Документ це матеріальний об'єкт, у якому зафіксовані відомості про які-небудь факти, що відбулися чи передбачуваніДата конвертації02.06.2016
Розмір444 b.Документ - це матеріальний об'єкт, у якому зафіксовані відомості про які-небудь факти, що відбулися чи передбачувані.

  • Документ - це матеріальний об'єкт, у якому зафіксовані відомості про які-небудь факти, що відбулися чи передбачувані.

  • Термін «документ» походить від лат. documentum - свідчення, доказ чого-небудь.

  • Документи - речові докази мають значення для розслідування не тільки завдяки своєму змістові, а й через сам факт свого існування, а також спосіб їх виготовлення та інші матеріальні ознаки.

  • Документи - письмові докази мають значення для встановлення істини у справі завдяки лише своєму змісту (наприклад, висновок експерта, акт ревізії тощо).Огляд документів - це слідча дія, яка полягає в їхньому вивченні та дослідженні з метою виявлення і фіксації ознак, що надають документам значення речових доказів.

  • Огляд документів - це слідча дія, яка полягає в їхньому вивченні та дослідженні з метою виявлення і фіксації ознак, що надають документам значення речових доказів.

Каталог: images -> stories -> Crim lab -> prezentacii crim
prezentacii crim -> Поняття та завдання кт; Поняття та завдання кт
prezentacii crim -> Балістика (від грецьк. — кидаю) — наука про рух снаряда вогнепальної зброї в повітрі
prezentacii crim -> Підпис особливий вид рукопису, який відображає прізвище особи або умовні письмові знаки і має посвідчувальне значення. Підпис виконується власноручно. Особливістю підпису є малий обсяг графічного матеріалу та графічні ознаки. Підпис
prezentacii crim -> Слідчий експеримент


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка