Інтерактивна дошка чудовий помічник у процесі навчання, чудово підходить також для проведення презентацій, конференцій, нарадДата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.

Інтерактивна дошка - чудовий помічник у процесі навчання, чудово підходить також для проведення презентацій, конференцій, нарад. Зовні інтерактивна дошка схожа на звичайну аудиторну маркерну дошку, проте вона є цінним інструментом з широкими можливостями і дозволяє вирішувати різноманітні завдання. За допомогою інтерактивної дошки Ви можете використовувати всі можливості ПК в режимі реального часу. Керувати комп'ютером прямо з дошки дуже легко і зручно.

  • Інтерактивна дошка - чудовий помічник у процесі навчання, чудово підходить також для проведення презентацій, конференцій, нарад. Зовні інтерактивна дошка схожа на звичайну аудиторну маркерну дошку, проте вона є цінним інструментом з широкими можливостями і дозволяє вирішувати різноманітні завдання. За допомогою інтерактивної дошки Ви можете використовувати всі можливості ПК в режимі реального часу. Керувати комп'ютером прямо з дошки дуже легко і зручно.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка