Класика сукупність наукових праць, художніх творів, що мають світове значення, віками зберігають своє значення. КласикаДата конвертації11.06.2016
Розмір445 b.
#6321Нещодавно у Великій Британії проводився експеримент – у відділеннях лондонських клінік організовувалися музичні концерти класичної музики. Дослідження показали, що саме класична музика, особливо у живому виконанні, благотворно впливає на фізичний та психічний стан людини, на здоров’я хворих.

  • Нещодавно у Великій Британії проводився експеримент – у відділеннях лондонських клінік організовувалися музичні концерти класичної музики. Дослідження показали, що саме класична музика, особливо у живому виконанні, благотворно впливає на фізичний та психічний стан людини, на здоров’я хворих.Класика - сукупність наукових праць, художніх творів, що мають світове значення, віками зберігають своє значення.

  • Класика - сукупність наукових праць, художніх творів, що мають світове значення, віками зберігають своє значення.

  • Емоції та почуття - психічні стани, що відображають суб”єктивне ставлення людини до навколишнього середовища та до самого себе.Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка