Наказу мону від 12. 10. 2012 №1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу груДата конвертації30.05.2016
Розмір445 b.- наказу МОНУ від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 за № 1811/22123

 • - наказу МОНУ від 12.10.2012 № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 за № 1811/22123наказу МОНУ від 14.11.2012 року №1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»

 • наказу МОНУ від 14.11.2012 року №1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»листа МОНУ від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань»;

 • листа МОНУ від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань»;

 • листа МОНУ від 14.05.2013р. № 1/9-318 "Про проведення IV Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2013 та організацію V гри «Соняшник» - 2014»Учні 1–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності, які сплатили організаційний внесок.

 • Учні 1–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності, які сплатили організаційний внесок.Проводиться для всіх бажаючих, без попереднього відбору, відмова в участі у Грі не допускається.

  • Проводиться для всіх бажаючих, без попереднього відбору, відмова в участі у Грі не допускається.
  • Гра проводиться за п’ятьма комплектами завдань, призначеними для учнів 1–2, 3–4, 5–6, 7–9, 10–11 класів відповідно.
  • Гра проходить в один тур безпосередньо в загальноосвітніх навчальних закладах в один день для всіх учасників.


Пакети з тестовими завданнями відкриваються безпосередньо перед початком їх виконання. На виконання завдань відводиться 60 хвилин, збільшувати чи зменшувати вказаний час не можна. Бланки з відповідями учасника для перевірки та обробки результатів здаються координатору гри у школі та направляються до творчого об’єднання «Соняшник» не пізніше наступного дня після проведення Гри.

  • Пакети з тестовими завданнями відкриваються безпосередньо перед початком їх виконання. На виконання завдань відводиться 60 хвилин, збільшувати чи зменшувати вказаний час не можна. Бланки з відповідями учасника для перевірки та обробки результатів здаються координатору гри у школі та направляються до творчого об’єднання «Соняшник» не пізніше наступного дня після проведення Гри.


Після проведення Гри кожен загальноосвітній навчальний заклад, що взяв у ній участь, отримує відомість, що включає всіх учасників із зазначенням отриманих балів та місця кожного учня в загальному заліку, регіоні, школі. Усім учасникам видаються сертифікати учасника. Переможці Гри в загальному заліку нагороджуються подарунками оргкомітету, переможці Гри в регіонах – подарунками регіональних представників.

  • Після проведення Гри кожен загальноосвітній навчальний заклад, що взяв у ній участь, отримує відомість, що включає всіх учасників із зазначенням отриманих балів та місця кожного учня в загальному заліку, регіоні, школі. Усім учасникам видаються сертифікати учасника. Переможці Гри в загальному заліку нагороджуються подарунками оргкомітету, переможці Гри в регіонах – подарунками регіональних представників.


Комплект для учнів 5-11 класів складається із 30-ти завдань трьох рівнів складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь).

  • Комплект для учнів 5-11 класів складається із 30-ти завдань трьох рівнів складності (по 1, 3 і 5 балів за правильну відповідь).
  • На кожне завдання пропонується 5 варіантів відповідей, серед яких є лише одна правильна.
  • На спеціальному бланку відповідей позначається одна правильна.
  • Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 70.
  • Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Чому займенник має таку назву? Яка його роль у мовленні?
downloads -> Кривоколінського навчально-виховного комплексу
downloads -> Інтелектуальна готовність
downloads -> Українська мова
downloads -> Тема. Що таке Батьківщина
downloads -> Мета: висвітлити життєвий і творчий шлях Р. М. Рільке, розкрити образ України у світі філософських та естетичних пошуків митця; визначити провідні мотиви лірики поета; Мета
downloads -> Урок-презентація на тему:"Голодомор 1932-1933 років. 80 років з часу трагедії"


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка