Депозитні ресурси – це сукупність грошових коштів вкладників, залучених банком на договірній основі на визначений термін або без зазначення такого терміну, які підлягають виплаті владникам, як правило, з процентомДата конвертації11.06.2016
Розмір445 b.
#6585

Депозитні ресурси – це сукупність грошових коштів вкладників, залучених банком на договірній основі на визначений термін або без зазначення такого терміну, які підлягають виплаті владникам, як правило, з процентом, і які забезпечують банку необхідний обсяг коштів для здійснення активних операцій та виконання банком нормативних вимог згідно до законодавства.

 • Депозитні ресурси – це сукупність грошових коштів вкладників, залучених банком на договірній основі на визначений термін або без зазначення такого терміну, які підлягають виплаті владникам, як правило, з процентом, і які забезпечують банку необхідний обсяг коштів для здійснення активних операцій та виконання банком нормативних вимог згідно до законодавства.

Оборотність депозитних вкладень. Цей показник відбиває кількість оборотів, що їх здійснюють депозитні вкладення за певний період, і розраховується за формулою:

 • Оборотність депозитних вкладень. Цей показник відбиває кількість оборотів, що їх здійснюють депозитні вкладення за певний період, і розраховується за формулою:Ефективність формування ресурсної бази банку визначається з трьох напрямків:

 • Ефективність формування ресурсної бази банку визначається з трьох напрямків:

 • - достатність ресурсної бази банку;

 • - стабільність ресурсної бази банку;

 • витратність ресурсної бази банку;Розрахунку темпів росту загального обсягу пасивів банку і зокрема обсягу зобов’язань і обсягу власного капіталу і порівняння їх з темпами росту цих показників в цілому по банківській системі України, по групі банків, до якої належить банк.

 • Розрахунку темпів росту загального обсягу пасивів банку і зокрема обсягу зобов’язань і обсягу власного капіталу і порівняння їх з темпами росту цих показників в цілому по банківській системі України, по групі банків, до якої належить банк.

 • Розрахунку % виконання плану по залученню і запозиченню ресурсів і по обсягу збільшення власного капіталу банку.Співвідношення власного капіталу банку і зобов’язань, а також співвідношення окремих складових зобов’язань банку.

 • Співвідношення власного капіталу банку і зобов’язань, а також співвідношення окремих складових зобов’язань банку.

 • Оборотності депозитних вкладень та тривалості одного обороту.Відносної вартості (витратності) окремих видів ресурсів, яка визначається на підставі середньозваженої відсоткової ставки по залученню даного виду ресурсів.

 • Відносної вартості (витратності) окремих видів ресурсів, яка визначається на підставі середньозваженої відсоткової ставки по залученню даного виду ресурсів.

 • Відносної вартості (витратності) по залученню всіх зобов’язань банку, яка визначається на підставі середньозваженої відсоткової ставки по залученню зобов’язань банку.Каталог: images -> department -> banking -> discip -> abd
discip -> Фінансовий моніторинг в банку
discip -> "Основи складання банківської звітності в Україні"
discip -> Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / [уклад. С. В. Башлай]; Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України»
discip -> Цінова політика
discip -> Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / [уклад. С. В. Башлай]; Державний вищий навчальний заклад Українська академія банківської справи Національного банку України». Суми : двнз «уабснбу», 2012. 142 с
discip -> Маркетингове середовище – це середовище прямого впливу на суб'єкта підприємницької діяльності та її результати, але це й середовище постійних змін
discip -> "методологія формування фінансової звітності"
abd -> Для оцінки фінансового стану банку потрібно зробити


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка