Чотири дисципліни є спеціальними: фармакогнозія, фармацевтична хімія, технологія ліків, а також організація І економіка фармації (оеф)Дата конвертації25.12.2016
Розмір445 b.

До загальноосвітних відносяться дисципліни – історія України, філософія, основи економічних теорій, вища математика, біофізика, інформаційні технології, латинська та іноземні мови і т.п. Вони дають базові знання, які необхідні спеціалісту з вищою фармацевтичною освітою.

 • До загальноосвітних відносяться дисципліни – історія України, філософія, основи економічних теорій, вища математика, біофізика, інформаційні технології, латинська та іноземні мови і т.п. Вони дають базові знання, які необхідні спеціалісту з вищою фармацевтичною освітою.До профільних дисциплін відносяться неорганічна, органічна, аналітична, біологічна, фізична, колоїдна хімія, медична ботаніка, фармакологія, фармакотерапія, клінічна фармація, гігієна та інш.

 • До профільних дисциплін відносяться неорганічна, органічна, аналітична, біологічна, фізична, колоїдна хімія, медична ботаніка, фармакологія, фармакотерапія, клінічна фармація, гігієна та інш.

 • Чотири дисципліни є спеціальними: фармакогнозія, фармацевтична хімія, технологія ліків, а також організація і економіка фармації (ОЕФ).Фармакогнозія – це наука про лікарські рослини. Вона навчить вас вирощувати, зберігати, визначати діючі речовини в рослинах, отримувати фітохімічні лікарські препарати із рослин.

 • Фармакогнозія – це наука про лікарські рослини. Вона навчить вас вирощувати, зберігати, визначати діючі речовини в рослинах, отримувати фітохімічні лікарські препарати із рослин.Фармацевтична хімія – наука, яка вивчає хімічну природу і хімічні властивості лікарських засобів. Навчить вас синтезу лікарських засобів, вивченню їх фізичних і хі-мічних властивостей, методом фармакопейного ї фармацевтичного аналізу.

 • Фармацевтична хімія – наука, яка вивчає хімічну природу і хімічні властивості лікарських засобів. Навчить вас синтезу лікарських засобів, вивченню їх фізичних і хі-мічних властивостей, методом фармакопейного ї фармацевтичного аналізу.

Технологія ліків – наука про мистецтво виготовлення ліків. Ліки готують в аптеках, на фармацевтичних фабриках і хіміко-фармацевтичних заводах.

 • Технологія ліків – наука про мистецтво виготовлення ліків. Ліки готують в аптеках, на фармацевтичних фабриках і хіміко-фармацевтичних заводах.

ОЕФ – комплекс взаємозв”язаних дисциплін, що вивчає питання організації лікарського забезпечення населення і лікувально-профілактичних закладів, економіку аптек, фармацевтичний маркетинг і менеджмент.

 • ОЕФ – комплекс взаємозв”язаних дисциплін, що вивчає питання організації лікарського забезпечення населення і лікувально-профілактичних закладів, економіку аптек, фармацевтичний маркетинг і менеджмент.Слово “Фармація” проходить від староєгипетського “Фармакі”, що значить “той, що дарує вилікування і безпеку”, такий надпис знайдено на малюнку, де зображений бог лікування Тот.

 • Слово “Фармація” проходить від староєгипетського “Фармакі”, що значить “той, що дарує вилікування і безпеку”, такий надпис знайдено на малюнку, де зображений бог лікування Тот.В сучасному розумінні фармація - комплекс наук і знань, що займаються питанням пошуку, створення. розробки, виготовлення, дослідження, стандартизації, зберігання, оптового і роздрібного відпуску лікарських препаратів і виробів медичного призначення.

 • В сучасному розумінні фармація - комплекс наук і знань, що займаються питанням пошуку, створення. розробки, виготовлення, дослідження, стандартизації, зберігання, оптового і роздрібного відпуску лікарських препаратів і виробів медичного призначення.

В системі назв є слово «провізор» – спеціаліст з вищою фармацевтичною освітою, який має право займається виготовленям ліків в аптечних і заводських умовах, здійснювати контроль за якістю виготовлених ліків, створює умови для найбільш ефек-тивного і економічного обгрунтованого забезпечення амбулаторних і стаціонарних хворих.

 • В системі назв є слово «провізор» – спеціаліст з вищою фармацевтичною освітою, який має право займається виготовленям ліків в аптечних і заводських умовах, здійснювати контроль за якістю виготовлених ліків, створює умови для найбільш ефек-тивного і економічного обгрунтованого забезпечення амбулаторних і стаціонарних хворих.

Історія медицини і фармації – це історія накопичення досвіду профілактии і лікування хворіб людства і тварин, яка направлена на пошук і вдосконалення ліків для боротьби із хворобами, історія формування, становлення, розвитку і функціновання аптечної справи.

 • Історія медицини і фармації – це історія накопичення досвіду профілактии і лікування хворіб людства і тварин, яка направлена на пошук і вдосконалення ліків для боротьби із хворобами, історія формування, становлення, розвитку і функціновання аптечної справи.

У Вавілоні ввважили, що змія - “дитя богині Землі”, в Египті називали змію “життя землі”, подібна уява про змію була в інших народів. Арабське слово “життя” і “змія” проголошується одинаково - “ель хай”.

 • У Вавілоні ввважили, що змія - “дитя богині Землі”, в Египті називали змію “життя землі”, подібна уява про змію була в інших народів. Арабське слово “життя” і “змія” проголошується одинаково - “ель хай”.

Поступово зображення змії як тотема переросло в символ, який на протязі багатьох віків об᾽єднував два абсолютно протилежні початки – добро і зло. Остання пояснювалось здатністю анатомічної будови змії (роздвоєний язик), ядовитістю її укусів, підступністю, здатністю гіпнотизувати дрібних тварин і птиць і другими негативними якостями. Разом з тим, в міфології старовинних народів змія наділялася і позитивними якостями: вічною молодістю (щорічна зміна шкірі – омолодження) безсмертям, могутністю, мудрістю (“будь здоровий, як змія”) і знаннями.

 • Поступово зображення змії як тотема переросло в символ, який на протязі багатьох віків об᾽єднував два абсолютно протилежні початки – добро і зло. Остання пояснювалось здатністю анатомічної будови змії (роздвоєний язик), ядовитістю її укусів, підступністю, здатністю гіпнотизувати дрібних тварин і птиць і другими негативними якостями. Разом з тим, в міфології старовинних народів змія наділялася і позитивними якостями: вічною молодістю (щорічна зміна шкірі – омолодження) безсмертям, могутністю, мудрістю (“будь здоровий, як змія”) і знаннями.

Сьогодні емблему схильні розглядати як нагадування лікарю бути мудрим, а мудрість черпати із чаші пізнання природи. В емблемі чаша, яку обіймає змія, не має ніякого протиборства (добро-зло), а з”єднані два взаємопідсилюючі символи (добро-добро).

 • Сьогодні емблему схильні розглядати як нагадування лікарю бути мудрим, а мудрість черпати із чаші пізнання природи. В емблемі чаша, яку обіймає змія, не має ніякого протиборства (добро-зло), а з”єднані два взаємопідсилюючі символи (добро-добро).

В період матріархату досвід лікування накопи-чується в жінок, так в силу свого положення жінка повинна була взяти на себе функції лікування хворіб. Не випадково в народних епосах і оповіддях в якості лікознавців фі-гурують жінки: в давніх слов”ян – Берегиня, в єгиптян – Полідамна, в греків – Артеміда.

 • В період матріархату досвід лікування накопи-чується в жінок, так в силу свого положення жінка повинна була взяти на себе функції лікування хворіб. Не випадково в народних епосах і оповіддях в якості лікознавців фі-гурують жінки: в давніх слов”ян – Берегиня, в єгиптян – Полідамна, в греків – Артеміда.

Багато лікарських засобів рослинного і тваринного походження, які застосовуються сьогодні, взяті в наших (пращурів) предків. Ефедра, як лікарська росли-на, була відома китайцем понад 5 тис. років тому. Ефедрин введений в наукову медицину китайським фармакологом Ченом.

 • Багато лікарських засобів рослинного і тваринного походження, які застосовуються сьогодні, взяті в наших (пращурів) предків. Ефедра, як лікарська росли-на, була відома китайцем понад 5 тис. років тому. Ефедрин введений в наукову медицину китайським фармакологом Ченом.

Лікувальні властивості хінного дерева були відкриті інками (місцеве населення Америки). Вони спасалися від тропічної малярії порошками від кори цього дерева. Горицвіт весняний застосовується для лікування набряків і задухи.

 • Лікувальні властивості хінного дерева були відкриті інками (місцеве населення Америки). Вони спасалися від тропічної малярії порошками від кори цього дерева. Горицвіт весняний застосовується для лікування набряків і задухи.

Каталог: data -> kafedra -> internal -> upr ekon -> presentations
presentations -> Ринок чистої конкуренції
presentations -> Регулювання трудових відносин в організації
presentations -> Основнi засоби це матерiальнi активи, якi пiдприємство утримує з метою викристання в процесi виробництва або постачання товарiв, надання послуг, або для здiйснення адмiнiстративних i соцiально-культурних функцiй
presentations -> Стимулювання науково-технічного прогресу, технологічного оновлення виробництва, виходу вітчизняного товаровиробника на світовий ринок високотехнологічної продукції
presentations -> Дохід – збільшення економічних вигод у вигляді надходження активів або зменшення зобов язань, внаслідок чого збільшується власний капітал підприємства
presentations -> Закону України "Про оплату праці"
presentations -> Ефективність лікарського засобу полягає у високих профілактичних і терапевтичних показниках і в задоволенні назрілих потреб медицини. Ефективність
presentations -> Заяву про відкриття рахунка


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка