Баланс – це звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає його активи, зобов'язання та власний капітал. БалансДата конвертації04.06.2016
Розмір445 b.

Баланс становить найбільший інтерес для всіх користувачів фінансової інформації, оскільки саме він показує залежність підприємства від зовнішніх і позикових джерел фінансування, стан стосунків постачальниками і покупцями, напрямки інвестиційної діяльності підприємства та джерела його фінансування.

 • Баланс становить найбільший інтерес для всіх користувачів фінансової інформації, оскільки саме він показує залежність підприємства від зовнішніх і позикових джерел фінансування, стан стосунків постачальниками і покупцями, напрямки інвестиційної діяльності підприємства та джерела його фінансування.

 • Баланс – це звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає його активи, зобов'язання та власний капітал.Баланс – це звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає його активи, зобов'язання та власний капітал на певну дату.

 • Баланс – це звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає його активи, зобов'язання та власний капітал на певну дату.В активах балансу відображаються господарські засоби підприємства за складом та розміщенням.

 • В активах балансу відображаються господарські засоби підприємства за складом та розміщенням.

 • Активи – це ресурси, контрольовані підприємством, використання яких призводить до економічної вигоди.

 • Зобов'язання – це заборгованість під-ва яка виникла в результаті минулих подій, погашення якої призводить до зменшення ресурсів підприємства.

 • Капітал – це різниця між активами та зобов'язаннями.В балансу господарські засоби подані у згрупованому вигляді за розділами згідно економічного змісту.

 • В балансу господарські засоби подані у згрупованому вигляді за розділами згідно економічного змісту.

Як бачимо, актив балансу складається з трьох розділів, а пасив - з п'яти розділів.

 • Як бачимо, актив балансу складається з трьох розділів, а пасив - з п'яти розділів.

 • Особливості балансу:

 • Всі господарські засоби і джерела відображаються у згрупованому вигляді;

 • Дані відображаються у грошовому вимірнику;

 • Підсумки активу = підсумкам пасиву.Отже, розглянута структура бухгалтерського балансу дає змогу дослідити підприємство, дати характеристику стану фінансово-господарських засобів і джерел їх формування на звітну дату в грошовому вимірнику. Тому не випадково баланс є основною формою звіту про фінансовий стан підприємства.

 • Отже, розглянута структура бухгалтерського балансу дає змогу дослідити підприємство, дати характеристику стану фінансово-господарських засобів і джерел їх формування на звітну дату в грошовому вимірнику. Тому не випадково баланс є основною формою звіту про фінансовий стан підприємства.

Каталог: Presentation -> Gipermarket september 2012 -> Bykov%2026
Bykov%2026 -> Трудові ресурси поняття «марксистсько-ленінської» «політичної економії». За дегуманізацію і інструменталізацію людини та методологічну необгрунтованість це поняття багаторазово піддавалося критиці суспільствознавцями
Bykov%2026 -> Міжнародна валютна ліквідність −сукупність джерел фінансування та кредитування світового платіжного обігу
Bykov%2026 -> Пропозиція грошей це та кількість грошей, що знаходиться у розпорядженні економічних суб´єктів, яку вони можуть спрямувати в оборот за сприятливих умов
Bykov%2026 -> Митна вартість товару — це термін для визначення спеціальної вартості товару, а саме, це вартість товару, яка застосовується для цілей: — обкладення товару митом, пдв, акцизним збором; — зовнішньоекономічної та митної статистики
Gipermarket september 2012 -> Визначити складові піднесення національно – визвольного руху в Західній Україні у ІІ половині 70-90-х років ХІХ століття


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка