Застосування міжпредметних зв’язків як важливого фактора підвищення ефективності навчанняДата конвертації22.12.2016
Розмір445 b.Застосування міжпредметних зв’язків як важливого фактора підвищення ефективності навчання.

  • У світлі сучасних завдань всебічного розвитку гармонійно розвиненої особистості школяра на базі середньої освіти проблема міжпредметних зв’язків сьогодні набуває важливого значення .

  • Актуальність даної проблеми зумовлена розвитком науки одночасно по лінії спеціалізації та інтеграції .Інтеграція від “integration” (латина) – об’єднання в ціле будь-яких частин . Переклад з латини означає “поповнення” , “відновлення” , “об’єднання” в ціле будь-яких окремих частин

  • Інтеграція від “integration” (латина) – об’єднання в ціле будь-яких частин . Переклад з латини означає “поповнення” , “відновлення” , “об’єднання” в ціле будь-яких окремих частин

  • Інтеграція – процес зближення і зв’язку наук, який відбувається разом з процесом диференціації .Чинники впливу на розвиток уроку як форми організації навчального процесуМіжпредметні зв’язки у предметах технологічного та природничо-математичного циклів.

  • Широке і глибоке проникнення технологій в усі сфери людської діяльності вимагає від молодого покоління мати , як мінімум , базові поняття і знання технологій , які є частиною соціальної культури сучасного суспільства. Міжпредметні зв’язки технологічної і природничо-математичної освіти в цьому смислі мають домінуюче значення .

  • Проблема зараз не стільки в оволодінні знаннями , скільки в умінні застосовувати їх на практиці в будь-якій життєвій ситуації та у професійній сфері .Інтегрована система навчання з технічної праці на основі програми для 7 класуІнтегрований урок як один із шляхів реалізації міжпредметних зв’язків

  • Інтегровані уроки дають цілісне сприйняття світу . На таких уроках учні отримують глибокі і міцні знання , використовуючи інформацію з різних предметів .

  • Уроки ставлять за мету об’єднувати споріднений матеріал кількох предметів навколо однієї теми .Предмети , з якими найчастіше використовуються зв’язкиОб’єктно орієнтована лінія міжпрежметних зв’язківЗв’язки між предметами дають можливість :Застосування міжпредметних зв’язків на уроках :


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка