Наукова бібліотека нфаУ для студентів: послуги та електронні ресурсиДата конвертації30.05.2016
Розмір445 b.


Наукова бібліотека НФаУ для студентів: послуги та електронні ресурси

 • Наукова бібліотека НФаУ для студентів: послуги та електронні ресурси

 • Вашій увазі пропонується презентація послуг, що надаються науковою бібліотекою (НБ); перелік електронних ресурсів, доступних для Вас в університеті, а також ресурси, з якими Ви можете ознайомитись поза межами НФаУ


Наукова бібліотека НФаУ є структурним підрозділом університету, але при цьому має свій власний сайт: http://pharmlib.kharkiv.edu/

 • Наукова бібліотека НФаУ є структурним підрозділом університету, але при цьому має свій власний сайт: http://pharmlib.kharkiv.edu/Фонд НБ університету розкритий в електронному каталозі. На сайті нашої НБ є 2 електронних каталоги - «Ірбіс» (видання з 2011 року) і «Лібер» (видання до 2011 року). В будь-який зручний для Вас час і з будь-якого позауніверситетського комп’ютера Ви можете підібрати необхідну літературу або скачати електронні версії видань. Для цього Вам необхідно авторизуватися. У кімнаті 311 наукової бібліотеки старости груп можуть отримати логіни і паролі для усіх студентів групи. Локальний доступ (з будь-якого комп’ютера університету) дає Вам можливість скачати електронну версію видання (в системі «Лібер») без авторизації, в корпусі на Блюхера 4.

 • Фонд НБ університету розкритий в електронному каталозі. На сайті нашої НБ є 2 електронних каталоги - «Ірбіс» (видання з 2011 року) і «Лібер» (видання до 2011 року). В будь-який зручний для Вас час і з будь-якого позауніверситетського комп’ютера Ви можете підібрати необхідну літературу або скачати електронні версії видань. Для цього Вам необхідно авторизуватися. У кімнаті 311 наукової бібліотеки старости груп можуть отримати логіни і паролі для усіх студентів групи. Локальний доступ (з будь-якого комп’ютера університету) дає Вам можливість скачати електронну версію видання (в системі «Лібер») без авторизації, в корпусі на Блюхера 4.На сайті НБ Вам доступні міжнародні електронні бази даних:

 • На сайті НБ Вам доступні міжнародні електронні бази даних:Hinari (програма, створена ВОЗ спільно з великими видавцями, дає можливість країнам, що розвиваються, отримати доступ до однієї з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури. Понад 8500 журналів і 7000 електронних книг (30-ма мовами) тепер доступні для медичних установ в більш ніж 100 країн світу. Цією програмою користуються тисячі медичних працівників і дослідників, що сприяє поліпшенню охорони здоров'я у світі.)

 • Hinari (програма, створена ВОЗ спільно з великими видавцями, дає можливість країнам, що розвиваються, отримати доступ до однієї з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури. Понад 8500 журналів і 7000 електронних книг (30-ма мовами) тепер доступні для медичних установ в більш ніж 100 країн світу. Цією програмою користуються тисячі медичних працівників і дослідників, що сприяє поліпшенню охорони здоров'я у світі.)

 • Адреса доступу: http://www.who.int/hinari

 • Кожну сесію необхідно починати з реєстрації:

 • userID: UKR029

 • password: 73780

 • З питаннями звертайтеся до відділу зарубіжної літератури бібліотеки (к. 318, тел. 67-87-87).EBSCO Publishing (Основним видом діяльності компанії є надання онлайнового доступу до баз даних англомовних періодичних видань для бібліотек. EBSCO включає понад 300 повнотекстових баз даних. Контент для цих баз даних включають повнотекстові журнали різних видавництв, книги, монографії, доповіді та інші типи публікацій. Частина статей у базах представлена у вигляді повних текстів, частина – тільки у вигляді анотацій або рефератів. В EBSCO включені як останні номери журналів, так і архів – для деяких видань до 1950-х років включно.) У НБ НФаУ Вам доступні такі БД EBSCO – Academic Search Premier; MEDLINE; Health Source: Nursing / Academic Edition; ERIC; Health Source – Consumer Edition; MasterFILE Premier; Business Source Premier; GreenFILE; Newspaper Source; Regional Business News; Library, Information Science & Technology Abstracts; Teacher Reference Center; European Views of the Americas: 1493 to 1750.

 • EBSCO Publishing (Основним видом діяльності компанії є надання онлайнового доступу до баз даних англомовних періодичних видань для бібліотек. EBSCO включає понад 300 повнотекстових баз даних. Контент для цих баз даних включають повнотекстові журнали різних видавництв, книги, монографії, доповіді та інші типи публікацій. Частина статей у базах представлена у вигляді повних текстів, частина – тільки у вигляді анотацій або рефератів. В EBSCO включені як останні номери журналів, так і архів – для деяких видань до 1950-х років включно.) У НБ НФаУ Вам доступні такі БД EBSCO – Academic Search Premier; MEDLINE; Health Source: Nursing / Academic Edition; ERIC; Health Source – Consumer Edition; MasterFILE Premier; Business Source Premier; GreenFILE; Newspaper Source; Regional Business News; Library, Information Science & Technology Abstracts; Teacher Reference Center; European Views of the Americas: 1493 to 1750.

 • Електронна адреса: http://search.ebscohost.com/

 • Вхід в БД доступний без авторизації з будь-якого комп'ютера нашого університетуНаукова бібліотека НФаУ регулярно організовує тріал-доступи до різних баз даних.

 • Наукова бібліотека НФаУ регулярно організовує тріал-доступи до різних баз даних.

 • З оголошеннями про нові тріал-доступи Ви можете ознайомитися на сайті наукової бібліотеки, а також у відділі зарубіжної літератури бібліотеки (к. 318, тел. 67-87-87).Polpred (Огляд ЗМІ. Он-лайнова російськомовна база даних, яка поповнюється щоденно і містить повні тексти 360 тис. кращих статей з сотень інформагентств та ЗМІ з усього світу за 15 років. Рубрикатор по країні / галузі / джерелу / федеральному округу РФ / даті. Має пошук з налаштуваннями. Polpred - найбільший російськомовний сайт з хімії та фармацевтики в РФ і за кордоном (www.med.polpred.com - фармакологія та медтехніка. Біотехнології та нанотехнології. Епідемії і профзахворювання. Соцстрах і перспективні наукові розробки).

 • Polpred (Огляд ЗМІ. Он-лайнова російськомовна база даних, яка поповнюється щоденно і містить повні тексти 360 тис. кращих статей з сотень інформагентств та ЗМІ з усього світу за 15 років. Рубрикатор по країні / галузі / джерелу / федеральному округу РФ / даті. Має пошук з налаштуваннями. Polpred - найбільший російськомовний сайт з хімії та фармацевтики в РФ і за кордоном (www.med.polpred.com - фармакологія та медтехніка. Біотехнології та нанотехнології. Епідемії і профзахворювання. Соцстрах і перспективні наукові розробки).

 • Електронна адреса: polpred.comUran – основним призначенням мережі УРАН є забезпечення установ, організацій та фізичних осіб у сферах освіти, науки та культури України інформаційними послугами на основі Інтернет-технологій для реалізації професійних потреб та розвитку вищезазначених галузей. Через мережу УРАН Вам доступні такі БД:

 • Uran – основним призначенням мережі УРАН є забезпечення установ, організацій та фізичних осіб у сферах освіти, науки та культури України інформаційними послугами на основі Інтернет-технологій для реалізації професійних потреб та розвитку вищезазначених галузей. Через мережу УРАН Вам доступні такі БД:

 • Google Scholar

 • Google Book Search

 • Scirus - Наукові, Навчальні, технічні и медичні дані (звіти, рецензовані статті, патенти, препринти та журнали)

 • DOAJ (Directory of Open Access Journals) – 106 журналів фармацевтичної тематики

 • PLoS (Public Library of Science) – журнали з медицини та біології

 • BioMed Central – 196 наукових журналів з медицини

 • PubMed Central – архів 530 журналів з біомедичних наук

 • US PTO – патент США за період 1790-1975 рр..

 • Free Medical Journals – база даних медичних журналів

 • Електронна адреса: http://www.uran.net.ua/ВІНІТІ РАН – найбільший інформаційний центр, що забезпечує з 1952 р. російське і світове співтовариство науково-технічною інформацією з проблем точних, природничих і технічних наук. Висвітлюються вітчизняні та зарубіжні досягнення в таких галузях: біологія, медицина, ботаніка, хімія і хімічна технологія, фармакологія, комплексні міжгалузеві проблеми.

 • ВІНІТІ РАН – найбільший інформаційний центр, що забезпечує з 1952 р. російське і світове співтовариство науково-технічною інформацією з проблем точних, природничих і технічних наук. Висвітлюються вітчизняні та зарубіжні досягнення в таких галузях: біологія, медицина, ботаніка, хімія і хімічна технологія, фармакологія, комплексні міжгалузеві проблеми.

 • Перелік БД «Електронні реферативні журнали ВІНІТІ», передплачених науковою бібліотекою, даний на сайті наукової бібліотеки НФаУ: http://pharmlib.kharkiv.edu/resources/databases/viniti

 • Скористатися БД «Електронні реферативні журнали ВІНІТІ» Ви можете в читальних залах наукової бібліотеки (кім. 210, кім. 211, кім. 316).Перелік електронних ресурсів фармацевтичного профілю поданий на сторінці сайту НБ – http://pharmlib.kharkiv.edu/resources/databases/in_internet

 • Перелік електронних ресурсів фармацевтичного профілю поданий на сторінці сайту НБ – http://pharmlib.kharkiv.edu/resources/databases/in_internet

 • На сайті представлена бібліографічна база даних «Праці вчених НФаУ». Вона містить повну інформацію про друковані видання професорсько-викладацького складу університету починаючи з 1805 року і до сьогодення. У базі представлено понад 300000 монографій, підручників, навчальних посібників, довідників, методичних видань, дисертацій, авторефератів дисертацій, патентів та авторських свідоцтв.На сторінці сайту наукової бібліотеки НФаУ (http://pharmlib.kharkiv.edu) Ви маєте можливість скористатися посиланнями і вийти на офіційний сайт НФаУ та на сайти кафедр НФаУ. Це досить зручно і дозволяє Вам заощадити час і трафік.

 • На сторінці сайту наукової бібліотеки НФаУ (http://pharmlib.kharkiv.edu) Ви маєте можливість скористатися посиланнями і вийти на офіційний сайт НФаУ та на сайти кафедр НФаУ. Це досить зручно і дозволяє Вам заощадити час і трафік.На нашому сайті (http://pharmlib.kharkiv.edu) також є перелік електронних видань на CD, які є у фонді бібліотеки. Бібліографічний список видань, що знаходяться на дисках, буде завжди поруч і допоможе визначити наявність того чи іншого підручника на диску. Електронна адреса - http://pharmlib.kharkiv.edu/editions/cd_dvd

 • На нашому сайті (http://pharmlib.kharkiv.edu) також є перелік електронних видань на CD, які є у фонді бібліотеки. Бібліографічний список видань, що знаходяться на дисках, буде завжди поруч і допоможе визначити наявність того чи іншого підручника на диску. Електронна адреса - http://pharmlib.kharkiv.edu/editions/cd_dvdУ бібліотеці є послуга міжбібліотечного абонементу (МБА) Це бібліотечний абонемент, заснований на взаємному використанні фондів бібліотек країни відповідно до встановлених правил.

 • У бібліотеці є послуга міжбібліотечного абонементу (МБА) Це бібліотечний абонемент, заснований на взаємному використанні фондів бібліотек країни відповідно до встановлених правил.

 • Після отримання замовлення, в якому читач повинен точно вказати автора, повну назву і рік видання необхідного джерела, співробітник МБА замовляє цю літературу і через кілька днів доставляє її читачеві.

 • Бібліотека НФаУ користується фондами: бібліотеки Харківського Національного медичного університету; бібліотеки ГНЦЛС; ХГБК; бібліотеки Інституту медичної радіології; бібліотеки Інституту кріобіології та кріомедицини; бібліотеки ХДУ ім. Каразіна та ін.

 • Читач МБА може отримати літературу на руки тільки в тому випадку, якщо вона знаходиться у вільному доступі, а не у фонді читального залу бібліотеки.

 • За довідками звертайтеся до наукового абонементу бібліотеки НФаУ (вул. Блюхера, 4 к. 204, тел.: 67 - 87-87), електронна адреса: http://pharmlib.kharkiv.edu/services/exchangeУ нашій бібліотеці є послуга електронної доставки документів, яка дає можливість читачеві замовити електронну копію друкованих документів з фондів наукової бібліотеки НФаУ. Після оформлення запиту документи будуть відправлені на Вашу поштову скриньку.

 • У нашій бібліотеці є послуга електронної доставки документів, яка дає можливість читачеві замовити електронну копію друкованих документів з фондів наукової бібліотеки НФаУ. Після оформлення запиту документи будуть відправлені на Вашу поштову скриньку.

 • Термін виконання запитів від 3 до 5 днів. Якщо необхідний документ на момент замовлення виданий іншому читачеві, термін виконання копій може бути збільшений до 15 днів.

 • Наукова бібліотека НФаУ (вул. Блюхера, 4; Відділ обслуговування науковою літературою к. 204). Тел. 67-87-87

 • http://pharmlib.kharkiv.edu/services/deliveryНа сайті наукової бібліотеки Ви також маєте можливість поставити питання нашому бібліографу, скориставшись послугою Віртуальної довідки. Віртуальна довідкова служба – інформаційна служба, що виконує довідки за разовими запитами віддалених користувачів в режимі on-line. Послуга є загальнодоступною і безкоштовною для всіх категорій користувачів бібліотеки. Відповіді на запити виконують бібліографи нашої бібліотеки.

 • На сайті наукової бібліотеки Ви також маєте можливість поставити питання нашому бібліографу, скориставшись послугою Віртуальної довідки. Віртуальна довідкова служба – інформаційна служба, що виконує довідки за разовими запитами віддалених користувачів в режимі on-line. Послуга є загальнодоступною і безкоштовною для всіх категорій користувачів бібліотеки. Відповіді на запити виконують бібліографи нашої бібліотеки.

 • http://pharmlib.kharkiv.edu/services/informationНа сайті розміщена також інформація:

 • На сайті розміщена також інформація:

 • про наукову бібліотеку НФаУ,

 • час роботи бібліотеки,

 • правила користування,

 • виставки і події,

 • історія бібліотеки

 • підрозділи бібліотеки (http://pharmlib.kharkiv.edu/)На сайті наукової бібліотеки також доступний перелік платних послуг, серед яких:

 • На сайті наукової бібліотеки також доступний перелік платних послуг, серед яких:

 • виконання складних довідково-бібліографічних, тематичних, інформаційних запитів на замовлення фізичних та юридичних осіб, за попереднім замовленням (російською, українською та іноземною мовами);

 • здійснення доступу до автоматизованих баз даних бібліотеки для осіб, які не працюють і не навчаються в НФаУ;

 • сканування інформації;

 • запис інформації на флеш-носії;

 • запис інформації на CD-і DVD-диск (на Ваш носій);

 • друк на принтері (Ч/Б, кольоровий);

 • ксерокопіюванняhttp://dspace.ukrfa.kharkov.ua/

 • http://dspace.ukrfa.kharkov.ua/

 • В електронному репозитарії НФаУ Ви можете використовувати ресурси фармацевтичної спрямованості – історичні довідки про кафедри, статті профільних періодичних видань, автореферати дисертацій, наукову, навчально-методичну літературу, звіти, матеріали конференцій, презентації, а також ознайомитися з унікальними фондами, що представляють наукову діяльність корифеїв фармації. Доступ до цього ресурсу Ви можете здійснювати в будь-який зручний для Вас час і з будь-якого комп’ютера, що має доступ до мережі Інтернет.Наукова бібліотека НФаУ – прихильник прогресу та інновацій. Ви можете знайти нас у соціальних мережах і поставити питання або написати нам на електронну пошту.

 • Наукова бібліотека НФаУ – прихильник прогресу та інновацій. Ви можете знайти нас у соціальних мережах і поставити питання або написати нам на електронну пошту.На сайті наукової бібліотеки в рубриці «Періодичні видання» є перелік періодичних видань, наявних у фонді бібліотеки. Також є перелік періодичних видань передплачених бібліотекою на 2013 рік, лінки на періодичні видання, архіви яких є в Internet.

 • На сайті наукової бібліотеки в рубриці «Періодичні видання» є перелік періодичних видань, наявних у фонді бібліотеки. Також є перелік періодичних видань передплачених бібліотекою на 2013 рік, лінки на періодичні видання, архіви яких є в Internet.

 • Також Ви можете скористатися розділом наукової періодики на сайті Вернадського (http://nbuv.gov.ua/; на сайті бібліотеки Вернадського є періодика тільки за останні 4-5 років) і Електронного Архіву НФаУ (http://dspace.ukrfa. kharkov.ua/handle/123456789/10) (ЕА містить періодичні видання з 1993 р.).На сайті наукової бібліотеки в розділі «Електронні ресурси» є підрозділ «Бази даних», в яких Ви можете знайти сформовану колекцію нормативно-правових актів «Фармацевтичне законодавство»

 • На сайті наукової бібліотеки в розділі «Електронні ресурси» є підрозділ «Бази даних», в яких Ви можете знайти сформовану колекцію нормативно-правових актів «Фармацевтичне законодавство»На сайті наукової бібліотеки є розділ «На допомогу молодому спеціалісту», в якому Ви можете знайти інформацію про:

 • На сайті наукової бібліотеки є розділ «На допомогу молодому спеціалісту», в якому Ви можете знайти інформацію про:

 • Вимоги до дисертацій та авторефератів дисертацій

 • ГОСТ на бібліографічний опис і його приклади за вимогами ВАК України

 • Перелік періодичних видань представлених в УРЖ «Джерело»

 • Перелік електронних наукових фахових видань України

 • Спеціалізовані видання ВАК України (Фармацевтичні науки)

 • Журнали світу в Scopus

 • Нормативні акти

 • У розділі «Індекси наукового цитування», Ви можете ознайомитися з:

 • Українськими журналами в Scopus

 • Журналами світу в Scopus

 • Російськими журналами в ScopusНа сайті наукової бібліотеки є посилання, які будуть корисні при підготовці до ліцензійних тестів «КРОК» – http://pharmlib.kharkiv.edu/links/krok/?lng=ru

 • На сайті наукової бібліотеки є посилання, які будуть корисні при підготовці до ліцензійних тестів «КРОК» – http://pharmlib.kharkiv.edu/links/krok/?lng=ruНа сайті наукової бібліотеки в розділі «Корисні посилання (лінки)» Ви знайдете для себе:

 • На сайті наукової бібліотеки в розділі «Корисні посилання (лінки)» Ви знайдете для себе:

 • Internet-ресурси за профілем університету

 • Провідні медичні та фармацевтичні ВУЗи

 • Бібліотеки on-line

 • Посилання на електронні бібліотеки в мережі ІнтернетДякуємо за увагу!

 • Дякуємо за увагу!Каталог: bitstream -> 123456789


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка