Еволюція та будова ВсесвітуДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.


Еволюція та будова Всесвіту


Чи є життя на інших планетах у великому просторі Всесвіту, науці це невідомо. Але на землі життя існує і ми це точно знаємо.

 • Чи є життя на інших планетах у великому просторі Всесвіту, науці це невідомо. Але на землі життя існує і ми це точно знаємо.

 • З часом картина світу змінювалася, тому що з’являлися нові факти і нові думки, а головне з’явилася можливість перевірити правильність цих ідей через спостереження та вимірювання, використовуючи досягнення інших наук.Першою взаємодією, яка з’явилася у Всесвіті, була гравітаційна, саме в той час з’явилися перші «хмари" матерії, які потім перетворилися в сучасні галактики

 • Першою взаємодією, яка з’явилася у Всесвіті, була гравітаційна, саме в той час з’явилися перші «хмари" матерії, які потім перетворилися в сучасні галактики

 • В ці часи життя Всесвіту загорілися перші зірки, вони були схожі на теперішні зорі тільки тим, випромінювали багато світла, саме це світло, яке дійшло до нас з глибин тисячоліття, реликтовим.Всесвіт – найбільший об’єкт, який можна спостерігати і вивчати людині. Потужні прилади дозволяють роздивлятися космос в радіусі приблизно 1022 кілометри. Радіус Всесвіту за прогнозами вчених в 10 разів більше. Самі найменші об’єкти в природі – геометричні кванти простору, розміром 10 -33 сантиметрів...

 • Всесвіт – найбільший об’єкт, який можна спостерігати і вивчати людині. Потужні прилади дозволяють роздивлятися космос в радіусі приблизно 1022 кілометри. Радіус Всесвіту за прогнозами вчених в 10 разів більше. Самі найменші об’єкти в природі – геометричні кванти простору, розміром 10 -33 сантиметрів...

Утворення Всесвіту

 • Гіпотезу про високу температуру космічної речовини висунув Георгій Антонович Гамов (1904-1968), який починав свої заняття космологією в ленінградському університеті під керівництвом професора А. А. Фрідмана.

 • Гамов стверджував, що розширення Всесвіту почалося з Великого Вибуху, який відбувся одночасно і всюди у Всесвіті.. Великий вибух заповнив простір гарячою речовиною і випромінюванням.

Структура Всесвіту.

 • Астрономічні тіла мають тенденцію групуватися в системи. Зорі можуть утворювати пари, входити до складу зоряних скупчень та асоціацій Велетенськими зоряними системами називаються галактики. Вони рідко бувають поодинокими. Більше 90% яскравих галактик входять або в невеликі групи, або в скупчення, в яких їх налічується багато тисяч.

 • В межах нашої галактики, розташовані ще 40 галактик, які утворюють Місцеву групу. Лише деякі з них можна вважати нормальними галактиками: це наша Галактика, Туманність Андромеди, Туманність Трикутника (всі вони спіральні), а також декілька неправильних галактик.Проблема  еволюції Всесвіту.

 • Проблема еволюції Всесвіту являється головною, оскільки головне в еволюції Всесвіту – життя та розум. Яка їх доля в подальшому , в ході еволюції Всесвіту – або повне зникнення, коли вся субстанція Всесвіту через 1032 років розпадеться до фотонів і нейтрино, або цикли розвитку Всесвіту будуть періодично повторюватися.

 • Загально визнаним являється той факт, що Всесвіт приблизно13 млрд. років тому знаходився у стані сингулярності, стан нескінченно великої густини – 1093 г/см3. Потім в результаті Великого вибуху вона почала розширюватися, і це розширення триває і досі.Всесвіт переживає певні етапи свого розвитку,.

 • Всесвіт переживає певні етапи свого розвитку,.

 • З моменту Великого вибуху пройшло 13 млрд. років. Сонце, Земля та інші планети Сонячної системи утворилися приблизно 5 млрд. років потому. Перші ознаки життя на Землі датуються віком 4 млрд. років, а виникнення людства 500 тисячоліть. Історія Земної цивілізації нараховує 5-10 тисячоліть.

 • Таким чином, з моменту Великого Вибуху у Всесвіті до виникнення розуму на Землі пройшло приблизно 12,5 млрд. років.  Є ряд питань, на які теорія Великого Вибуху дати відповіді не може, але основні її положення закріплені надійними експериментальними даними, а сучасний рівень теоретичної фізики дозволяє описати еволюцію такої системи в часі, за виключенням самого початкового етапу – порядку сотої долі секунди від « початку світу».

 • Є ряд питань, на які теорія Великого Вибуху дати відповіді не може, але основні її положення закріплені надійними експериментальними даними, а сучасний рівень теоретичної фізики дозволяє описати еволюцію такої системи в часі, за виключенням самого початкового етапу – порядку сотої долі секунди від « початку світу».

 • Для теорії це дуже важливо, тому що ця невизнаність на початковому етапі фактично є нездійсненною, оскільки стан Всесвіту, який утворюється після проходження даного етапу і його наступні еволюції можна описати достовірно.Чи є умови у Всесвіті для життя?

 • На Землі знайдено метеорит (вік - 4,5млн. років) марсіанського походження з мікроорганізмами.

 • У Всесвіті існує багато галактик, і велика ймовірність того, що в одній із них (може бути і в нашій галактиці) існує розум. Нас розділяють тільки космічні відстані.Пошуки розуму

 • Вчені в даний час ведуть дослідження у двох напрямках:

 • Приймання радіовипромінювання із космосу на різних частотах в цілях пошуку сигналів штучного походження, надісланих розумними істотами інших світів(так були відкриті пульсари);

 • Пошук органічної речовини і різних форм життя за допомогою КА.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка