названо подію, що відбулася 1 грудня 1991 року:

 • Позначте варіант, в якому названо подію, що відбулася 1 грудня 1991 року:Який фактор відіграв вирішальну роль у проведенні в Україні позачергових президентських виборів 1994 p.?:

 • Який фактор відіграв вирішальну роль у проведенні в Україні позачергових президентських виборів 1994 p.?:Визначте подію українського державотворення, що мала місце в Україні в першій пол. 1990-х рр.:

 • Визначте подію українського державотворення, що мала місце в Україні в першій пол. 1990-х рр.:Визначте наслідок підписання Конституційного договору – однієї з основних подій політичного життя України першої половини 1990-х рр.:

 • Визначте наслідок підписання Конституційного договору – однієї з основних подій політичного життя України першої половини 1990-х рр.:Визначте подію, що стала поштовхом до прийняття Конституції України:

 • Визначте подію, що стала поштовхом до прийняття Конституції України:Визначте подію політичного життя України, яка пов'язана з історичною персоною на фото:

 • Визначте подію політичного життя України, яка пов'язана з історичною персоною на фото:Вкажіть, які явища суспільного життя відображає карикатура?:

 • Вкажіть, які явища суспільного життя відображає карикатура?:Назвіть процес, який ілюструє надана карикатура:

 • Назвіть процес, який ілюструє надана карикатура:Вкажіть, які процеси в суспільно-політичному житті пов'язують ці два фото:

 • Вкажіть, які процеси в суспільно-політичному житті пов'язують ці два фото:Визначте процес, який ілюструє надана карикатура:

 • Визначте процес, який ілюструє надана карикатура:Яку тенденцію суспільного життя України початку 1990-х рр. відображає карикатура?:

 • Яку тенденцію суспільного життя України початку 1990-х рр. відображає карикатура?:Вкажіть, коли була проведена грошова реформа, що передбачала запровадження гривні?

 • Вкажіть, коли була проведена грошова реформа, що передбачала запровадження гривні?Визначте термін, який характеризує описані в свідченні проблеми: "... керівники деяких підприємств, прикриваючись рішенням «трудових колективів», а фактично співпрацюючи з ділками тіньового бізнесу, за безцінь скупили значну кількість підприємств торгівлі, громадського харчування, побуту».

 • Визначте термін, який характеризує описані в свідченні проблеми: "... керівники деяких підприємств, прикриваючись рішенням «трудових колективів», а фактично співпрацюючи з ділками тіньового бізнесу, за безцінь скупили значну кількість підприємств торгівлі, громадського харчування, побуту».Визначте подію, що відбулася 18 липня 1995 р. і увійшла в історію під назвою «чорного вівторка»:

 • Визначте подію, що відбулася 18 липня 1995 р. і увійшла в історію під назвою «чорного вівторка»:Визначте діяча, за часів перебування якого на посаді прем’єр-міністра України було прийнято Конституцію України і здійснено грошову реформу:

 • Визначте діяча, за часів перебування якого на посаді прем’єр-міністра України було прийнято Конституцію України і здійснено грошову реформу:Ви маєте рацію. Саме цього дня депутати Верховної Ради прийняли Основний Закон держави, чим започаткували щорічне державне свято – День Конституції.

 • Ви маєте рацію. Саме цього дня депутати Верховної Ради прийняли Основний Закон держави, чим започаткували щорічне державне свято – День Конституції.Правильно! 6 грудня 1991 р. Верховна Рада України прийняла закон України «Про Збройні Сили України» і ця подія стала підставою для запровадження свята.

 • Правильно! 6 грудня 1991 р. Верховна Рада України прийняла закон України «Про Збройні Сили України» і ця подія стала підставою для запровадження свята.Правильно! Через загострення економічної кризи і розгортання хвилі страйків Верховна Рада України вирішила провести дострокові вибори до парламенту і Президента України — 1994-го року.

 • Правильно! Через загострення економічної кризи і розгортання хвилі страйків Верховна Рада України вирішила провести дострокові вибори до парламенту і Президента України — 1994-го року.Правильно! 1994 року норвезькому Ліллехаммері наша фігуристка Оксана Баюл вперше за історію незалежної України виборює золоту медаль.

 • Правильно! 1994 року норвезькому Ліллехаммері наша фігуристка Оксана Баюл вперше за історію незалежної України виборює золоту медаль.Правильно! 2008 року на засіданні Генеральної Ради Світової організації торгівлі прийнято рішення про приєднання України до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі.

 • Правильно! 2008 року на засіданні Генеральної Ради Світової організації торгівлі прийнято рішення про приєднання України до Марракеської угоди про заснування Світової організації торгівлі.Правильно! 28 червня 1996 р. о 9 год. 18 хв. після 24 годин безперервної праці («конституційної ночі») Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України.

 • Правильно! 28 червня 1996 р. о 9 год. 18 хв. після 24 годин безперервної праці («конституційної ночі») Верховна Рада України прийняла і ввела в дію Конституцію України.Правильно! Верховна Рада України є єдиним органом законодавчої влади, що уповноважений приймати закони.

 • Правильно! Верховна Рада України є єдиним органом законодавчої влади, що уповноважений приймати закони.Правильно! Трудова міграція — пересування особи з метою тимчасового працевлаштування, що супроводжується перетинанням державного кордону.

 • Правильно! Трудова міграція — пересування особи з метою тимчасового працевлаштування, що супроводжується перетинанням державного кордону.Правильно! В сучасних умовах зовнішньополітичний курс України визначався як багатовекторний, тобто такий, який передбачав підтримку відносин з багатьма учасниками міжнародної політики.

 • Правильно! В сучасних умовах зовнішньополітичний курс України визначався як багатовекторний, тобто такий, який передбачав підтримку відносин з багатьма учасниками міжнародної політики.Правильно! Адже Геополітика від грец.γη — земля + πολιτική — мистецтво управління державою. Згідно цій концепції при здійсненні зовнішньополітичної діяльності обов'язковим чинником вважається врахування географічних факторів.

 • Правильно! Адже Геополітика від грец.γη — земля + πολιτική — мистецтво управління державою. Згідно цій концепції при здійсненні зовнішньополітичної діяльності обов'язковим чинником вважається врахування географічних факторів.Правильно! Петро Симоненко – лідер Комуністичної партії України, прибічник поглиблення економічних стосунків з Росією, Білоруссю та іншими пострадянськими країнами, підтримує позаблоковий статус України, виступає за максимальне розширення статусу російської мови в Україні, автор критичних суджень щодо Голодомору 1932-1933 рр. і депортації кримських татар. Євроінтеграцію називає потенційною загрозою для економічної безпеки України.

 • Правильно! Петро Симоненко – лідер Комуністичної партії України, прибічник поглиблення економічних стосунків з Росією, Білоруссю та іншими пострадянськими країнами, підтримує позаблоковий статус України, виступає за максимальне розширення статусу російської мови в Україні, автор критичних суджень щодо Голодомору 1932-1933 рр. і депортації кримських татар. Євроінтеграцію називає потенційною загрозою для економічної безпеки України.Правильно! З його іменем пов'язане створення національної системи управління на території незалежної України, проведено унікальну організаційну роботу з приведення основної частини офіцерського складу до присяги на вірність народу України, проведено перший етап його реорганізації у структури Збройних Сил України, закладено основи організації видів Збройних Сил України.

 • Правильно! З його іменем пов'язане створення національної системи управління на території незалежної України, проведено унікальну організаційну роботу з приведення основної частини офіцерського складу до присяги на вірність народу України, проведено перший етап його реорганізації у структури Збройних Сил України, закладено основи організації видів Збройних Сил України.Правильно! Саме Михайло Сирота ніч між 27 та 28 червня 1996 року простояв на трибуні ВР більш аніж півдоби! Україна запам'ятає моменти, як плакали від щастя депутати, як вони його підкидали, як раділа вся Україна.

 • Правильно! Саме Михайло Сирота ніч між 27 та 28 червня 1996 року простояв на трибуні ВР більш аніж півдоби! Україна запам'ятає моменти, як плакали від щастя депутати, як вони його підкидали, як раділа вся Україна.Правильно! Олександр Мороз доклав чимало зусиль для того, щоб створити лівоцентристську партію європейського типу, що виступає за демократичний соціалізм, на посаді Голови Верховної Ради протистояв прагненням Президента Л.Кучми будувати авторитарну модель управління країною.

 • Правильно! Олександр Мороз доклав чимало зусиль для того, щоб створити лівоцентристську партію європейського типу, що виступає за демократичний соціалізм, на посаді Голови Верховної Ради протистояв прагненням Президента Л.Кучми будувати авторитарну модель управління країною.Правильно! Під керівництвом В'ячеслава Чорновола Львівщина стала П'ємонтом боротьби українського народу за суверенну державу. 1 грудня 1991 р. він - кандидат у Президенти України від Народного руху, який очолює в 1992 р.

 • Правильно! Під керівництвом В'ячеслава Чорновола Львівщина стала П'ємонтом боротьби українського народу за суверенну державу. 1 грудня 1991 р. він - кандидат у Президенти України від Народного руху, який очолює в 1992 р.Правильно! Після «шахтарського» походу на Київ восени 1993 р.з вимогами роботи і зарплати було ухвалено рішення про проведення позачергових президентських виборів.

 • Правильно! Після «шахтарського» походу на Київ восени 1993 р.з вимогами роботи і зарплати було ухвалено рішення про проведення позачергових президентських виборів.Правильно! В 1991 – 1993 рр. було прийнято Закон «Про Збройні Сили України», створено Службу Безпеки України і затверджено військову доктрину України.

 • Правильно! В 1991 – 1993 рр. було прийнято Закон «Про Збройні Сили України», створено Службу Безпеки України і затверджено військову доктрину України.Правильно! Саме 1 грудня 1991 р. відбувся загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України та вибори Президента.

 • Правильно! Саме 1 грудня 1991 р. відбувся загальнонаціональний референдум на території колишньої УРСР щодо проголошення незалежності України та вибори Президента.Правильно! Конституційний договір вичерпав кризу влади і був укладений терміном на один рік між Президентом України та Верховною Радою та передбачав обмеження повноважень парламенту та місцевих рад і відповідно розширення нормотворчих та адміністративних функцій виконавчої влади.

 • Правильно! Конституційний договір вичерпав кризу влади і був укладений терміном на один рік між Президентом України та Верховною Радою та передбачав обмеження повноважень парламенту та місцевих рад і відповідно розширення нормотворчих та адміністративних функцій виконавчої влади.Правильно! Саме видання Президентом Л.Кучмою 26 червня 1996 р. указу про проведення всеукраїнського референдуму щодо прийняття нової Конституції України мобілізувало депутатів, які через два дні прийняли Конституцію.

 • Правильно! Саме видання Президентом Л.Кучмою 26 червня 1996 р. указу про проведення всеукраїнського референдуму щодо прийняття нової Конституції України мобілізувало депутатів, які через два дні прийняли Конституцію.Правильно! 1992 року було схвалено Закон про заснування посади представників президента – найвищої посадової особи виконавчої влади.

 • Правильно! 1992 року було схвалено Закон про заснування посади представників президента – найвищої посадової особи виконавчої влади.Правильно! Політичні дебати між опонентами частенько закінчувалися силовим вирішенням, особливо серед представників політичної еліти.

 • Правильно! Політичні дебати між опонентами частенько закінчувалися силовим вирішенням, особливо серед представників політичної еліти.Правильно! Економічна скрута перехідного періоду в Україні викликала «заробітчанську» еміграцію, що спричинила до виїзду на тимчасову роботу в країни Європи, Америки і у Росію близько 7—8 млн людей.

 • Правильно! Економічна скрута перехідного періоду в Україні викликала «заробітчанську» еміграцію, що спричинила до виїзду на тимчасову роботу в країни Європи, Америки і у Росію близько 7—8 млн людей.Правильно! Леонід Кравчук присягнув на вірність України 5 грудня 1991 року, що стало основою формування президентської влади.

 • Правильно! Леонід Кравчук присягнув на вірність України 5 грудня 1991 року, що стало основою формування президентської влади.Правильно! Грошова реформа в нашій державі проводилася від 2 до 16 вересня 1996 року. Карбованцеві вклади населення було перераховано у гривні за курсом 100000 карбованців за одну гривню.

 • Правильно! Грошова реформа в нашій державі проводилася від 2 до 16 вересня 1996 року. Карбованцеві вклади населення було перераховано у гривні за курсом 100000 карбованців за одну гривню.Правильно! Не зважаючи на прийнятий 1992 р. закон «Про селянське (фермерське) господарство», органи місцевої влади гальмували процес виділення земель фермерам.

 • Правильно! Не зважаючи на прийнятий 1992 р. закон «Про селянське (фермерське) господарство», органи місцевої влади гальмували процес виділення земель фермерам.Правильно! Особливістю багатопартійності в Україні було формування партій під конкретного лідера і орієнтація на вирішення проблем політичного і соціально-економічного життя.

 • Правильно! Особливістю багатопартійності в Україні було формування партій під конкретного лідера і орієнтація на вирішення проблем політичного і соціально-економічного життя.Правильно! Адже приватизація - процес продажу або передачі державної чи суспільної власності у руки приватних інвесторів.

 • Правильно! Адже приватизація - процес продажу або передачі державної чи суспільної власності у руки приватних інвесторів.Правильно! Адже того дня, посеред столиці європейської держави правоохоронці лупили гумовими кийками по митрах священиків та архімандритів, людей, які прийшли до стін духовної святині, щоб за церковним звичаєм поховати там свого патріарха.

 • Правильно! Адже того дня, посеред столиці європейської держави правоохоронці лупили гумовими кийками по митрах священиків та архімандритів, людей, які прийшли до стін духовної святині, щоб за церковним звичаєм поховати там свого патріарха.Правильно! Адже Павло Лазаренко перебував на посаді прем'єр-міністра України з 28 травня 1996 року по 18 червня 1997 року. Він мав усі шанси замінити Л.Кучму в 1999-му та стати третім президентом України. Але жадібність та корупція, це прокляття української політики, зруйнували його кар'єру.

 • Правильно! Адже Павло Лазаренко перебував на посаді прем'єр-міністра України з 28 травня 1996 року по 18 червня 1997 року. Він мав усі шанси замінити Л.Кучму в 1999-му та стати третім президентом України. Але жадібність та корупція, це прокляття української політики, зруйнували його кар'єру.На жаль, відповідь неправильна. Поверніться на попередню сторінку.

 • На жаль, відповідь неправильна. Поверніться на попередню сторінку.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка