Міф — оповідання про минуле, навколишній світ, яке описує події за участю богів, демонів і героїв та історії про походження світу, богів і людстваДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.
#8532Міф  — оповідання про минуле, навколишній світ, яке описує події за участю богів, демонів і героїв та історії про походження світу, богів і людства.

 • Міф  — оповідання про минуле, навколишній світ, яке описує події за участю богів, демонів і героїв та історії про походження світу, богів і людства.З давніх давен людство відзначало важливу роль Сонця - яскравого диска на небі, що несе світло і тепло. Своєю життєдайною силою Сонце завжди викликало у людей почуття поклоніння і страху. Народи, тісно пов'язані з природою, чекали від нього милостивих дарів - урожаю і достатку, гарної погоди і свіжого дощу або ж кари - негоди, бурі, граду. Я пропоную 10 найбільш вражаючих міфів про Сонце.

 • З давніх давен людство відзначало важливу роль Сонця - яскравого диска на небі, що несе світло і тепло. Своєю життєдайною силою Сонце завжди викликало у людей почуття поклоніння і страху. Народи, тісно пов'язані з природою, чекали від нього милостивих дарів - урожаю і достатку, гарної погоди і свіжого дощу або ж кари - негоди, бурі, граду. Я пропоную 10 найбільш вражаючих міфів про Сонце.

Аполлон - у грецькій міфології золотокудрий бог - охоронець світла, покровитель наук і мистецтв, віщун. Уособлював Сонце. Аполлон подорожував по небу на колісниці з вогненними кіньми кожен день і приносив світло всьому світу.

 • Аполлон - у грецькій міфології золотокудрий бог - охоронець світла, покровитель наук і мистецтв, віщун. Уособлював Сонце. Аполлон подорожував по небу на колісниці з вогненними кіньми кожен день і приносив світло всьому світу.Віцліпуцлі - бог сонця, бог війни Ім'я бога в перекладі означає «колібрі півдня» і пов'язане з тим, що птах колібрі уособлює сонце у багатьох племен Центральної Америки.

 • Віцліпуцлі - бог сонця, бог війни Ім'я бога в перекладі означає «колібрі півдня» і пов'язане з тим, що птах колібрі уособлює сонце у багатьох племен Центральної Америки.Луг (в переклад з ірланд. "сяючий") надзвичайно популярний в ірландських сагах. Луг - це юний бог Сонця в шоломі, зі списом і з чарівним псом. Ці атрибути захищають і самого Луга і тих, хто просить його про допомогу. Луг з Божественною любов'ю допомагає людям розвивати в собі внутрішнього чарівника.

 • Луг (в переклад з ірланд. "сяючий") надзвичайно популярний в ірландських сагах. Луг - це юний бог Сонця в шоломі, зі списом і з чарівним псом. Ці атрибути захищають і самого Луга і тих, хто просить його про допомогу. Луг з Божественною любов'ю допомагає людям розвивати в собі внутрішнього чарівника.Скандинавські казки розповідають, що Фрер їздив на золотисто-жовтому вепрі Гуллінбурсті ("золотощетинний"). А ще в нього був чудовий корабель Скідбландір - найкращий у Скандинавії. Цей корабель міг бути величезним і помістити на своїх палубах всю свиту Фрейра - світлих ельфів - і всіх богів скандинавського пантеону, але якщо Фрейр кораблем не користувався, то він складав його у свою кишеню. З ім'ям Фрейра пов'язана назва дня тижня п'ятниці в мовах германської групи (англ. Friday, нім. Freitag).

 • Скандинавські казки розповідають, що Фрер їздив на золотисто-жовтому вепрі Гуллінбурсті ("золотощетинний"). А ще в нього був чудовий корабель Скідбландір - найкращий у Скандинавії. Цей корабель міг бути величезним і помістити на своїх палубах всю свиту Фрейра - світлих ельфів - і всіх богів скандинавського пантеону, але якщо Фрейр кораблем не користувався, то він складав його у свою кишеню. З ім'ям Фрейра пов'язана назва дня тижня п'ятниці в мовах германської групи (англ. Friday, нім. Freitag).Згідно з  Ведам Сур'ю шанували як носія світла, цілителя, а також як всевидюче око богів і небесного охоронця. Цьому божеству присвячено безліч гімнів. Атрибут Сур'ї - колісниця, запряжена семи кіньми, що втілюють сонячні промені. Сур'ю зображують або з двома руками - в обох руках лотос або з чотирма, в трьох з яких Сур'я тримає лотос, чакру і мушлю, а четвертою робить захисний знак.

 • Згідно з  Ведам Сур'ю шанували як носія світла, цілителя, а також як всевидюче око богів і небесного охоронця. Цьому божеству присвячено безліч гімнів. Атрибут Сур'ї - колісниця, запряжена семи кіньми, що втілюють сонячні промені. Сур'ю зображують або з двома руками - в обох руках лотос або з чотирма, в трьох з яких Сур'я тримає лотос, чакру і мушлю, а четвертою робить захисний знак.Народ Фон, що населяє південну частину Беніну і народ Еве, що проживає на територіях Гани, Того і Беніну - вважають Лізу, сонячне божество, і Маву, місячне божество, близнюками. Маву живе на заході, царює вночі, а Ліза живе на сході і головна вдень. Місячні і сонячні затемнення викликані відносинами Маву і Лізи. Маву уособлює мудрість світу, Ліза – силу

 • Народ Фон, що населяє південну частину Беніну і народ Еве, що проживає на територіях Гани, Того і Беніну - вважають Лізу, сонячне божество, і Маву, місячне божество, близнюками. Маву живе на заході, царює вночі, а Ліза живе на сході і головна вдень. Місячні і сонячні затемнення викликані відносинами Маву і Лізи. Маву уособлює мудрість світу, Ліза – силу

Було це давним-давно, тоді, коли в небі два Місяці ходило, а Чорне море Руським називалось. Жили тоді в цих краях наші пращури і називали вони себе ойразами. Шанували вони батька-Сонце, якого називали Ра, і матінку-Землю, яку називали Ма.

 • Було це давним-давно, тоді, коли в небі два Місяці ходило, а Чорне море Руським називалось. Жили тоді в цих краях наші пращури і називали вони себе ойразами. Шанували вони батька-Сонце, якого називали Ра, і матінку-Землю, яку називали Ма.І коли хтось відвідував наші землі і його питали “де ти був”, то у відповідь чули: “я був У-Ра-їні!”, в Україні.

 • І коли хтось відвідував наші землі і його питали “де ти був”, то у відповідь чули: “я був У-Ра-їні!”, в Україні.

 • Але трапилась біда напав на Раїну космічний змій. Багато сльоз і горя він приніс ойразам.

 • Але вони вірять , що буде переможен Змій і знову в Україні настане час “Раю”.Давня назва троянди, ружа, співзвучно стародавньою назвою Сонця - Ра. Крім того, є і староукраинское назва крові - руда. Візерунки з трояндами складалися у вишивці за законами рослинного орнаменту, що позначало нескінчений сонячний рух з вічним відродженням. Там, де троянди складені в систему геометричного орнаменту, ці рослини не просто квіти - це квіти-зірки, які втілювали уявлення народу про Всесвіту як про систему.

 • Давня назва троянди, ружа, співзвучно стародавньою назвою Сонця - Ра. Крім того, є і староукраинское назва крові - руда. Візерунки з трояндами складалися у вишивці за законами рослинного орнаменту, що позначало нескінчений сонячний рух з вічним відродженням. Там, де троянди складені в систему геометричного орнаменту, ці рослини не просто квіти - це квіти-зірки, які втілювали уявлення народу про Всесвіту як про систему.Вода і Сонце. Сонце часто зображується восьмикутної розеткою або квіткою, а знак Води нагадує вужа, який згорнувся. Дві стихії, які створили земне життя, а тому їх треба розуміти як вологу материнську і сонячну батьківську енергії.

 • Вода і Сонце. Сонце часто зображується восьмикутної розеткою або квіткою, а знак Води нагадує вужа, який згорнувся. Дві стихії, які створили земне життя, а тому їх треба розуміти як вологу материнську і сонячну батьківську енергії.

Жив був Бог і був у нього свій світ, який відрізнявся від сучасного.

 • Жив був Бог і був у нього свій світ, який відрізнявся від сучасного.Але у божому світі був один чаклун,який дізнався про підступні плани Зла.

 • Але у божому світі був один чаклун,який дізнався про підступні плани Зла.

Всі вони разом створили крану Ра та нас. А символом стала троянда.

 • Всі вони разом створили крану Ра та нас. А символом стала троянда.І цей трояндовий світ буде існувати стільки,скільки буде існувати Сонце.

 • І цей трояндовий світ буде існувати стільки,скільки буде існувати Сонце.Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка