Має керамічну антібликову поверхню. Має керамічну антібликову поверхнюДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.

Має керамічну антібликову поверхню.

 • Має керамічну антібликову поверхню.

 • Може працювати і як сухостираєма дошка для нанесення і видалення коментарів, і як пристрій управлінням комп'ютером, у тому числі програмними застосуваннями.

 • Управління комп'ютером безпосередньо з дошки здійснюється за допомогою цифрового пера.

 • Вхідне в комплект програмне забезпечення дає можливість наносити замітки поверх початкового цифрового зображення, потім зберігати їх, друкувати і відправляти по e-mail.

 • Підключення – USB.

 • Можливе кріплення на стіну або використання з підставкою на колесах

 • Використовувати інтерактивну дошку дуже просто. Швидко і легко можна створювати.

 • Редагувати і зберігати презентації будь-якій складності. При цьому можна використовувати вже готові або заздалегідь створені шаблони, офісні програми і додатки, а також малюнки з Інтернету. Зручність полягає в тому що за допомогою великого екрану є можливість роботи колективно, обговорювати з широкою аудиторією будь-які схеми, графіки.

 • Діаграми і ін.Різноманітність методів інтерактивного навчання є багатогранною. Кожний метод має позитивні та негативні риси. Отже, саме комплексний (системний) та раціональний підхід до використання розглянутих методів буде сприяти значному підвищенню особистості до навчання, а головне – якості їх професійної підготовки. Звісно, значним бар’єром є не розроблена методична база. При цьому не треба забувати про те, що більша частина успішно проведеного заняття залежить безпосередньо від ВИКЛАДАЧА.

 • Різноманітність методів інтерактивного навчання є багатогранною. Кожний метод має позитивні та негативні риси. Отже, саме комплексний (системний) та раціональний підхід до використання розглянутих методів буде сприяти значному підвищенню особистості до навчання, а головне – якості їх професійної підготовки. Звісно, значним бар’єром є не розроблена методична база. При цьому не треба забувати про те, що більша частина успішно проведеного заняття залежить безпосередньо від ВИКЛАДАЧА. • ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!Каталог: images -> news -> 2014
2014 -> Секція 1 «Фінанси макрорівня»
news -> Результати гендерного аудиту
news -> Результати гендерного аудиту
news -> Концепція системи суспільного мовлення україни підготовлено Коаліцією громадських організацій „Суспільне мовлення”
news -> Результати гендерного аудиту
2014 -> Сучасна школа повинна дати учням не тільки певні знання, уміння й навички, а й виховати соціально адаптовану та громадсько орієнтовану особистість, яка після закінчення школи успішно займе своє місце в житті
2014 -> Розвиток громадсько- активних шкіл


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка