1. Рухоме майноДата конвертації08.06.2016
Розмір444 b.1. Рухоме майно.

 • 1. Рухоме майно.

 • 2. Природа прав на рухоме та нерухоме майно.

 • 2.1 Рухоме майно

 • 2.2 Нерухоме майно

 • 3. Вправа на увагу.

 • 4. Література.Рухоме майно - матеріальні об'єкти, які можуть бути переміщеними без заподіяння їм шкоди. До рухомого майна належить майно у матеріальній формі, яке не є нерухомістю” (НС №1).

 • Рухоме майно - матеріальні об'єкти, які можуть бути переміщеними без заподіяння їм шкоди. До рухомого майна належить майно у матеріальній формі, яке не є нерухомістю” (НС №1).

 • До рухомого майна як правило відносяться об'єкти основних засобів, щоналежать до третьої та четвертої груп основних засобів.

 • Найбільш об'єктом оцінки, що часто зустрічається, є товари в обороті, а також обладнання, меблі, прилади, інвентар.

 • .Рухоме та нерухоме майно різні в своїй основі, і головні характеристики обох видів відображені в термінах "рухоме" і "нерухоме". Права власності на нерухоме майно фактично надаються шляхом реєстрації, тоді як власність на рухоме майно не реєструється взагалі. В деяких країнах поняття "право власності на рухоме майно" було відособлене. Що стосується землі та іншого нерухомого майна, об'єкт права власності не існує як такий, за винятком випадків, коли він однозначно визначений і визначений у просторі за допомогою так званого юридичного опису чи ідентифікатора земельних ділянок.  

 • Рухоме та нерухоме майно різні в своїй основі, і головні характеристики обох видів відображені в термінах "рухоме" і "нерухоме". Права власності на нерухоме майно фактично надаються шляхом реєстрації, тоді як власність на рухоме майно не реєструється взагалі. В деяких країнах поняття "право власності на рухоме майно" було відособлене. Що стосується землі та іншого нерухомого майна, об'єкт права власності не існує як такий, за винятком випадків, коли він однозначно визначений і визначений у просторі за допомогою так званого юридичного опису чи ідентифікатора земельних ділянок.  Через невизначене місцезнаходження рухомого майна, права на цю власність реєструються та закріплюються за особою (фізичною або юридичною), якій надаються ці права. Ні саме майно, ні ім'я власника не реєструються. Реєструються лише обтяження на власність. Власність рухомого майна визначається без посилання на реєстр, а реєстр слугує лише засобом з'ясування, чи дійсно певна особа відчужила права на майно. Пошуки в реєстрі здійснюються за іменем боржника, що дає змогу з'ясувати, чи дана особа передала права на майно.

 • Через невизначене місцезнаходження рухомого майна, права на цю власність реєструються та закріплюються за особою (фізичною або юридичною), якій надаються ці права. Ні саме майно, ні ім'я власника не реєструються. Реєструються лише обтяження на власність. Власність рухомого майна визначається без посилання на реєстр, а реєстр слугує лише засобом з'ясування, чи дійсно певна особа відчужила права на майно. Пошуки в реєстрі здійснюються за іменем боржника, що дає змогу з'ясувати, чи дана особа передала права на майно.З нерухомим майном все навпаки. Хоча створити систему реєстрації нерухомого майна за іменем правовласника можна, досвід свідчить, що така система є вкрай неефективною для пошуку прав на нерухоме майно. Публікації на дану тему перевантажені дискусіями щодо відносних достоїнств системи реєстрації землі на основі власника на відміну від реєстрації на основі земельної ділянки. В сучасних ефективних земельних реєстрах реєструється земельна ділянка, і всі пошуки здійснюються за ідентифікатором земельної ділянки, а не за іменем особи. Фактично, пошук за іменем особи не обов'язково покаже наявні діючі права на власність. Права на власність могли бути встановлені дуже давно, і завдяки проміжним передачам, майно перебуває у власності особи, яка взагалі не причетна до встановлення цих прав.

 • З нерухомим майном все навпаки. Хоча створити систему реєстрації нерухомого майна за іменем правовласника можна, досвід свідчить, що така система є вкрай неефективною для пошуку прав на нерухоме майно. Публікації на дану тему перевантажені дискусіями щодо відносних достоїнств системи реєстрації землі на основі власника на відміну від реєстрації на основі земельної ділянки. В сучасних ефективних земельних реєстрах реєструється земельна ділянка, і всі пошуки здійснюються за ідентифікатором земельної ділянки, а не за іменем особи. Фактично, пошук за іменем особи не обов'язково покаже наявні діючі права на власність. Права на власність могли бути встановлені дуже давно, і завдяки проміжним передачам, майно перебуває у власності особи, яка взагалі не причетна до встановлення цих прав.

Конституція України. — К., 1998

 • Конституція України. — К., 1998

 • Закон України "Про право власності" від 7 лютого 1991 р.//Урідовий кур'єр. — 1992. — №10. — С.4

 • Богуславський М.М. Международное частное право. Международные отношения — М., 1994. — С. 165

 • Дзера О.В. Розвиток права власності громадян в Україні. — К.: Вентурі, 1996

 • Попов А.А. Международное частное право. — Харьков. "РА", 1998. — С.94

 • Фединяк Г.С. Міжнародне приватне право. — К.: Юрінком Інтер, 1997Каталог: Presentation -> Kuratory -> Bykov -> Bykov 4 -> 4 %D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81
Bykov -> Ціноутворення — це процес встановлення ціни на конкретний товар. Ціноутворення — це процес встановлення ціни на конкретний товар
Bykov -> Поняття компенсації. Право компенсації компенсація
Bykov -> Ринкова економіка Характерні ознаки сучасного ринку
4 %D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81 -> Домашні господарства і підприємства у ринковій економіці Сутність поняття “домашнє господарство”, його функції
Bykov -> Керівні принципи, спрямовані на задоволення наступних законних потреб людини
Bykov -> План: Договір перевезення пасажирів і вантажу. Авіатранспортні перевезення
Bykov -> Споживчий самозахист
Bykov -> Володіння характеризує необмежену в часі належність об’єкта власності певному суб’єкту


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка