Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України Управління освіти І науки Хмельницької обласної державної адміністрації Грицівське впу №38Дата конвертації30.05.2016
Розмір445 b.


Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Грицівське ВПУ № 38
План ознайомлення 1. Моя методика роботи. 2. Мета та завдання впровадження інноваційних технологій 3. Актуальність 4. Результативність впровадження інновацій 5. Ефективність впровадження інноваціїДосягнення гуртківців і відзнаки

 • Досягнення гуртківців і відзнаки

 • Багато моїх гуртківців закінчили технічні Вузи, працюють провідними спеціалістами по ремонті і настроюванні електронно-обчислювальної техніки, є кандидати технічних наук, працюють в технічних Вузах викладачами, є запрошені для роботи за рубіж.

 • Досягнення за останні 5 років:

 • В 2009 році гуртківець Мокін Руслан став переможцем в обласних змаганнях по радіоконструюванні.

 • В 2010 році гуртківець Тригубець Андрій став переможцем в обласних змаганнях МАН „Зоряний шлях” за наукову роботу „Технічна творчість-космічній медицині”, а в м. Дніпропетровську, на республіканському захисті посів четверте місце і був нагороджений грамотою.

 • В 2012 році гуртківець Ващук Сергій став переможцем в обласних змаганнях МАН і посів друге місце на республіканських змаганнях.

 • В 2013 році гуртківець Ващук Сергій став переможцем в обласних змаганнях МАН і за успішний захист пристроїв на ресбуліканських змаганнях одержав призеденську стипендію.

 • В 2013 році гуртківець Потапський Олександр став переможцем в обласних змаганнях по радіоконструюванні.

 • В 2013 році гуртківці Потапський Олександр і Поліщук Іван стали переможцями Всеукраїнської виставки-конкурсу науково технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» за що були нагороджені Дипломами. Наказ від 04.07.2013р.

 • Що характерно що всі ці гуртківці не були відмінниками ні в школі ні в училищі. Так що обдарований учень це учень, який багато може працювати над собою під керівництвом наставника.

 • Керівник гуртка Швець М.Я. неодноразово нагороджувався грамотами Шепетівської райдержадміністрації, Почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації управління освіти і науки, Почесною грамотою Хмельницького центру науково-технічної творчості, був занесений на районну дошку пошани „Кращі люди Шепетівського району” і на дошку пошани Хмельницького центру науково-технічної творчості.Каталог: workFiles -> 1052
workFiles -> 1. Збір матеріалів, які описують мій населений пункт у період окупації
workFiles -> Тема : наслідки другої світової війни для провідних країн західної європи дидактичні задачі уроку
workFiles -> Французький костюм стилю бароко (ХVІІ ст.); Французький костюм стилю бароко (ХVІІ ст.)
workFiles -> Ренесансний ідеал характеризується ідеями гармонії і благозвуччя
workFiles -> Наступний слайд
workFiles -> Поглиблення знань учнів про народну символіку України


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка