Декоративно-ужиткове мистецтво – вид образотворчого мистецтва, створення та прикрашання предметів повсякденного побутуДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.Декоративно-ужиткове мистецтво – вид образотворчого мистецтва, створення та прикрашання предметів повсякденного побуту.

 • Декоративно-ужиткове мистецтво – вид образотворчого мистецтва, створення та прикрашання предметів повсякденного побуту.

 • Декоративно-ужиткове мистецтво — один із видів художньої діяльності, твори якого поєднують естетичні та практичні якості. Декоративне означає «прикрашувати». Ужиткове ж означає, що речі мають практичний вжиток, а не лише є предметом естетичної насолоди.

 • Головне завдання декоративно-ужиткового мистецтва — зробити гарним речове середовище людини, її побут.

 • Краса творів ужиткового мистецтва досягається завдяки декоративності. Декоративність є єдино можливим засобом вираження змісту та художньої образності.

Художня обробка дерева -- найдавніший вид декоративно-прикладного мистецтва, виготовлення оригінальних виробів з дерева різноманітного функціонального призначення.

 • Художня обробка дерева -- найдавніший вид декоративно-прикладного мистецтва, виготовлення оригінальних виробів з дерева різноманітного функціонального призначення.

З найдавніших часів виготовлялися з каменю великі і малі скульптури, з різьбленим орнаментом, іконки, хрести, усілякі ювелірні вироби.

 • З найдавніших часів виготовлялися з каменю великі і малі скульптури, з різьбленим орнаментом, іконки, хрести, усілякі ювелірні вироби.Художня обробка кістки та рогу - один із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Використовували бивні мамонта і моржа, роги й кістки оленя, трубчасті кістки і роги великої рогатої худоби. 

 • Художня обробка кістки та рогу - один із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Використовували бивні мамонта і моржа, роги й кістки оленя, трубчасті кістки і роги великої рогатої худоби. 

 • Високого художнього рівня досягло у XVI — XVIII століттях це оригінальне мистецтво. Про це яскраво свідчить зібрана в музеях колекції порохівниць, музичних інструментів.

Художня кераміка - вироби, виготовлені з різних глин та інших неорганічних складників, які для міцності черепка висушують і випалюють при температурі 900-1500 °С.

 • Художня кераміка - вироби, виготовлені з різних глин та інших неорганічних складників, які для міцності черепка висушують і випалюють при температурі 900-1500 °С.

Художнє ткацтво - це ручне або машинне виготовлення тканин .У широкому розумінні слова поняття ткацтво охоплює усю сукупність технологічних процесів з виробництва тканин (ткацьке виробництво).

 • Художнє ткацтво - це ручне або машинне виготовлення тканин .У широкому розумінні слова поняття ткацтво охоплює усю сукупність технологічних процесів з виробництва тканин (ткацьке виробництво).

 • Реліктове існування ткацтва як ремесла прийнято називати ткацтвом художнім, оскільки найчастіше воно є частиною декоративно-ужиткового мистецтва,сувенірної промисловості .

 • За походженням тканини можна виділити бавовноткацтвошовкоткацтвольоноткацтв,вовноткацтво .

Писанкарство - розписування яєць - вид декоративно-прикладного мистецтва,поширений у багатьох народів світу. З писанками і фарбованими яйцями (крашанками) пов'язано безліч легенд,повір'їв, переказів, звичаїв, 

 • Писанкарство - розписування яєць - вид декоративно-прикладного мистецтва,поширений у багатьох народів світу. З писанками і фарбованими яйцями (крашанками) пов'язано безліч легенд,повір'їв, переказів, звичаїв, 

 • традицій, обрядів, які виникли ще в язичеську добу, видозмінювалися, а з прийняттям християнства набули нової якості — пов'язаної з дійством освячення паски під час найголовнішого християнського свята —Великодня.

 • Давніми художниками використовувались саморобні фарби, які виготовлялись з кори таплодів дерев, трав і квітів. Природні фарби не дуже тривкі, тому з часом вицвітають. Ошибана (пресована флористика) — різновид флористики, виготовлення картин з природних матеріалів — листя, квітів, пуху та ін.

 • Ошибана (пресована флористика) — різновид флористики, виготовлення картин з природних матеріалів — листя, квітів, пуху та ін.

 • Природний матеріал рослинного походження (квіти, листя, насіння, тополиний пух,трава, кора дерев висушується під ґнітом або в гербарній сітці. Далі матеріал, підготований до використання, розміщується та приклеюється Кожен елемент із особливою ретельністю та обережністю розміщується на своєму місці; уява та ювелірна точність митця примушує листя перетворитися на дерева, пелюстки — на силуети гір.

 • Цей різновид декоративно-прикладного мистецтва почав поширюватися Вікторіанську епоху. та набув другого життя приблизно в останні 30 років.

Каталог: public -> oipopp -> repository -> metod
metod -> 2 основні концепуальні підходи
metod -> Комунікативність (загальна, педагогічна культура) : Комунікативність
metod -> «Інтерактивні ігри на уроках зарубіжної літератури»
metod -> Методика проблемно- інтегративного навчання
metod -> Підготувала педагог – організатор загальноосвітньої I- iii ступенів №30 м. Черкаси Мельник Ольга Юріївна
metod -> Формується за рахунок часу відведеного на етапи: перевірки домашнього завдання, етапи всебічної перевірки знань, етапу засвоєння знань і етапу закріплення знань
metod -> Визначення науково-дослідницької діяльності (ндд) в школі та її значення; визначення науково-дослідницької діяльності (ндд) в школі та її значення
metod -> Формування компетентностей


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка