«Любов що таке вона?» (за романом Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері») Проект 9-в класуДата конвертації05.01.2017
Розмір444 b.


«Любов,.. що таке вона?» (за романом Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері»)  

 • Проект 9-В класу


Кохання ─ добро чи зло?

 • Кохання подібне до дерева, що виростає само по собі; глибоко пускає в нас своє коріння й нерідко продовжує зеленіти навіть на руїнах нашого серця.

 • Віктор ГюгоСимволи кохання героївОб'єднавшись у групи , ми розпочали дослідження

 • Психологи обговорили питання: За яких обставин у душі Есмеральди народжується коханя до Феба? Яким він їй уявляється? Яким він є насправді? Чому вона не бачить справжньої сутності Феба? На які жертви вона ладна піти заради свого кохання?

 • Узагальнили спостереження, намалювали кришталеву вазу (символ “сліпого кохання” Есмеральди), на якій записали, яким уявляється Есмеральді Феб і яким він є насправді.

 • Написали “5 порад однокласникам: “Як не впустити в своє серце “”сліпе кохання”?”Оформили звернення до однокласників“5 порад однокласникам” у вигляді комп'ютерної листівки (програма Publisher).

 •   • Журналісти провели“журналістське розслідування”: Чи серйозним було ставлення Феба до Есмеральди? Що у поведінці Фебана побаченні з Есмеральдоюсвідчить про те, що він не кохає дівчину? Чи хвилювала Феба доля Есмеральди після трагічного побачення? Чи міг він врятувати дівчину від покарання? Чому він не зробив цього?Як склалася доля феба після страти дівчини?

 • Узагальнили спостереження, намалювавши “потворне серце Феба”, записавши у ньому декілька фактів із життя цього героя, які свідать про те, що у його серці “кохання не живе”.

 • Написали звернення до однокласників “Увага 5 ознак несправжнього кохання (на основі досвіду псевдокохання Феба)”. Оформили звернення до однокласників“Увага! П'ять ознак “несправжнього кохання” у вигляді комп'ютерної листівки (програма Publisher).На цьому ми не зупинились і продовжили своє дослідження

 • Філософи обговорили питання:Чому священник Клод Фролло вважає свою почуття до Есмеральди “пасткою диявола”? Чи він зізнається у своєму коханні? Як він пояснює їй свої почуття? Чи можна його назвати вбивцею Есмеральди? Чи міг Фролло врятувати дівчину? Доведіть, що кохання Клода Фролло егоїстичне і злочинне!

 • Узагальнили спостереження. Намалювали кинджал (символ злочинного кохання ), на лезі якого записали декілька фактів, які свідчать про те, що кохання Клода Фролло до Есмеральди егоїстичне і злочинне.

 • Написали пам'ятку одноліткам “3 ознаки егоїстичного кохання (на основі досвіду егоїстичного кохання Клода Фролло)”. Оформили пам'ятку одноліткам “3 ознаки егоїстичного кохання (на основі досвіду егоїстичного кохання Клода Фролло)”у вигляді комп'ютерної листівки (програма Publisher).Виховай у собі 5 якостей, які допоможуть пізнати “справжнє ідеальне кохання” !”

 • Експерти обговорили питання: Як зародилося кохання Квазімодо? У яких випадках горбань ризикує життям заради Есмеральди? Про що свідчить помста Квазімодо священнику?Як склалася доля героя після страти Есмеральди?

 • Узагальнили спостереження .Намалювали крило лебідя на якому записали декілька фактів, які свідчать про те, що кохання Квазімодо було ідеальним, піднесеним?

 • Написали звернення до однокласників “Виховай у собі 5 якостей, які допоможуть пізнати “справжнє ідеальне кохання” !” (на основі досвіду Квазімодо). Оформили звернення до однокласників “Виховай у собі 5 якостей, які допоможуть пізнати “справжнє ідеальне кохання” !” (на основі досвіду Квазімодо) у вигляді комп'ютерної листівки (програма Publisher).Висновки

 • Ми розглянули 4 типи кохання. Яке ж із них гідне людини? Гідним людини – є кохання Квазімодо. “Дух, який жив у цьому недоладному тілі, був такий же недовершений і убогий”. Під впливом кохання він стає людиною багатої і щирої душі. Він звільняється від внутрішнього і зовнішнього рабства – убиває свого господаря Клода Фролло. Квазімодо сам обирає свою долю – помирає біля коханої Есмеральди.Так, кохання за законом романтичного твору, зіграло фатальну роль у житті героїв роману. Юну прекрасну Есмеральду воно привело на шибеницю, священника Клода Фролло зробило вбивцею, життя Квазімодо сповнило добром і світлом, не знаним раніше.Джерела

 • http://www.oblosvita.kiev.ua

 • http://zl.kiev.ua/avtorskii-urok-parizko-bogomater.html

 • http://www.life-4you.com/otnoshenia/5-priznakov-nenastoyasheie-lyubvi.htmlКаталог: attachments
attachments -> Робота з епіграфом
attachments -> Водичка, водяний, підводний водичка, водяний, підводний
attachments -> Поглибити і узагальнити знання учнів про додаток; формувати вміння ставити запитання до другорядних членів речення, визначати способи вираження додатку
attachments -> Поглибити знання учнів про другорядні члени речення; формувати навички розпізнавання їх у реченні, дати поняття про поширені і непоширені речення
attachments -> Рід невідмінюваних іменників визначається так
attachments -> 1. Дано одне речення. Скласти програму, яка визначає з якої букви починається друге слово в реченні
attachments -> 1. Роль козацтва в захисті південних кордонів українських земель
attachments -> Урок до нас прийшов за розкладом сьогодні


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка