1. Табір «Захист» 02. 06-17. 06 Начальник табору



Дата конвертації17.06.2016
Розмір444 b.


1.Табір «Захист»

  • 02.06-17.06

  • Начальник табору: Ковтонюк О.С.,

  • відповідальний адміністратор: СтепановаО.А.

  • тип табору: з денним перебуванням

  • Умови перебування:

  • Напрямок: організація дозвілля учнів.

  • Харчування – 2-разове.Для сиріт, учнів, які позбавлені батьківського піклування перебування, у таборі безкоштовне.

  • Для решти – 8 грн. за один день (плата за харчування)

  • Вихователі:

  • Ніколайчук А.Д., Денисюк С.М., Пруська Н.С., Ковтонюк О.С.,

  • Іванівська Г.В., Ліскова Л.А., Федорчук Л.В., Гнаповська В.І.,

  • Дреус С.І., Чернецька В.І., Караван А.М., Піголь О.В., Ксінчук І.П.,

  • Кормилецька О.О., Власенко І.А., Самойлюк В.Т., Паляниця Т.В.,

  • Шлінчак Л.М., Шевчук Л.М., Таган Л.М., Григорчук Я.В.


2. Комплексний табір з денним перебуванням «Знавець» І зміна 02.06-17.06

  • Начальник табору: Піголь І.А.,

  • відповідальний адміністратор: Конончук Н.П.

  • Загін: 1. «Юний еколог»

  • Вихователі: Чупріненко О.О., Гродон С.Е.

  • Умови перебування: працюватиме при сприянні ЦЕНТУМ

  • Загін: 2. «Вернісаж»

  • Вихователі: Бакута І.А., Власенко І.А.

  • Умови перебування: працюватиме при сприянні ЦЕНТУМ



  • Загін 3.«Поліглот»

  • Вихователі: Звенигородська О.Л., Столярчук Г.В.

  • Напрямок: поглиблене вивчення іноземних мов, культури та традицій інших народів. Співпрацюватиме з шкільним «Євроклубом» та з учнями інших шкіл

  • Загін 4. «Пошукова стежка»

  • Вихователі: Верхогляд А.І., Мокроуз Л.В.

  • Напрямок: спортивно-туристичний; упорядкування матеріалів з історії навчального закладу, розширення експозицій.



  • Загін 5. «Intel»

  • Вихователі: Водясова В.М., Мазур Л.М., Багнюк С.Г.

  • Напрямок: робота у мультимедій-ному центрі школи, при шкільній майстерні.

  • Загін 6. “Мамина школа”

  • Відповідальний адміністратор: Степанова О.А.

  • Центр раннього розвитку. Підготовка дітей до школи.

  • Загін 7. “Вокально-хореографічна студія”

  • Вихователі: Котовська І.А., Паляниця Т.В., Боднар Р.С.

  • Напрямок: організація вистав, концертів для змістовного дозвілля учнів.

  • Загін 8. «Промінь»

  • Вихователі: Годована І.І., Кондратюк А.М.

  • Місце дислокації: Шепетівський район



9. «Козацький гарт»

  • Вихователі: Піголь І.А., Ісаєнко О.В.

  • Місце дислокації: Пліщинський масив, місцевий Комсомольський парк; Славутський р-н, Голубі озера. Організовується за фізкультурно-оздорочою програмою «Козацький гарт»

  • 10.«Джура»

  • Вихователі: Оніщук М.В., Миронюк Ю.С.

  • Організовується за фізкультурно-оздорочою програмою



Табір «Дивокрай» 02.06-17.06

  • Начальник табору : Янчевська А.А.

  • відповідальний адміністратор: Боднар Р.С.

  • Тип табору: праці й відпочинку з денним перебуванням

  • Вихователі: Янчевська А.А., Ліщук В.Ф., Кислюк О.О.

  • Напрямок: трудовий, спортивний.

  • Харчування: 2-разове.

  • Місце дислокації: Шепетівський район, Судилківська ЗОШ






Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка