Навчально-методичні комплекси для вивчення експериментального курсу “Християнська етика в українській культурі” у 1-4 класах знз м. КиєваДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.


Навчально-методичні комплекси для вивчення експериментального курсу “Християнська етика в українській культурі” у 1-4 класах ЗНЗ м. Києва


 • Наказ Головного управління освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради від 16 червня 2006 р. "Про запровадження проекту "Християнська етика в українській культурі"

 • ● Запровадити у 2006-2007 н. р. проект "Християнська етика в українській культурі" для учнів початкових класів та визначити 100 ЗНЗ для його апробації.

 • ● Створити авторський колектив для підготовки навчальної програми та навчального посібника курсу "Християнська етика в українській культурі" для учнів початкових класів.

 • ● Київському міському педагогічному університету імені Б.Д. Грінченка провести в серпні - вересні 2006 р. підготовку педагогічних працівників ЗНЗ для викладання курсу "Християнська етика в українській культурі".Експериментальний курс “Християнська етика

 • Експериментальний курс “Християнська етика

 • в українській культурі” вивчається учнями 1-4 класів ЗНЗ м. Києва за оригінальними навчально-методичними комплексами – «Дорога Добра» (1 клас), «Дорога Милосердя» (2 клас), «Дорога Доброчинності» (3 клас) та «Дорога Мудрості» (4 клас).

 • Кожний навчально-методичний комплекс складається з підручника, робочого зошита для дітей, методичного посібника для вчителів та компакт-диска для музичного супроводу уроків.

 • У 2006-2007 навчальному році експериментальний курс вивчали 4030 першокласників, у 2007-2008 навчальному році – вже 12418 учнів 1-4 класів, а у 2008-2009 – 15840 молодших школярів.Навчально-методичний комплекс для 1 класу «Дорога Добра» охоплює такі теми: «Дорога Добра», «Божий світ навколо нас», «Україна благословенна».

 • Навчально-методичний комплекс для 1 класу «Дорога Добра» охоплює такі теми: «Дорога Добра», «Божий світ навколо нас», «Україна благословенна».

 • Особливістю цього комплексу є спрямування на засвоєння дитиною матеріалу передовсім через емоційну складову її особистості. Саме тому і підручник, і зошит оформлені яскравими малюнками.

 • Кожна тема в посібнику спрямована на залучення дитини до активного сприймання матеріалу. Для цього після тексту пропонуються запитання та завдання, які допомагають краще запам’ятати і засвоїти матеріал. Крім того, вміщено словничок, який пояснює ключові слова теми.

 • У робочому зошиті пропонуються завдання, цікаві ігри, вправи для розвитку творчих здібностей, пам’яті, уяви.

 • Музичний супровід уроків на компакт-диску включає твори зі скарбниці класичної музики, українського народного музичного мистецтва, сучасної музики, церковний хоровий спів тощо.

 • З посібником та робочим зошитом дітям доцільно працювати разом з учителями та батьками.

Навчально-методичний комплекс для 2 класу «Дорога Милосердя» висвітлює три теми: «Таємниці нашого світу», «Уроки доброчинності», «Любов творить чудеса».

 • Навчально-методичний комплекс для 2 класу «Дорога Милосердя» висвітлює три теми: «Таємниці нашого світу», «Уроки доброчинності», «Любов творить чудеса».

 • Мета навчально-методичного комплексу «Дорога Милосердя» – формувати активну, творчу, духовно збагачену особистість, здатну цінувати людські стосунки, вміти знаходити правильні рішення у розв'язанні етичних питань, учити бути добросердечними і турботливими, проявляти вдячність, любов і пошану до батьків.

 • Матеріал запрошує учнів у світ краси людських почуттів: милосердя, любові до ближнього, співчуття, жертовності, вдячності, гідності та шляхетності. Основою формування цих чеснот є християнська етична традиція, гармонійно поєднана з багатовіковою культурою українського народу.

 • Як і в комплексі для 1 класу, матеріал розрахований на емоційне засвоєння знань і норм поведінки, тому посібник містить багато ілюстрацій.

 • Посібник і зошит містять завдання на розвиток мислення, уяви, творчих здібностей.У 3 класі експериментальний курс вивчається за навчально-методичним комплексом «Дорога Доброчинності», у якому уроки структуровані за двома темами: «Світ створений для добра», «Уроки доброчесності».

 • У 3 класі експериментальний курс вивчається за навчально-методичним комплексом «Дорога Доброчинності», у якому уроки структуровані за двома темами: «Світ створений для добра», «Уроки доброчесності».

 • Навчально-методичний комплекс допоможе дітям втілити отримані знання у практичні добрі вчинки. Для цього в посібнику та робочому зошиті змодельовані проблемні ситуації, запитання, над якими учні мають поміркувати разом з учителем та батьками; пропонуються завдання, які закріплюють отримані навички.

 • Для кращого емоційного сприйняття дітьми матеріалу комплекс насичений віршами та прозовими художніми творами, казками, яскравими малюнками, гарною музикою.

 • «Дорога Доброчинності» допоможе дітям бути добрими друзями, навчатиме старанності, розсудливості й працелюбності, милосердя і вдячності, щедрості й чуйності.

 • А ще розкриє традиції українського народу у святкуванні Різдва Христового, Великодня та інших християнських свят, навчить робити подарунки своїм рідним і близьким.Навчально-методичний комплекс для 4-го класу пропонує учням вирушити в подорож Дорогою Мудрості. Уроки структуровані за двома темами: «Навчайся мудрості» та «Уроки мудрості».

 • Навчально-методичний комплекс для 4-го класу пропонує учням вирушити в подорож Дорогою Мудрості. Уроки структуровані за двома темами: «Навчайся мудрості» та «Уроки мудрості».

 • У попередніх класах діти навчилися не тільки розуміти, що таке добро, милосердя і доброчинність, а й керуватися цими знаннями у своєму житті. Знають, як відрізнити добро від зла, правду від брехні, мужність від боягузтва; як поводитися у складних ситуаціях – з гідністю, терпінням. Навчилися не проходити повз чуже горе, а перейматися чужим болем, співпереживати.

 • У 4 класі діти познайомляться з легендарними історичними постатями, які уславилися своїм мудрим правлінням на землях нашої країни, продовжать знайомитися з традиціями та звичаями українського народу, пам'ятками культури – старовинними храмами, іконами, чарівними звуками духовної музики, біблійною мудрістю.

 • На Дорозі Мудрості діти разом з учителем та батьками шукатимуть відповіді на серйозні життєві питання, вирішуватимуть проблемні ситуації, розширять світогляд, збагатять мовлення.Моніторинг реалізації педагогічного експерименту в ЗНЗ м. Києва (запитання для вчителів)Моніторинг реалізації педагогічного експерименту в ЗНЗ м. Києва (запитання для вчителів)Моніторинг реалізації педагогічного експерименту в ЗНЗ м. Києва (запитання для батьків)Моніторинг реалізації педагогічного експерименту в ЗНЗ м. Києва (запитання для батьків)Моніторинг реалізації педагогічного експерименту в ЗНЗ м. Києва (запитання для батьків)

Каталог: files -> %D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8 -> %D0%9E%D0%A1%D0%A2%D0%90%D0%9D%D0%9D%D0%86 %D0%9D%D0%9E%D0%92%D0%98%D0%9D%D0%98 -> 2009 -> 010309
2009 -> Навчити жити разом
2009 -> Виступ на засіданні Вченої ради іппо 19 березня 2009 року Про впровадження інтерактивних педагогічних технологій
2009 -> Соціально-педагогічний патронаж Матеріали виступу Л. Л. Письмак
2009 -> Інформаційно-комунікаційні технології
2009 -> Передовий педагогічний досвід
2009 -> Польські стипендіальні програми
2009 -> Управління спеціальною
010309 -> Анкета для батьків Чи вважаєте Ви правильним жити за Божими заповідями?


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка