Звіт про проведену роботу по реабілітації учасників протестних дій на Майдані за період грудень 2013-грудень 2014 спільний проектДата конвертації25.12.2016
Розмір445 b.


ЗВІТ про проведену роботу по реабілітації учасників протестних дій на Майдані за період грудень 2013-грудень 2014 (спільний проект

 • ЗВІТ про проведену роботу по реабілітації учасників протестних дій на Майдані за період грудень 2013-грудень 2014 (спільний проект

 • ГО “УФПНПП” та МБФ

 • Карітас України)
З 26 лютого на Майдані почалася робота в форматі “мобільні бригади”. Це групи, які складалися з психіатра, психотерапевта та психолога, 2-4 людини в одній бригаді. Вони працювали, ходячи по всій периторії Майдану, зупиняючись для бесіди біля кожного вогнища, кожної палатки, кожної групи людей, в медпунктах та на кухнях.

 • З 26 лютого на Майдані почалася робота в форматі “мобільні бригади”. Це групи, які складалися з психіатра, психотерапевта та психолога, 2-4 людини в одній бригаді. Вони працювали, ходячи по всій периторії Майдану, зупиняючись для бесіди біля кожного вогнища, кожної палатки, кожної групи людей, в медпунктах та на кухнях.Основними цілями мобільних бригад було: - проінформувати людей про роботу психологічної служби Майдану, ознайомити з місцями прийому психологів (залишали телефонні контакти та інформ. листівки)

 • Основними цілями мобільних бригад було: - проінформувати людей про роботу психологічної служби Майдану, ознайомити з місцями прийому психологів (залишали телефонні контакти та інформ. листівки)

 • - проінформувати людей про можливі симптоми самопочуття при гострих реакціях на стрес; - навчали, як справлятися зі стресом; - наголосити, що не варто боятися своїх станів (важливо звернутися за допомогою) - виявити людей, що потребують негайної допомоги, серед протестувальників та волонтерів.З початку березня було започатковано роботу з сотнями. Тобто, за конкретною сотнею закріплювалися певні психологи, психотерапевти, які працювали з сотнею регулярно за графіком, який погоджувавсяз сотнею, сотником та координатором напрямку.

 • З початку березня було започатковано роботу з сотнями. Тобто, за конкретною сотнею закріплювалися певні психологи, психотерапевти, які працювали з сотнею регулярно за графіком, який погоджувавсяз сотнею, сотником та координатором напрямку.

 • В середньому кожен психолог проводив в “своїй” сотні по 3 години 3-4 рази на тиждень. Тобто психологи волонтерили 9-12 годин на тиждень (інколи 15-24 год/тиж).

 • Формат та методи роботи психологи визначали в залежності від потреб сотні та особистих можливостей. Інколи в сотні запрошувалися вузькі спеціалісти: клінічні психологи, психіатри, коучі, консультанти по профорієнтації, арт-терапевти та інші.

 • Основна робота

 • проводилася в форматі

 • лекцій, бесід та

 • індивідуальних

 • консультацій.Почала працювати у Психологічній службі Майдану с січня 2014 року. Надавала індивідуальні консультації та проводила групову психологічну роботу “Велике коло”.

 • Почала працювати у Психологічній службі Майдану с січня 2014 року. Надавала індивідуальні консультації та проводила групову психологічну роботу “Велике коло”.

 • З часу, коли було започатковано роботу з сотнями, опікувалась пртестувальниками з “Міхайлівського руху”, “Міхайлівської сотні”, та активистами “Спільної справи”. Надавала індивідуальні консультації та здійснювала роботу у груповий формі. Проводила кризову інтервенцію.

 • На цей час індивідуально працює з учасниками протесних дії, що залишилися у Київі та звернулися за допомогою в звязку з проявами наслідків впливу психотравмуючих подій та фізичних травм, отриманих у протистояннях. Здійснює психологічну реабілітацію у груповий формі. А також займається просвітницькою та психопрофілактичною роботою.волонтер психологічної мобільної бригади з лютого 2014р

 • волонтер психологічної мобільної бригади з лютого 2014р

 • Спеціаліст в арт-терапії, що чудово застосовує свої вміння в роботі з “травмованими” учасниками сотень Майдану при індивідуальній консультації (епістемологічна метафора, методи арт- терапії, метафоричні карти – МАК та інше)Головна мета на Майдані: надати допомогу тим, хто потребує та проінформувати про можливості Психологічної служби всіх інших.

 • Головна мета на Майдані: надати допомогу тим, хто потребує та проінформувати про можливості Психологічної служби всіх інших.

 • Перша психічна допомога, кризова інтервенція, індивідуальна консультація, психокорекція – основні види роботи з протестувальниками.

 • В роботі використовує елементи гештальт підходу, тілесно-орієнтованої терапії ( фізичні рухи та дихальні вправи).

 • Велику увагу приділяє просвітницькому спектру: інформація – основа профілактики.На Майдане с февраля. С марта 2014 ведет работу с Казацкой сотней, в которой насчитывалось около 150 человек.

 • На Майдане с февраля. С марта 2014 ведет работу с Казацкой сотней, в которой насчитывалось около 150 человек.

 • Основным правилом в период острых состояний было – подходить, не дожидаясь запроса. При работе с сотней важную роль сыграло установление доверительных отношений и регулярность посещения.

Учасник Майдану з перших днів. До “психологів Майдану” приєдналась в січні 2014р. Проводила індивідуальні консультації та психоедукацію. В березні взяла під опіку Третю сотню, з якою ще з грудня був налагоджений контакт. Активно використовує знання з ППД та кризової інтервенції, організовує для протестувальників (по запиту) групові заняття з коуч-консультантами, психоаналітиками, екскурсії по святим місцям та веде просвітницьку роботу. В квітні-червні інтенсивно “виводила” протестувальників за межі Майдану, допомогаючи налагодити “мирне” життя. Хоч багато хто зараз поза межами Києва за допомогою телефонного та скайп зв”язку підтримує “своїх” консультуючи з приводу сімейних проблем, особистісного росту, адаптації в навчальних закладах, конфліктів в трудових колективах та багато іншого.

 • Учасник Майдану з перших днів. До “психологів Майдану” приєдналась в січні 2014р. Проводила індивідуальні консультації та психоедукацію. В березні взяла під опіку Третю сотню, з якою ще з грудня був налагоджений контакт. Активно використовує знання з ППД та кризової інтервенції, організовує для протестувальників (по запиту) групові заняття з коуч-консультантами, психоаналітиками, екскурсії по святим місцям та веде просвітницьку роботу. В квітні-червні інтенсивно “виводила” протестувальників за межі Майдану, допомогаючи налагодити “мирне” життя. Хоч багато хто зараз поза межами Києва за допомогою телефонного та скайп зв”язку підтримує “своїх” консультуючи з приводу сімейних проблем, особистісного росту, адаптації в навчальних закладах, конфліктів в трудових колективах та багато іншого.Долучилася до психологічної служби Майдану 3 грудня 2013р. Активно працювала в форматі індивідуальних консультацій, проводила інформаційні бесіди по збереженню психічного здоров'я (в тому числі з головної сцени Майдану). З лютого місяця почала координаторську діяльність в напрямку роботи «Мобільні бригади», з початку березня являється координатором проекту «штатні психологи сотень.» З лютого опікується сотнями: Львівська брама та 18 сотня само оборо ни.

 • Долучилася до психологічної служби Майдану 3 грудня 2013р. Активно працювала в форматі індивідуальних консультацій, проводила інформаційні бесіди по збереженню психічного здоров'я (в тому числі з головної сцени Майдану). З лютого місяця почала координаторську діяльність в напрямку роботи «Мобільні бригади», з початку березня являється координатором проекту «штатні психологи сотень.» З лютого опікується сотнями: Львівська брама та 18 сотня само оборо ни.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка