“Аустраліус” з латини – “південний”Дата конвертації02.06.2016
Розмір445 b. • “Аустраліус” з латини – “південний”

 • Австралія простягається на 3200 км з

 • півночі на південь (мис Йорк, мис

 • Південно-Східний) і на 4100 км із

 • заходу на схід (мис Стип-Пойнт, мис

 • Байрон). Із заходу і півдня омивається

 • Індійським океаном, зі сходу і півночі - морями Тихого океану: Тасмановим, Кораловим, Тиморським і Арафурським. Австралія - найменший з материків. Площа 7631,5 тис. км2 (з островами Тасманія, Кенгуру, Мелвіл та ін. близько 7704,5 тис. км2). Уздовж східного узбережжя Австралії на 2300 км простягається Великий бар'єрний риф.Переважають рівнини.

 • Переважають рівнини.

 • Західно-Австралійське плоскогір'я, Центральна низовина. В районі озера Ейр найнижча точка - 12 м нижче рівня моря. На південному заході – хребет Фліндерс Маунт-Лофті. Великий Вододільний хребет, середньовисотний, з плоскими вершинами. На півдні в Австралійських Альпах найвища точка - гора Косцюшко, 2228 м.Австралійський континент розташований у межах трьох основних теплих кліматичних поясів південної півкулі: субекваторіального, тропічного, субтропічного.

 • Австралійський континент розташований у межах трьох основних теплих кліматичних поясів південної півкулі: субекваторіального, тропічного, субтропічного.

 • Більша частина північної Австралії має тропічний клімат із переважанням літніх опадів, або мусонний клімат. Третина Австралії це пустелі та напівпустелі. Південно-західний куток Західної Австралії має середземноморський клімат. Більшій частині південного сходу, включаючи Тасманію, властивий помірний клімат.Сонце дуже сильно прогріває внутрішні райони Австралії, недарма вони вважаються найспекотнішим місцем. Влітку температура постійно перевищує 35 градусів тепла. Австралія – не лише дуже спекотний материк, але і надзвичайно сухий. Тут багато пустель, переважно піщаних. В сезон дощів тут випадає доволі значна кількість опадів. На короткий час пустелі вкриваються рослинність і стають схожими на квітучі луки.

 • Сонце дуже сильно прогріває внутрішні райони Австралії, недарма вони вважаються найспекотнішим місцем. Влітку температура постійно перевищує 35 градусів тепла. Австралія – не лише дуже спекотний материк, але і надзвичайно сухий. Тут багато пустель, переважно піщаних. В сезон дощів тут випадає доволі значна кількість опадів. На короткий час пустелі вкриваються рослинність і стають схожими на квітучі луки.Водні ресурси континенту невеликі. Річки, що стікають з східних схилів Великого Вододільного хребта, - короткі, у верхів'ях течуть у вузьких ущелинах. При виході на прибережну рівнину річки уповільнюють свою течію, їх глибина збільшується.

 • Водні ресурси континенту невеликі. Річки, що стікають з східних схилів Великого Вододільного хребта, - короткі, у верхів'ях течуть у вузьких ущелинах. При виході на прибережну рівнину річки уповільнюють свою течію, їх глибина збільшується.

 • На західних схилах Великого Вододільного хребта беруть початок річки, що прокладає свій шлях до внутрішніх рівнин. У районі гори Косцюшко починається найбільша ріка Австралії - Мюррей.Найбільше з Австралійських озер – озеро Ейр – називають “висохлим серцем Австралії”. У суху пору року Ейр пересихає і вкривається кіркою солі, що досягає 4 м завтовшки, а в дощові місяці розливається і займає величезні простори.

 • Найбільше з Австралійських озер – озеро Ейр – називають “висохлим серцем Австралії”. У суху пору року Ейр пересихає і вкривається кіркою солі, що досягає 4 м завтовшки, а в дощові місяці розливається і займає величезні простори.      Велику частину Австралії займають тропічні ґрунти і субтропічні ґрунти. На Заході - щебенисті і великі покриви пісків, на рівнинах Центральної низовини - піщано-глинисті і глинисті, навколо озер Центрального басейну - засолені. На заході, півночі і сході у міру зростання літніх опадів ґрунти пустель переходять у червоно-бурі напівпустельні, червоно-бурі і червоні латеритні ґрунти саван. Пустельні ґрунти - сіро-коричневі і коричневі. На крайньому південному заході зустрічаються реліктові червоноземи і жовтоземи.

 •       Велику частину Австралії займають тропічні ґрунти і субтропічні ґрунти. На Заході - щебенисті і великі покриви пісків, на рівнинах Центральної низовини - піщано-глинисті і глинисті, навколо озер Центрального басейну - засолені. На заході, півночі і сході у міру зростання літніх опадів ґрунти пустель переходять у червоно-бурі напівпустельні, червоно-бурі і червоні латеритні ґрунти саван. Пустельні ґрунти - сіро-коричневі і коричневі. На крайньому південному заході зустрічаються реліктові червоноземи і жовтоземи.Фундамент Австралійської платформи вміщує значні родовища золота, залізних, поліметалевих і уранових руд, бокситів. На сході Австралії є поклади кам'яного і бурого вугілля. У ряді районів відкрито поклади нафти і газу. У невеликих розмірах видобуваються молібден, вольфрам, марганець, кобальт.

 • Фундамент Австралійської платформи вміщує значні родовища золота, залізних, поліметалевих і уранових руд, бокситів. На сході Австралії є поклади кам'яного і бурого вугілля. У ряді районів відкрито поклади нафти і газу. У невеликих розмірах видобуваються молібден, вольфрам, марганець, кобальт.

 • Австралійський Союз займає 1-е місце у світі по виробництву цирконію і рутилу.

У 1869 році в Австралії було знайдено найбільший у світі золотий самородок, який отримав ім'я “Бажаний мандрівник”. Вага цього самородка складала близько 71 кг

 • У 1869 році в Австралії було знайдено найбільший у світі золотий самородок, який отримав ім'я “Бажаний мандрівник”. Вага цього самородка складала близько 71 кгІнтернет-ресурси:

 • Інтернет-ресурси:

 • http://educat.at.ua/load/prirodoznavstvo/planeta_zemlja/avstralija/69-1-0-2409

 • http://oipopp.ed-sp.net/component/option,com_dcr/dcrTask,dcrDetails/catid,4031/dcrId,2062/Itemid,50/

 • http://teachua.com/geography/95-prezentacija-qavstralijaq

 • https://cloud.mail.ru/public/0a8af8ffb552/3700_Avstraliya

 • http://vyz.com.ua/heohrafiia/item/299-avstraliya-referatКаталог: public -> repository
repository -> Це складний творчий процес, якому притаманні свої закономірності, мета і завдання, тому й будується ця робота за схемою
repository -> Квіти – прикраса нашої планети. Іноді кажуть, що відсутність квітів вдома вказує на брак смаку хазяїна. Все, що є гарне в природі, людина полюбляє копіювати
repository -> Включає сюжетні та орнаментальні прикраси житла — ажурні, силуетні. Витинанки
repository -> Речовини, потрібні для живлення і дихання клітини, надходять до неї з інших клітин та з міжклітинників, а вся рослина дістає їх з повітря і грунту
repository -> Ознайомитись з поняттями ґрунт та його видами; ознайомитись з поняттями ґрунт та його видами
repository -> Справжні безсмертні твори мистецтва залишаються доступними і доставляють насолоду всім часам і народам Гегель
repository -> Природознавство 4 клас Рибчинецька Оксана Дмитрівна


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка