M кількість нерівностейДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.
#13844

Основною задачею лінійного програмування, у відмінності від ЗЛП загального виду, називається така задача, в якій всі нерівності замінені рівняннями. Перехід від ЗЛП до ОЗЛП можна зробити за рахунок введення нових додаткових невід‘ємних змінних до наших обмежень-нерівностей. При цьому загальна кількість керованих змінних збільшиться і буде складати “(n+m)”.

  • Основною задачею лінійного програмування, у відмінності від ЗЛП загального виду, називається така задача, в якій всі нерівності замінені рівняннями. Перехід від ЗЛП до ОЗЛП можна зробити за рахунок введення нових додаткових невід‘ємних змінних до наших обмежень-нерівностей. При цьому загальна кількість керованих змінних збільшиться і буде складати “(n+m)”.

  • m – кількість нерівностей.

  • В результаті алгоритмічного перетворення стандартної таблиці має місце заміна місцями вільних і базисних змінних. При цьому не кожній ітерації утворюється деяку опорне рішення (опорний план). Той опорний план, який відповідає мінімуму цільової функції, називається оптимальним. В кожному опорному рішенні сукупність вільних змінних дорівнює нулю, а базисні змінні дорівнюють відповідним вільним членам рівняння.Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка