Гра це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра це іскра, що запалює вогонь допитливостіДата конвертації15.06.2016
Розмір445 b.Гра - це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра - це іскра, що запалює вогонь допитливості.

 • Гра - це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень, понять про навколишній світ. Гра - це іскра, що запалює вогонь допитливості.

 • В. О. СухомлинськийНа сьогоднішній день, коли світ знаходитися в постійному інформаційному бумі, і кожного разу, коли щось змінюється, дуже важливо бути мобільним і вміти швидко засвоювати, аналізувати та доносити до людей необхідну інформацію.

 • На сьогоднішній день, коли світ знаходитися в постійному інформаційному бумі, і кожного разу, коли щось змінюється, дуже важливо бути мобільним і вміти швидко засвоювати, аналізувати та доносити до людей необхідну інформацію.Проблема спілкування і міжособистісної взаємодії, на наш погляд, дуже актуальна. Торкаючись її, хотілося б показати необхідність розвитку комунікативних здібностей. І як засіб використовується гра.

 • Проблема спілкування і міжособистісної взаємодії, на наш погляд, дуже актуальна. Торкаючись її, хотілося б показати необхідність розвитку комунікативних здібностей. І як засіб використовується гра.Гра виступає як засіб всебічного виховання дитини.

 • Гра виступає як засіб всебічного виховання дитини.

 • Правильно побудована гра сприяє розвитку пізнавальних процесів та комунікативних здібностей молодших школярів.На нашу думку гра, на сьогоднішній день, є одним з найголовніших засобів розвитку комунікативних здібностей.

 • На нашу думку гра, на сьогоднішній день, є одним з найголовніших засобів розвитку комунікативних здібностей.Саме в молодшому шкільному віці дитина стикається з проблемами у спілкуванні, а гра допомагає не тільки сформувати необхідні комунікативні вміння, а й дає плацдарм для подальшого розвитку особистості.

 • Саме в молодшому шкільному віці дитина стикається з проблемами у спілкуванні, а гра допомагає не тільки сформувати необхідні комунікативні вміння, а й дає плацдарм для подальшого розвитку особистості.Великі можливості щодо організації творчого розвитку та розвитку комунікативних здібностей молодших школярів має дидактична гра

 • Великі можливості щодо організації творчого розвитку та розвитку комунікативних здібностей молодших школярів має дидактична гра

Готуючись до проведення дидактичних ігор, вчитель повинен

 • Готуючись до проведення дидактичних ігор, вчитель повинен

 • дібрати її відповідно до програмних вимог виховання і навчання дітей певної вікової групи;

 • визначити оптимальний час її проведення;

 • підготувати необхідний дидактичний матеріал;

 • вивчити й осмислити гру;

 • продумати методи і прийоми керівництва нею;

 • збагатити дітей знаннями й уявленнями, необхідними для розв'язання ігрового завдання .Майже все життя дитини минає в ігровій діяльності. Весь урок у дітей цього віку наповнений грою, але грою не заради розваги, а грою навчальною, що вимагає складних операцій, аналізу та синтезу

 • Майже все життя дитини минає в ігровій діяльності. Весь урок у дітей цього віку наповнений грою, але грою не заради розваги, а грою навчальною, що вимагає складних операцій, аналізу та синтезуНа уроці української мови в 2-А класі при вивченні теми “Що таке “текст”?” використовувалась гра “Знайди зайве слово”.

 • На уроці української мови в 2-А класі при вивченні теми “Що таке “текст”?” використовувалась гра “Знайди зайве слово”.Учням було запропоновано зняти з дерева слово, яке, на їхню думку, не повинно тут бути.

 • Учням було запропоновано зняти з дерева слово, яке, на їхню думку, не повинно тут бути.Діти із задоволенням знаходили зайві слова і доводили свою думку, чому саме вони їх обрали

 • Діти із задоволенням знаходили зайві слова і доводили свою думку, чому саме вони їх обралиЦя гра використовувалась на етапі актуалізації опорних знань учнів з метою розвитку усного мовлення, навичок спілкування, залучення учнів до систематичної розумової праці, виховання відчуття успіху у дітей.

 • Ця гра використовувалась на етапі актуалізації опорних знань учнів з метою розвитку усного мовлення, навичок спілкування, залучення учнів до систематичної розумової праці, виховання відчуття успіху у дітей.В 4-Б класі на уроці російської мови при знайомстві з частинами тексту проводилась робота в групах.

 • В 4-Б класі на уроці російської мови при знайомстві з частинами тексту проводилась робота в групах.Діти складали текст “Мій друг”. Ця робота сприяла розвитку мовлення, розвитку вміння спільно працювати, вміння слухати іншого, тактовно висловлювати свою думку.

 • Діти складали текст “Мій друг”. Ця робота сприяла розвитку мовлення, розвитку вміння спільно працювати, вміння слухати іншого, тактовно висловлювати свою думку.Цей вид роботи сприяв розвитку толерантного ставлення до інших.

 • Цей вид роботи сприяв розвитку толерантного ставлення до інших.При вивченні теми ”Вдосконалення вміння розрізняти типи текстів. Звертання у тексті. Діалог” використовувалась рольова гра

 • При вивченні теми ”Вдосконалення вміння розрізняти типи текстів. Звертання у тексті. Діалог” використовувалась рольова граЗа допомогою цієї гри діти розвивали мовленнєву творчість, вміння послідовно висловлювати свою думку.

 • За допомогою цієї гри діти розвивали мовленнєву творчість, вміння послідовно висловлювати свою думку.Під час навчання читанню гра є таким дієвим інструментом, за допомогою якого можна зацікавити учнів, викликати інтерес до матеріалу, що вивчається

 • Під час навчання читанню гра є таким дієвим інструментом, за допомогою якого можна зацікавити учнів, викликати інтерес до матеріалу, що вивчаєтьсяУрок позакласного читання учні 2-А класу проводили у бібліотеці

 • Урок позакласного читання учні 2-А класу проводили у бібліотеціТут діти знайомились з творчістю Григорія Остера.

 • Тут діти знайомились з творчістю Григорія Остера.Засобами ігрових моментів діти залучалися до співпраці.

 • Засобами ігрових моментів діти залучалися до співпраці.Учням було запропоновано відгадувати ребуси “Яку тварину можна уявити?”

 • Учням було запропоновано відгадувати ребуси “Яку тварину можна уявити?”Коли розглядали малюнок з зображенням невідомої тварини, діти вчились правильно спілкуватись та дотримуватись певних правил культури поведінки.

 • Коли розглядали малюнок з зображенням невідомої тварини, діти вчились правильно спілкуватись та дотримуватись певних правил культури поведінки.Тема “ Усне та писемне мовлення. Телеграма.” Учні пишуть телеграму на задану тему. Використовується гра “Напиши телеграму” У грі відтворюються норми людського життя і діяльності, відбувається інтелектуальний, емоційний і моральний розвиток учнів.

 • Тема “ Усне та писемне мовлення. Телеграма.” Учні пишуть телеграму на задану тему. Використовується гра “Напиши телеграму” У грі відтворюються норми людського життя і діяльності, відбувається інтелектуальний, емоційний і моральний розвиток учнів.

Таким чином, за допомогою гри можна познайомити дитину з різними поняттями і навчити її багатьом речам. Ігри надзвичайно важливі в молодшому шкільному віці. Вони допомагають вирішити проблеми з адаптацією дитини у світі та шкільним процесом навчання. Дитячому розуму треба надавати нові і нові задачі, ускладнюючи їх, моделюючи на базі чогось нового.

 • Таким чином, за допомогою гри можна познайомити дитину з різними поняттями і навчити її багатьом речам. Ігри надзвичайно важливі в молодшому шкільному віці. Вони допомагають вирішити проблеми з адаптацією дитини у світі та шкільним процесом навчання. Дитячому розуму треба надавати нові і нові задачі, ускладнюючи їх, моделюючи на базі чогось нового.

Каталог: Files -> downloadcenter
downloadcenter -> Педагогічне кредо: Педагогічне кредо
downloadcenter -> Вашій увазі пропонуються завдання, Вашій увазі пропонуються завдання
downloadcenter -> Ольга Ольга
downloadcenter -> Програму зовнішнього незалежного оцінювання (зно) з історії України
downloadcenter -> Виникнення та розквіт Київської Русі
downloadcenter -> Повідомлення про твір зробив у 1797 році відомий поет того часу Херасков. Текст знайдено на початку 90-х років 18 ст відомим збирачем стародруків О.І. Мусіним-Пушкіним у збірці давньоруських творів
downloadcenter -> Що втекло від баби з дідом
downloadcenter -> Найбільш активною частиною населення є трудові ресурси. Це населення у працездатному віці (чоловіки 16-60 років та жінки 16-55 років), крім інвалідів І і ІІ груп, а також підлітки та пенсіонери, які працюють


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка