Мохи ростуть у вологих місцях. Мохи мають стебла і листя, але у них не буває коренів, квіток і плодів з насіннямДата конвертації27.05.2016
Розмір445 b.. Водорості-мешканці води. Одні з них так малі, що розглянути їх можна тільки в мікроскоп. Інші мають вигляд тонких шовковистих ниток зеленого кольору.Треті схожі на довгі бурі нитки

 • . Водорості-мешканці води. Одні з них так малі, що розглянути їх можна тільки в мікроскоп. Інші мають вигляд тонких шовковистих ниток зеленого кольору.Треті схожі на довгі бурі нитки

Мохи ростуть у вологих місцях. Мохи мають стебла і листя, але у них не буває коренів, квіток і плодів з насінням.

 • Мохи ростуть у вологих місцях. Мохи мають стебла і листя, але у них не буває коренів, квіток і плодів з насінням.

Папоротники легко пізнати по красивиму листю, яке схоже на велике пір'я. Крім листя, у рослин є коріння і стебла. Квіти, плоди і насіння у них відсутнє.

 • Папоротники легко пізнати по красивиму листю, яке схоже на велике пір'я. Крім листя, у рослин є коріння і стебла. Квіти, плоди і насіння у них відсутнє.Хвойні рослини-це сосна, ялина, ялівець, кедр, секвойя та інші. Хвоїнки - це їх листя! У хвойних не буває квіток і плодів. На місці плодів у них шишки, в яких і дозріває насіння.

 • Хвойні рослини-це сосна, ялина, ялівець, кедр, секвойя та інші. Хвоїнки - це їх листя! У хвойних не буває квіток і плодів. На місці плодів у них шишки, в яких і дозріває насіння.

Хвойні рослини-довгожителі на нашій Землі. Сосни і ялини живуть 100-200 років і більше років. Вічнозелені секвої в Північній Америці існують 2-3 тисячі років і досягають 80 метрів у висоту.

 • Хвойні рослини-довгожителі на нашій Землі. Сосни і ялини живуть 100-200 років і більше років. Вічнозелені секвої в Північній Америці існують 2-3 тисячі років і досягають 80 метрів у висоту.Квіткові - найчисленніша група рослин на Землі. Це і дерева, і чагарники, і трави, і ліани, культурні хлібні рослини та бур'яни, рослини прісних водойм.

 • Квіткові - найчисленніша група рослин на Землі. Це і дерева, і чагарники, і трави, і ліани, культурні хлібні рослини та бур'яни, рослини прісних водойм.. Квіткові рослини - це ті рослини, у яких є квітки і плоди з насінням. А у деяких рослин квітки зібрані в групи суцвіть. Тривалість життя квіткових рослин різна

 • . Квіткові рослини - це ті рослини, у яких є квітки і плоди з насінням. А у деяких рослин квітки зібрані в групи суцвіть. Тривалість життя квіткових рослин різнаРослини і тварини, які стали рідкісними або перебувають під загрозою зникнення, занесені до Червоної книги. У всьому світі червоний колір - сигнал небезпеки, попередження, він означає заборону.

 • Рослини і тварини, які стали рідкісними або перебувають під загрозою зникнення, занесені до Червоної книги. У всьому світі червоний колір - сигнал небезпеки, попередження, він означає заборону.Витоптування.

 • Витоптування.

 • Забруднення грунту, водоймищ, повітря.

 • Люди і їх господарська діяльність.1. Перебуваючи в природі, не можна зривати рослини для букетів. Букети можна складати тільки з тих рослин, які вирощені людиною.    2. Збирати лікарські рослини можна тільки там, де їх багато. Частину рослин потрібно залишати в природі.    3. В природі, особливо в лісі, потрібно ходити стежками, щоб рослини не загинули від витоптування.

 • 1. Перебуваючи в природі, не можна зривати рослини для букетів. Букети можна складати тільки з тих рослин, які вирощені людиною.    2. Збирати лікарські рослини можна тільки там, де їх багато. Частину рослин потрібно залишати в природі.    3. В природі, особливо в лісі, потрібно ходити стежками, щоб рослини не загинули від витоптування.Каталог: public -> oipopp -> repository -> dcr
dcr -> Прийменник як службова частина мови Кифорук Оксана Вікторівна
dcr -> Знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки; знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки
dcr -> Завдання : розкрити роль прислівників у художніх, науково-популярних і ділових текстах
dcr -> Читання “Дощиком”
dcr -> «Квітни мово, наша рідна. Дмитро Білоус. Віра поета в неминуче відродження рідного слова у поезіях \"Вічно жива\" та \"Хліб і слово\"»
dcr -> Основні групи фразеологізмів, багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів Мета
dcr -> Ходи більше …бігай. Ходи більше …бігай


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка