Найвигіднішим для підприємства є обрання стратегії більш глибокого проникнення на ринокДата конвертації09.06.2016
Розмір445 b.
#5895Найвигіднішим для підприємства є обрання стратегії більш глибокого проникнення на ринок. За умов, що склались, підприємству доцільно вдосконалювати якість послуг, підвищувати якість роботи своіх працівників з клієнтами. Також треба забезпечити впізнаваємість торгової марки. Це допоможе компанії зберегти ринкову долю, досягти конкурентних переваг, привабити нових споживачів, які надавали перевагу імпортним виробникам.

 • Найвигіднішим для підприємства є обрання стратегії більш глибокого проникнення на ринок. За умов, що склались, підприємству доцільно вдосконалювати якість послуг, підвищувати якість роботи своіх працівників з клієнтами. Також треба забезпечити впізнаваємість торгової марки. Це допоможе компанії зберегти ринкову долю, досягти конкурентних переваг, привабити нових споживачів, які надавали перевагу імпортним виробникам.

 • Отже, провівши аналіз маркетингового середовища ми з’ясували, що в умовах зростаючої конкуренції перед ТОВ НВП «ХМЗ» постала така маркетингова управлінська проблема – збереження відносної частки ринку та постійних клієнтів підприємства шляхом виявлення сильних і слабких сторін по відношенню до головних конкурентів, а також впливу факторів маркетингового середовища.

 •   

 •  

 •  

 • В ході даної роботи було проведене дослідження діяльності ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» (ХМЗ) на вітчизняному ринку сільськогосподарської техніки.

 • Причиною виникнення МУП є політична та економічна нестабільність у країні, яка негативно впливає на діяльність підприємств.

 • Якість конкурентного середовища. На ринку аналітичних програм ведеться боротьба між чотирма основними конкурентами, серед яких «ХМЗ» займає останнє місце.

 • Для вирішення МУП було кореговано: слід дотримуватись конкурентної стратегії лідера.

 • При корегуванні продуктової стратегії пропонується покращити стратегію просування.

 • Ці завдання можна починати вирішувати вже зараз, залучивши інвестиційні кошти.

 •  Каталог: olderfiles
olderfiles -> Безпека життєдіяльності являє собою область наукових знань, що охоплюють теорію і практику захисту людини від шкідливих, небезпечних та уражаючих факторів в усіх сферах людської діяльності
olderfiles -> К. Д. Ушинський засновник наочного навчання у вітчизняній педагогіці писав
olderfiles -> «Розробка гіпотези маркетингової стратегії для тов «Завод «атонмаш» на ринку газових котлів України»
olderfiles -> Курсова робота з курсу “Промисловий маркетинг” на тему: “Розробка гіпотези маркетингової стратегії для зат “умз”
olderfiles -> Інформації щодо діяльності конкурентних підприємств. Суб’єктом дослідження є: тов "Юкон-А", постачальники, споживачі, конкуренти. Предметом дослідження є
olderfiles -> Симптоматика дослідження: Симптоматика дослідження
olderfiles -> Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”
olderfiles -> Психолого-педагогічний супровід формування комунікативної компетенції дошкільників з знм
olderfiles -> Роботу виконав: Соятов Єгор Сергійович
olderfiles -> Кашель, як один з постійних ознак запальних захворювань трахеобронхіальної системи, являючись проявом м'язового бар'єру, являє собою захисний рефлекс, який спрямований на відновлення бронхіальної прохідності


Поділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка