Конкурсі "Кращий навчальний заклад 2011-2012 н р." у номінації "Школа творчості та розвитку обдарованості дитини"Дата конвертації30.05.2016
Розмір445 b.
ТипКонкурсПочесна грамота відділу освіти за найкращі показники у районному конкурсі “Кращий навчальний заклад 2011-2012 н.р.” у номінації “Школа творчості та розвитку обдарованості дитини” (2012р)

  • Почесна грамота відділу освіти за найкращі показники у районному конкурсі “Кращий навчальний заклад 2011-2012 н.р.” у номінації “Школа творчості та розвитку обдарованості дитини” (2012р)

  • Почесна грамота відділу освіти за зайняте ІІІ місце в районному огляді-конкурсі участі закладів освіти в районних масових заходах (2012р)

  • Почесна грамота Міністерства освіти і науки України за перемогу у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці. (2011р)

  • Диплом першого ступеня Донецької облдержадміністрації за зайняте І місце в обласному громадському огляді-конкурсі з охорони праці (2011р)

Новогнатівська ЗОШ сьогодні – це будівля, загальною площею 1275 квадратних метрів, в якій є 9 класних кімнат, спортивний зал, комбінована майстерня, комп’ютерний клас, кабінет хімії та фізики, кімната для тренінгів, кабінет інформатики з 5 комп’ютерами, бібліотека, їдальня на 50 місць.

  • Новогнатівська ЗОШ сьогодні – це будівля, загальною площею 1275 квадратних метрів, в якій є 9 класних кімнат, спортивний зал, комбінована майстерня, комп’ютерний клас, кабінет хімії та фізики, кімната для тренінгів, кабінет інформатики з 5 комп’ютерами, бібліотека, їдальня на 50 місць.

Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка