Країна складається з трьох історичних частин, у кожній з яких діють виборні органи, що займаються справами місцевого значення. Глава держави королева, яка призначає прем'єр-міністра та міністрівДата конвертації01.06.2016
Розмір444 b.

Країна складається з трьох історичних частин, у кожній з яких діють виборні органи, що займаються справами місцевого значення. Глава держави — королева, яка призначає прем'єр-міністра та міністрів. Члени уряду підписують укази королеви та відповідають за них. Законодавча влада належить двопалатному парламенту, нижня палата якого обирається не рідше, ніж раз на п'ять років загальним голосуванням. Міністри обов'язково мають бути депутатами парламенту, прем'єром призначають лідера партії, що перемогла на парламентських виборах. Усі суперечки вирішуються судами, суддів призначає королева за поданням кваліфікаційної комісії суддів.

  • Країна складається з трьох історичних частин, у кожній з яких діють виборні органи, що займаються справами місцевого значення. Глава держави — королева, яка призначає прем'єр-міністра та міністрів. Члени уряду підписують укази королеви та відповідають за них. Законодавча влада належить двопалатному парламенту, нижня палата якого обирається не рідше, ніж раз на п'ять років загальним голосуванням. Міністри обов'язково мають бути депутатами парламенту, прем'єром призначають лідера партії, що перемогла на парламентських виборах. Усі суперечки вирішуються судами, суддів призначає королева за поданням кваліфікаційної комісії суддів.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка