Грушевський Михайло Сергійович (1866-1934) – історик, науковець, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, громадський та політичний діяч. Грушевський Михайло СергійовичДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.
#13479Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. Видатний громадський і державний діяч, визнаний лідер національно-демократичної революції, вчений-енциклопедист - таким постає в історії України Михайло Грушевський.

 • Україна - це особистості, які формують обличчя її історії. Видатний громадський і державний діяч, визнаний лідер національно-демократичної революції, вчений-енциклопедист - таким постає в історії України Михайло Грушевський.Грушевський Михайло Сергійович (1866-1934) – історик, науковець, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, громадський та політичний діяч.

 • Грушевський Михайло Сергійович (1866-1934) – історик, науковець, літературознавець, соціолог, публіцист, письменник, громадський та політичний діяч.Михайло Грушевський — професор кафедри історії України Львівського університету, засновник власної історичної наукової школи. Львів, 1895 р.

 • Михайло Грушевський — професор кафедри історії України Львівського університету, засновник власної історичної наукової школи. Львів, 1895 р.Перший президент Української Народної Республіки, професор Львівського Університету - Михайло Грушевський - був активним парафіянином храму святого Георгія Побідоносця у Львові, одним з ініціаторів його побудови.

 • Перший президент Української Народної Республіки, професор Львівського Університету - Михайло Грушевський - був активним парафіянином храму святого Георгія Побідоносця у Львові, одним з ініціаторів його побудови.Михайло Грушевський — голова Української Центральної Ради серед делегатів 8-ої сесії, де було прийнято ряд важливих законодавчих актів. Київ, грудень  1917 р.

 • Михайло Грушевський — голова Української Центральної Ради серед делегатів 8-ої сесії, де було прийнято ряд важливих законодавчих актів. Київ, грудень  1917 р.Георгій Нарбут, Василь Кричевський, Михайло Бойчук, Абрам Маневич, Олександр Мурашко, Федір Кричевський, Михайло Грушевський, Іван Стешенко, Микола Бурачек.

 • Георгій Нарбут, Василь Кричевський, Михайло Бойчук, Абрам Маневич, Олександр Мурашко, Федір Кричевський, Михайло Грушевський, Іван Стешенко, Микола Бурачек.

 • 1917 рікНадзвичайно плідною для становлення Грушевського як ученого була робота у Науковому товаристві імені Шевченка. За час його головування в Науковому товаристві було видано понад 400 наукових публікацій. Серед них вирізнялася багатотомна "Історія України-Руси". Згодом цю працю назвуть метрикою українського народу.

 • Надзвичайно плідною для становлення Грушевського як ученого була робота у Науковому товаристві імені Шевченка. За час його головування в Науковому товаристві було видано понад 400 наукових публікацій. Серед них вирізнялася багатотомна "Історія України-Руси". Згодом цю працю назвуть метрикою українського народу.

 • Грушевський очолив кафедру історії українського народу, низку комісій і секцій Академії наук, відновив видання журналу "Україна". У березні 1929 року його обрали академіком Академії наук СРСР.Книга Михайла Грушевського

 • Книга Михайла Грушевського

 • “Ілюстрована Історія України”Грушевський М. С.

 • Грушевський М. С.

 • «Хто такі українці і чого вони хочуть»24 листопада 1934 року він помер у Кисловодську, де перебував на лікуванні. Поховано вченого на центральній алеї Байкового кладовища у Києві. Нині Михайлу Грушевському споруджено пам’ятники у Києві, Львові, Козятині Вінницької області. Його ім’ям названо багато вулиць, проспектів та площ України.

 • 24 листопада 1934 року він помер у Кисловодську, де перебував на лікуванні. Поховано вченого на центральній алеї Байкового кладовища у Києві. Нині Михайлу Грушевському споруджено пам’ятники у Києві, Львові, Козятині Вінницької області. Його ім’ям названо багато вулиць, проспектів та площ України.Зображення Михайла Грушевського на українській грошовій купюрі, номіналом 50 гривень.

 • Зображення Михайла Грушевського на українській грошовій купюрі, номіналом 50 гривень.Каталог: joomla -> files -> 2016
joomla -> Костантинов Н., Медынский Е., Шабаева М. История педагогики
joomla -> Педагогічні ідеї та діяльність Й. Г. Песталоцці
joomla -> Лекція Педагогічні думки діячів ХІХ –хх століття План Педагогічні погляди І. Франка
joomla -> Педагогічна система К. Д. Ушинського
2016 -> Розробили І створили українські активісти за активної підтримки it-бізнесу, влади І міжнародних експертів. Розробили І створили
2016 -> Розробили І створили українські активісти за активної підтримки it-бізнесу, влади І міжнародних експертів. Розробили І створили
2016 -> Герб Прапор Гімн
2016 -> Катастрофа в Чорнобилі призвела до безпрецедентного радіаційного забруднення території України


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка