1. Особливості розвитку культури в УкраїніДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.1. Особливості розвитку культури в Україні .

 • 1. Особливості розвитку культури в Україні .

 • 2. Освіта .

 • 3. Капіталізація . Її вплив на культуру .

 • 4. Наука . Видатні вчені України .

 • 5. Нова українська література .

 • 6. Театр .

 • 7. Музика . Образотворче мистецтвоРозвиток культури зумовлений процесом суспільного виробництва, економікою, соціальними відносинами, політичним життям; у свою чергу, він впливає на всі ці сфери, що виражається зокрема в таких поняттях, як культура виробництва, політична культура, культура міжнаціональних стосунків тощо. Власне, всі види людської суспільної діяльності включені в систему культури.

 • Розвиток культури зумовлений процесом суспільного виробництва, економікою, соціальними відносинами, політичним життям; у свою чергу, він впливає на всі ці сфери, що виражається зокрема в таких поняттях, як культура виробництва, політична культура, культура міжнаціональних стосунків тощо. Власне, всі види людської суспільної діяльності включені в систему культури.Перехід українських земель під владу Російської імперії погіршив освітній рівень українців. Під імперською владою школи масово закривалися, бо селяни-кріпаки зовсім зубожіли, а уряд ними не опікувався. Поширювали новe систему освіти. Офіційно закріплювався становий характер права здобуття освіти.

 • Перехід українських земель під владу Російської імперії погіршив освітній рівень українців. Під імперською владою школи масово закривалися, бо селяни-кріпаки зовсім зубожіли, а уряд ними не опікувався. Поширювали новe систему освіти. Офіційно закріплювався становий характер права здобуття освіти.Розвиток промисловості, міст, торгівлі, необхідність упровадження у виробництво та використання нової техніки вели до зміни характеру виробництва. Передумовою успішної виробничої діяльності стало вміння читати креслення й іншу технічну документацію, вести бухгалтерський облік. А це могли робити тільки освічені люди , тому народ став тягнутися до освіти , щоб мати добру працю .

 • Розвиток промисловості, міст, торгівлі, необхідність упровадження у виробництво та використання нової техніки вели до зміни характеру виробництва. Передумовою успішної виробничої діяльності стало вміння читати креслення й іншу технічну документацію, вести бухгалтерський облік. А це могли робити тільки освічені люди , тому народ став тягнутися до освіти , щоб мати добру працю .Значний крок вперед у першій половині XIX ст. зробили в Україні природничі та точні науки . Видатні українські учені : Т.Осиповський

 • Значний крок вперед у першій половині XIX ст. зробили в Україні природничі та точні науки . Видатні українські учені : Т.ОсиповськийУкраїнську літературу від кінця XVIII ст. і до початку XX ст. називають «новою». З погляду історико-літературного вона відповідає і змістові, і формі. Порівняно з давньою це була література нової тематики, нового героя і нового мовного оформлення. Саме цим жив увесь слов'янський світ наприкінці XVIII — початку XIX ст. 

 • Українську літературу від кінця XVIII ст. і до початку XX ст. називають «новою». З погляду історико-літературного вона відповідає і змістові, і формі. Порівняно з давньою це була література нової тематики, нового героя і нового мовного оформлення. Саме цим жив увесь слов'янський світ наприкінці XVIII — початку XIX ст. Сприятливі умови для розвитку театрального мистецтва склалися на Полтавщині, завдяки І.Котляревському та М.Щепкіну. Великі зрушення у його розвитку відбулися з постановкою у 1819 р. «Наталки Полтавки» і «Москаля-чарівника» І.Котляревського.

 • Сприятливі умови для розвитку театрального мистецтва склалися на Полтавщині, завдяки І.Котляревському та М.Щепкіну. Великі зрушення у його розвитку відбулися з постановкою у 1819 р. «Наталки Полтавки» і «Москаля-чарівника» І.Котляревського.Музична культура України розвивалась у досить складних умовах. Основними концертними осередками були поміщицькі маєтки. Артистичний склад формувався переважно з кріпаків. Нерідко для керівництва музичною справою поміщики запрошували відомих музикантів, композиторів із-за кордону.

 • Музична культура України розвивалась у досить складних умовах. Основними концертними осередками були поміщицькі маєтки. Артистичний склад формувався переважно з кріпаків. Нерідко для керівництва музичною справою поміщики запрошували відомих музикантів, композиторів із-за кордону.У першій половині XIX ст. розвивається станковий живопис. Поширюється автопортрет, зростає інтерес до камерного портрету, мініатюри. Видатним представником українського реалістичного портретного живопису був В. Тропінін. Художник створив узагальнений образ представника українського народу ("Українець", "Український селянин", "Дівчина з Поділля").

 • У першій половині XIX ст. розвивається станковий живопис. Поширюється автопортрет, зростає інтерес до камерного портрету, мініатюри. Видатним представником українського реалістичного портретного живопису був В. Тропінін. Художник створив узагальнений образ представника українського народу ("Українець", "Український селянин", "Дівчина з Поділля").Отже, духовне життя українців з

 • Отже, духовне життя українців з

 • минулого і до сьогодні насичене любов'ю

 • до праці, до життя, та всього того, що нас

 • оточує . Тож давайте ми не будемо

 • забувати нашого минулого, минулого

 • наших предків і будемо його поважати .Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка