Леонардо да Вінчі найвидатніший вчений та живописець епохи Відродження, скульптор, інженер й архітектор, геній усіх епох. Леонардо першим винайшов багато досягнень цивілізації, здійснити які вдалося тільки незадовго до наших днівДата конвертації03.06.2016
Розмір444 b.
#3058

Леонардо да Вінчі - найвидатніший вчений та живописець епохи Відродження, скульптор, інженер й архітектор, геній усіх епох.Леонардо першим винайшов багато досягнень цивілізації, здійснити які вдалося тільки незадовго до наших днів. Йому належать перші креслення повітряно-літального апарату, рухомих механізмів, складна система подачі води і каналізації і багато-багато іншого.

  • Леонардо да Вінчі - найвидатніший вчений та живописець епохи Відродження, скульптор, інженер й архітектор, геній усіх епох.Леонардо першим винайшов багато досягнень цивілізації, здійснити які вдалося тільки незадовго до наших днів. Йому належать перші креслення повітряно-літального апарату, рухомих механізмів, складна система подачі води і каналізації і багато-багато іншого.Великий вчений в життя говорив загадками і сипав метафоричними пророцтвами, писав лівою рукою справа наліво, перевертаючи букви в дзеркальному відображенні. Леонардо не підписував своїх творів, але залишав на них розпізнавальні знаки - злітає птицю. По ній його твори несподівано виявляються через століття. Окрім численних загадок і ребусів Леонардо створив геніальний і неймовірно загадковий портрет - портрет Джоконди (Мони Лізи). Глядачі, дивлячись на нього, по-різному сприймають її почуття, і неможливо однозначно охарактеризувати внутрішній стан зображеної жінки. Непоясненим залишається те, що криється за незвичайною технікою вживаною в портреті - адже головна загадка його в нез'ясовно виразі обличчя, в незрозумілій "вислизає" посмішці.

  • Великий вчений в життя говорив загадками і сипав метафоричними пророцтвами, писав лівою рукою справа наліво, перевертаючи букви в дзеркальному відображенні. Леонардо не підписував своїх творів, але залишав на них розпізнавальні знаки - злітає птицю. По ній його твори несподівано виявляються через століття. Окрім численних загадок і ребусів Леонардо створив геніальний і неймовірно загадковий портрет - портрет Джоконди (Мони Лізи). Глядачі, дивлячись на нього, по-різному сприймають її почуття, і неможливо однозначно охарактеризувати внутрішній стан зображеної жінки. Непоясненим залишається те, що криється за незвичайною технікою вживаною в портреті - адже головна загадка його в нез'ясовно виразі обличчя, в незрозумілій "вислизає" посмішці.Картина Мона Ліза (Джоконда)портрет молодої жінки, написаний італійським художником Леонардо да Вінчі близько 1503 року. Картина є одним з найбільш відомих творів живопису в світі. Відноситься до епохи Відродження. Виставлено в Луврі (Париж, Франція). Повна назва картини- Портрет пані Лізи Джокондо.

  • Картина Мона Ліза (Джоконда)портрет молодої жінки, написаний італійським художником Леонардо да Вінчі близько 1503 року. Картина є одним з найбільш відомих творів живопису в світі. Відноситься до епохи Відродження. Виставлено в Луврі (Париж, Франція). Повна назва картини- Портрет пані Лізи Джокондо.Ні в одній іншій картині Леонардо глибина і серпанок атмосфери ( «сфумато») не передані з такою досконалістю, як в «Мони Лізи». Це повітряна перспектива, ймовірно, краща за виконанням. «Мона Ліза» отримала всесвітню славу не тільки через якість роботи Леонардо, яка вражає і художніх шанувальників і професіоналів. Картина вивчалася істориками і копіювалася живописцями, але вона б довго залишалася відомою тільки для знавців мистецтва, якби не її виняткова історія. У 1911 році «Мона Ліза» була викрадена і лише три роки опісля, завдяки випадковим збігом обставин, повернена музею. Протягом цього часу «Мона Ліза» не сходила з обкладинок газет і журналів всього світу. Тому не дивно, що «Мону Лізу» копіювали частіше за всі інші картини. Картина стала об'єктом поклоніння як шедевр світової класики.

  • Ні в одній іншій картині Леонардо глибина і серпанок атмосфери ( «сфумато») не передані з такою досконалістю, як в «Мони Лізи». Це повітряна перспектива, ймовірно, краща за виконанням. «Мона Ліза» отримала всесвітню славу не тільки через якість роботи Леонардо, яка вражає і художніх шанувальників і професіоналів. Картина вивчалася істориками і копіювалася живописцями, але вона б довго залишалася відомою тільки для знавців мистецтва, якби не її виняткова історія. У 1911 році «Мона Ліза» була викрадена і лише три роки опісля, завдяки випадковим збігом обставин, повернена музею. Протягом цього часу «Мона Ліза» не сходила з обкладинок газет і журналів всього світу. Тому не дивно, що «Мону Лізу» копіювали частіше за всі інші картини. Картина стала об'єктом поклоніння як шедевр світової класики.

  • 22 серпня 1911 з Квадратного зали Лувру пропала всесвітньо відома картина Леонардо да Вінчі «Джоконда». О 13 годині дня, коли музей відкрили для відвідувачів, її на місці не виявилося. Серед працівників Лувра почалося сум'яття. За сетітелям було оголошено, що музей закривається на весь день через аварії водопроводу.

Неповторна «Джоконда» Леонардо да Вінчі випередила розвиток живопису на багато століть вперед Намагаючись пояснити таємницю її чаклунського чарівності, про картину писали нескінченно багато. Робили найнеймовірніші припущення (що «Джоконда» вагітна, що вона коса, що це переодягнений чоловік, що це автопортрет самого художника), але навряд чи коли-небудь вдасться повністю пояснити, чому це твір, створений Леонардо вже на схилі років, Володіє такою дивовижною і привабливою силою Бо це полотно - творіння воістину божественної, а не людської руки. Мона Ліза ще довго була б відома тільки тонким знавцям образотворчого мистецтва, якби не її виняткова історія, яка забезпечила їй всесвітню популярність.

  • Неповторна «Джоконда» Леонардо да Вінчі випередила розвиток живопису на багато століть вперед Намагаючись пояснити таємницю її чаклунського чарівності, про картину писали нескінченно багато. Робили найнеймовірніші припущення (що «Джоконда» вагітна, що вона коса, що це переодягнений чоловік, що це автопортрет самого художника), але навряд чи коли-небудь вдасться повністю пояснити, чому це твір, створений Леонардо вже на схилі років, Володіє такою дивовижною і привабливою силою Бо це полотно - творіння воістину божественної, а не людської руки. Мона Ліза ще довго була б відома тільки тонким знавцям образотворчого мистецтва, якби не її виняткова історія, яка забезпечила їй всесвітню популярність.Каталог: fr
fr -> Книга "Україна irredenta"
fr -> Інформаційні медіа для полегшення аудиту на місцях
fr -> Кінематограф України На початку ХХ ст
fr -> Розмаху таланту Антоніса виявилася в різножанрових картинах
fr -> Олександр Сергійович Пушкін Життєвий і творчий шлях
fr -> Перехід до мсфз: досвід італії
fr -> Отримання (внесення змін до діючого) спеціального дозволу на користування надрами
fr -> Демократія як форма політичного життя План Поняття та роль демократії у політичному процесі
fr -> У країнах сталої демократії закладами освіти нагромаджено значний досвід щодо залучення і використання додаткових ресурсів, який сьогодні вже цілком може бути адаптований до реалій нашого життя й ефективно використаний


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка