Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'їДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться рано ... Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя. Здоровим способом життя. Пропонуємо Вашій увазі 7 найважливіших правил здорового способу життя.

 • Не можна не відзначити все зростаючий останнім часом інтерес до здорового способу життя. Рано чи пізно починаєш замислюватися, що спосіб життя, який зараз ведеш, не кращим чином позначається на здоров'ї. І добре, якщо це станеться рано ... Найчастіше людина починає замислюватися про свій спосіб життя і здоров'я, коли наздоганяє якась проблема, з'являється хвороба чи нездужання. Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, турбота про своє здоров'я повинна бути образом життя. Здоровим способом життя. Пропонуємо Вашій увазі 7 найважливіших правил здорового способу життя.Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти. Як говорив сам товариш Гіппократ, їжа повинна бути нашим ліками, а не ліки їжею. В ідеалі, звичайно, потрібно відмовитися від шкідливої ​​їжі назавжди, але ... Але як відмовитися від улюбленої їжі, навіть не найкориснішою, але коханої? Це як будь-яка шкідлива звичка, розумієш, що шкідливо, але відмовитися не можеш. Іноді можна побалувати свій шлунок, але без фанатизму.

 • Найважливіше при здоровому способі життя - це харчування. Правильне харчування! Більше фруктів і овочів, продуктів, наповнених корисними для нашого організму речовинами. Ніяких гамбургерів, коли, чіпсів та іншої гидоти. Як говорив сам товариш Гіппократ, їжа повинна бути нашим ліками, а не ліки їжею. В ідеалі, звичайно, потрібно відмовитися від шкідливої ​​їжі назавжди, але ... Але як відмовитися від улюбленої їжі, навіть не найкориснішою, але коханої? Це як будь-яка шкідлива звичка, розумієш, що шкідливо, але відмовитися не можеш. Іноді можна побалувати свій шлунок, але без фанатизму.Активність, активність і ще раз активність!

 • Активність, активність і ще раз активність!

 • Будьте активними, життєрадісними і відкритими до світу. В умовах постійної зайнятості важко знайти час на походи в спортзал, заняття спортом ... А даремно! І все-таки, навіть якщо на спорт часу немає, то піші прогулянки на свіжому повітрі, ранкову пробіжку, зарядки вранці ніхто не відміняв. Ходіть більше пішки, гуляйте у парках та лісах, будьте рухливими. Від серцево-судинних та інших серйозних захворювань потрібно йти або навіть тікати. У прямому сенсі слова. Рухайтеся назустріч міцному здоров'ю і довголіттю!Стан організму людини залежить від гормонів, що виробляються дев'ятьма основними ендокринними залозами. Тому дуже важливо знати, як же підтримувати її роботу на одному і тому ж рівні, не допускаючи жодних збоїв, що не сповільнить позначитися на стані і настрої. Гіпофіз виробляє дев'ять основних гормонів

 • Стан організму людини залежить від гормонів, що виробляються дев'ятьма основними ендокринними залозами. Тому дуже важливо знати, як же підтримувати її роботу на одному і тому ж рівні, не допускаючи жодних збоїв, що не сповільнить позначитися на стані і настрої. Гіпофіз виробляє дев'ять основних гормонів

Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. І якщо алкоголь по святах при здоровому способі життя ще можна зрозуміти, то куріння і наркоманія скасовуються повністю.

 • Здоровий спосіб життя жодним чином не сумісний з шкідливими звичками: куріння, вживання алкоголю і тим більше наркоманія. І якщо алкоголь по святах при здоровому способі життя ще можна зрозуміти, то куріння і наркоманія скасовуються повністю.

Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня. Правильне харчування, фізична активність і відсутність шкідливих звичок при здоровому способі життя - це вже багато чого, але ще не все. При здоровому способі життя обов'язково повинен бути правильний розпорядок дня.

 • Основа здорового способу життя - правильний розпорядок дня. Правильне харчування, фізична активність і відсутність шкідливих звичок при здоровому способі життя - це вже багато чого, але ще не все. При здоровому способі життя обов'язково повинен бути правильний розпорядок дня.Що значить правильний? Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчии свій організм лягає і прокидатися в один і той же час, не залежно від того, який день тижня: будній чи вихідний. В ідеалі, звичайно, прокидатися треба без будильника - це означає, що виспалися. Чому важливо висипатися? Хоча б, тому що існує прямий зв'язок між недосипанням і появою надмірної ваги.

 • Що значить правильний? Це, перш за все, 8-ми годинний здоровий сон. Потрібно привчии свій організм лягає і прокидатися в один і той же час, не залежно від того, який день тижня: будній чи вихідний. В ідеалі, звичайно, прокидатися треба без будильника - це означає, що виспалися. Чому важливо висипатися? Хоча б, тому що існує прямий зв'язок між недосипанням і появою надмірної ваги.Одне з найважливіших правил здорового способу життя - це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахи. Не вийшло встояти перед тортиком або тістечком, ну і Бог з ним! Не варто через це засмучуватися!

 • Одне з найважливіших правил здорового способу життя - це позитивний настрій! Не зациклюйтеся на невдачах і промахи. Не вийшло встояти перед тортиком або тістечком, ну і Бог з ним! Не варто через це засмучуватися!

Токсини – це специфічні речовини, які мають бактеріальну, тваринну або рослинну природу. Токсини здатні до пригнічення фізіологічних функцій організму, в результаті чого може виникнути хвороба або загибель людини.

 • Токсини – це специфічні речовини, які мають бактеріальну, тваринну або рослинну природу. Токсини здатні до пригнічення фізіологічних функцій організму, в результаті чого може виникнути хвороба або загибель людини.Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. Наприклад, під час занять у спортзалі, потрібно думати не про те, щоб швидше піти і рахувати хвилини, а займатися із задоволенням, з думками про те, що кожну вправу підтягує ваші м'язи ....

 • Здоровий спосіб життя - це так само дбайливе ставлення до себе! Себе треба любити, про себе потрібно піклуватися. Наприклад, під час занять у спортзалі, потрібно думати не про те, щоб швидше піти і рахувати хвилини, а займатися із задоволенням, з думками про те, що кожну вправу підтягує ваші м'язи ....

Вести здоровий спосіб життя легше не поодинці, а в компанії. В ідеалі, звичайно, потрібно, щоб усі навколо дотримувалися такої ж життєвої позиції - разом веселіше і є дух суперництва. Уявіть, що всі навколо ведуть здоровий спосіб життя, все в прекрасному настрої, бажають один одному тільки добра. З ранку всі домочадці не за ванну лаються, а бажають один одному чудесного дня.

 • Вести здоровий спосіб життя легше не поодинці, а в компанії. В ідеалі, звичайно, потрібно, щоб усі навколо дотримувалися такої ж життєвої позиції - разом веселіше і є дух суперництва. Уявіть, що всі навколо ведуть здоровий спосіб життя, все в прекрасному настрої, бажають один одному тільки добра. З ранку всі домочадці не за ванну лаються, а бажають один одному чудесного дня.

 • Ех, не життя, а казка! Турбота про своє здоров'я не має бути проблемою, це має бути способом життя! Здоровим способом життя. Краще вже бігати на свіжому повітрі, ніж по лікарях!

Виліковуючи дисбаланси в цих семи ключових системах, ми дістаємо можливість зцілити, зупинити, сповільнити і обернути ту епідемію хронічних захворювань, що набуває загрозливих розмірів.

 • Виліковуючи дисбаланси в цих семи ключових системах, ми дістаємо можливість зцілити, зупинити, сповільнити і обернути ту епідемію хронічних захворювань, що набуває загрозливих розмірів.Чи відбувається розбалансування семи ключових систем із-за поганого харчування, алергенів, інфекцій, стресу або токсинів? Чи рівновага порушується через дефіцит незамінних вихідних чинників, необхідних для здоров'я: повноцінної, натуральної їжі, багатої фітонутрієнтами і клітковиною; вітамінів і мінералів; кисню, чистої води і повітря, світла, сну, фізичних вправ, глибокої

 • Чи відбувається розбалансування семи ключових систем із-за поганого харчування, алергенів, інфекцій, стресу або токсинів? Чи рівновага порушується через дефіцит незамінних вихідних чинників, необхідних для здоров'я: повноцінної, натуральної їжі, багатої фітонутрієнтами і клітковиною; вітамінів і мінералів; кисню, чистої води і повітря, світла, сну, фізичних вправ, глибокої

 • релаксації, любові, емоційних зв'язків

 • з людьми, смислу існування

стверджує, що їжа — це найбільш потужні і швидкодіючі ліки, які ви можете прийняти, щоб змінити своє життя. Нутрігеноміка дозволяє нам індивідуально підібрати ліки — людям з однаковими проблемами не завжди годяться одні і ті ж рецепти. Ваша індивідуальна генетична будова визначає те, що вам потрібно для оптимального стану.

 • стверджує, що їжа — це найбільш потужні і швидкодіючі ліки, які ви можете прийняти, щоб змінити своє життя. Нутрігеноміка дозволяє нам індивідуально підібрати ліки — людям з однаковими проблемами не завжди годяться одні і ті ж рецепти. Ваша індивідуальна генетична будова визначає те, що вам потрібно для оптимального стану.

 • У людини всього біля тридцяти тисяч генів. Але в генах міститься більше 3 млн дрібних варіацій, які називаються «сніпи» (від англ. SNPs (single nucleotide polymorphisms) (одиничний нуклеотидний поліморфізм).

 • Ці варіації роблять вас тим, хто ви є.

 • І вони визначають ваші індивідуальні потреби,

 • які дещо відрізняються від потреб інших людей.

 • Усі ми маємо неоднакові потреби в їжі, вітамінах, в

 • ідпочинку, фізичних вправах, різні стійкість до стресу і здатність утилізувати токсиниЦей курс допоможе вам знайти свій власний шлях до Здоров’я, виходячи з ваших сильних сторін і слабких місць, тобто ваших індивідуальних потреб.

 • Цей курс допоможе вам знайти свій власний шлях до Здоров’я, виходячи з ваших сильних сторін і слабких місць, тобто ваших індивідуальних потреб.

 • Аналізуючи, яка з семи ключових систем Здоров’я випала із стану балансу, і застосовуючи наукові методи нутрігеноміки для відновлення цього балансу, ми можемо розробити способи лікування, відповідні індивідуальним потребам кожної людини.Використовуючи такий метод, потрібно підходити до зустрічі з кожною людиною на основі базової схеми, яка повністю відрізняється від тої, яка офіційно вивчається в медичному вузі.

 • Використовуючи такий метод, потрібно підходити до зустрічі з кожною людиною на основі базової схеми, яка повністю відрізняється від тої, яка офіційно вивчається в медичному вузі.

Усуньте все, що вам шкодить. Якщо у вашу ногу встромилося десять кнопок, а ви витягнули тільки одну, хлопнули аспірину і чекаєте, що все тепер пройде, то у вас мало надій. Вам треба знайти і витягнути усі кнопки. Вийнявши одну, ви не відчуєте себе краще.

 • Усуньте все, що вам шкодить. Якщо у вашу ногу встромилося десять кнопок, а ви витягнули тільки одну, хлопнули аспірину і чекаєте, що все тепер пройде, то у вас мало надій. Вам треба знайти і витягнути усі кнопки. Вийнявши одну, ви не відчуєте себе краще.— ввести корисні чинники (повноцінну високоякісну їжу, воду, кисень, світло, рух, сон, розлаблення, спілкування, зв'язки, любов, смисл і цілі). Про усе інше потурбуються природна мудрість організму і його система оздоровлення. Це основа ЗСЖ.

 • — ввести корисні чинники (повноцінну високоякісну їжу, воду, кисень, світло, рух, сон, розлаблення, спілкування, зв'язки, любов, смисл і цілі). Про усе інше потурбуються природна мудрість організму і його система оздоровлення. Це основа ЗСЖ.Професійні медики користуються двотомником під назвою «Міжнародна класифікація хвороб», або МКБ (ICD: The International Classification of Diseases).

 • Професійні медики користуються двотомником під назвою «Міжнародна класифікація хвороб», або МКБ (ICD: The International Classification of Diseases).

 • МКБ — Біблія медичної діагностики.Ми граємо в гру «назви винного» в області медицини. Вияви назву «захворювання», потім підбери для нього ліки. Якщо у тебе «депресія», то це означає, що тобі потрібний «антидепресант». Якщо у тебе біполярний розлад або коливання настрою, тобі потрібний «стабілізатор настрою». Такий підхід або спосіб мислення застарів, він стає усе більш некорисним, а нерідко навіть шкідливим.

 • Ми граємо в гру «назви винного» в області медицини. Вияви назву «захворювання», потім підбери для нього ліки. Якщо у тебе «депресія», то це означає, що тобі потрібний «антидепресант». Якщо у тебе біполярний розлад або коливання настрою, тобі потрібний «стабілізатор настрою». Такий підхід або спосіб мислення застарів, він стає усе більш некорисним, а нерідко навіть шкідливим.Книга містить назви хвороб — усіх відомих на сьогодні. У ній налічується більше 12 000 назв. Читання МКБ залишає враження, що усі ці захворювання строго окремі і ясно визначені. Є тільки одна проблема.

 • Книга містить назви хвороб — усіх відомих на сьогодні. У ній налічується більше 12 000 назв. Читання МКБ залишає враження, що усі ці захворювання строго окремі і ясно визначені. Є тільки одна проблема.

 • Це — не так.

 • Хвороби мають чітко визначені назви, але причини виникнення і методи лікування у різних людей різні.Павутина сплетена

 • Павутина сплетена

 • з семи ключів Здоров’я.

 • Ці чинники лежать в основі причин усіх хвороб.

 • Існують загальні шляхи розвитку усіх захворювань.Навчившись одного разу

 • Навчившись одного разу

 • орієнтуватися в здоров'ї і

 • хворобах за допомогою цих концептів, ми зможемо викинути МКБ “Міжнародну класифікацію хвороб”, оскільки це невірний план дій.

 • Новий стратегічний план звертає голову міфу про діагноз. Цей радикальний концепт виростає з іншого медичного підходу: назва хвороби не ____________ має відношення до її причини.

 •  Уявіть собі кімнату, повну людей з депресією. Усі вони відповідають критеріям депресії, викладеним в DSM - IV, і їм усім для лікування їх «захворювання» будуть виписані антидепресанти. Проте ні діагноз пацієнтів, ні надане лікування не приймають до уваги їх генетичні особливості і не виділяють первинну причину виникнення пригніченого стану у кожної конкретної людини.

 • Уявіть собі кімнату, повну людей з депресією. Усі вони відповідають критеріям депресії, викладеним в DSM - IV, і їм усім для лікування їх «захворювання» будуть виписані антидепресанти. Проте ні діагноз пацієнтів, ні надане лікування не приймають до уваги їх генетичні особливості і не виділяють первинну причину виникнення пригніченого стану у кожної конкретної людини.Депресія – це захворювання, при якому людина майже постійно почувається сумною і безпорадною.

 • Депресія – це захворювання, при якому людина майже постійно почувається сумною і безпорадною.

 • При цьому цей стан відрізняється від нормальних почуттів смутку, переживання горя і слабкості. Будь-хто може хворіти на депресію. Часто вона успадковується і є родинною. Та це може трапитись і з людино, родинна історія якої вільна від депресивних розладів. нестача фолієвої кислоти, В6 або В12;

 • нестача фолієвої кислоти, В6 або В12;

 • недостатня функція щитовидної залози;

 • харчові «алергії мозку»;

 • аутоімунні реакції;

 • отруєння ртуттю;«неправильні» білки, які з’являються з погано перевареної їжі і змінюють хімію мозку;

 • «неправильні» білки, які з’являються з погано перевареної їжі і змінюють хімію мозку;

 • запалення мозку внаслідок інфекції;

 • - порушення рівня цукру в крові;

 • - знижений рівень тестостерону ;

 • - нестача жирних кислот омега-3;

 • - дисфункція надниркових залоз через надмірний стрес і багато що інше.Насправді хвороби, яку ми називаємо депресією, не існує. Є тільки безліч різних системних неполадок, що породжують симптоми, а ми їх об'єднуємо в поняття «депресія».

 • Насправді хвороби, яку ми називаємо депресією, не існує. Є тільки безліч різних системних неполадок, що породжують симптоми, а ми їх об'єднуємо в поняття «депресія».Глютен — один спільний чинник, здатний у деяких чутливих до нього людей викликати таку кількість проблем і захворювань, що їх важко перерахувати.

 • Глютен — один спільний чинник, здатний у деяких чутливих до нього людей викликати таку кількість проблем і захворювань, що їх важко перерахувати.

 • Причин таких реакцій людського організму на глютен багато. Вони включають недостатню генетичну адаптацію до теперішніх сортів злаків (багатих глютеном) і конкретно до глютену.Але, мабуть, самий надійний спосіб уберегти себе і ближніх від різних продуктових напастей - озброївшись фартушком, зайняти вахту біля плити.

 • Але, мабуть, самий надійний спосіб уберегти себе і ближніх від різних продуктових напастей - озброївшись фартушком, зайняти вахту біля плити.

 • Свіжі овочі, фрукти, м'ясо, самостійно спечені хліб і печиво допоможуть довгі роки відчувати себе здоровими, адже, як кажуть, ми - це те, що ми їмо.У недавньому тематичному огляді, опублікованому в The New England journal of Medicine, приведений список з 55 захворювань, які можуть розвинутися від вживання в їжу глютену. Серед них багато неврологічних і психіатричних недуг, зокрема: тривожність, депресія, шизофренія, мігрень, епілепсія і невропатія.

 • У недавньому тематичному огляді, опублікованому в The New England journal of Medicine, приведений список з 55 захворювань, які можуть розвинутися від вживання в їжу глютену. Серед них багато неврологічних і психіатричних недуг, зокрема: тривожність, депресія, шизофренія, мігрень, епілепсія і невропатія.Отже, глютен у деяких людей здатний викликати дисфункцію головного мозку трьома різними шляхами:

 • Отже, глютен у деяких людей здатний викликати дисфункцію головного мозку трьома різними шляхами:Інакше кажучи, глютен може служити єдиною причиною, що стоїть за різними «захворюваннями». Ось вам

 • Інакше кажучи, глютен може служити єдиною причиною, що стоїть за різними «захворюваннями». Ось вам

 • «Одна причина — багато хвороб».Річ у тому, що істина простіша, ніж можна собі уявити. Біохімічно і генетично ми унікальні, і тому демонструємо різні реакції на однакові негативні впливи.

 • Річ у тому, що істина простіша, ніж можна собі уявити. Біохімічно і генетично ми унікальні, і тому демонструємо різні реакції на однакові негативні впливи. Слова Гіпократа 2500–літньої давності: «Нехай їжа буде ліками, а ліки будуть їжею».

 •  Слова Гіпократа 2500–літньої давності: «Нехай їжа буде ліками, а ліки будуть їжею».На щастя, сім ключів Здоров’я і концепція нутрігеноміки беруть до уваги ці чинники, дозволяючи виробити індивідуальний шлях до здоров'я для кожного.

 • На щастя, сім ключів Здоров’я і концепція нутрігеноміки беруть до уваги ці чинники, дозволяючи виробити індивідуальний шлях до здоров'я для кожного.Медикаментозне лікування неймовірно корисне і може врятувати життя, якщо воно призначене в правильних дозах правильному пацієнтові в правильний час і з правильної причини. Але проблема сьогоднішньої медичної практики полягає в тому, що ліки служать нашим єдиним інструментом. Старий вислів: «якщо у вас в руках молоток, то кожна річ вам здається цвяхом» — застосовний і до сучасної медицини.

 • Медикаментозне лікування неймовірно корисне і може врятувати життя, якщо воно призначене в правильних дозах правильному пацієнтові в правильний час і з правильної причини. Але проблема сьогоднішньої медичної практики полягає в тому, що ліки служать нашим єдиним інструментом. Старий вислів: «якщо у вас в руках молоток, то кожна річ вам здається цвяхом» — застосовний і до сучасної медицини.Ми виписуємо надмірну кількість медикаментів там, де існують ефективніші рішення. За даними The Journal of the American Medical Association в середньому за тиждень 81% американців приймає, принаймні, один препарат, 50% отримують, принаймні, один рецепт на ліки, а 7% приймають п'ять або більше препаратів.

 • Ми виписуємо надмірну кількість медикаментів там, де існують ефективніші рішення. За даними The Journal of the American Medical Association в середньому за тиждень 81% американців приймає, принаймні, один препарат, 50% отримують, принаймні, один рецепт на ліки, а 7% приймають п'ять або більше препаратів.До нещастя, мільярди доларів, які щорічно вливаються у фармацевтичну галузь важливіші за здоров’я людей.

 • До нещастя, мільярди доларів, які щорічно вливаються у фармацевтичну галузь важливіші за здоров’я людей.

 • На жаль, наша економіка процвітає на товарах і послугах, які роблять нас хворими і дозволяють отримувати вигоду з наших хворобУ нас зараз досить інструментів і знань для того, щоб побороти епідемію психічних і мозкових розладів, залишається тільки змінити своє мислення.

 • У нас зараз досить інструментів і знань для того, щоб побороти епідемію психічних і мозкових розладів, залишається тільки змінити своє мислення.

 • Відмова від медикаментів може проходити важко, вона позв'язана з певними ризиками і повинна здійснюватися під наглядом лікарів. Нікому не потрібно різко і несподівано припиняти прийом ліків.Якщо ми хочемо бути щасливими, ми повинні навчитися справлятися з нашестям «тарганів» в нашому мозгу. «Таргани» — це «автоматичні негативні думки»

 • Якщо ми хочемо бути щасливими, ми повинні навчитися справлятися з нашестям «тарганів» в нашому мозгу. «Таргани» — це «автоматичні негативні думки»

 • Психологічні консультації, психотерапія, коучінг, когнітивно-поведінкова терапія і навіть психоаналіз можуть бути ключовими компонентами загального плану відновлення психічного здоров'я.Бути щасливими, в повному об'ємі відчувати радості і задоволення від любові, роботи і розваг, що надає життю сенс і призначення. Але ми можемо добитися цього, тільки працюючи одночасно і над нашою біологією, і над нашою душею.

 • Бути щасливими, в повному об'ємі відчувати радості і задоволення від любові, роботи і розваг, що надає життю сенс і призначення. Але ми можемо добитися цього, тільки працюючи одночасно і над нашою біологією, і над нашою душею.

Ми можемо використати усі види психотерапії, але для цього слід оптимізувати активність головного мозку за рахунок правильного харчування, стабілізації імунної функції, гормонів і нейромедіаторного балансу, детоксикації, нормалізації травної функції і збільшення енергії наших клітин.

 • Ми можемо використати усі види психотерапії, але для цього слід оптимізувати активність головного мозку за рахунок правильного харчування, стабілізації імунної функції, гормонів і нейромедіаторного балансу, детоксикації, нормалізації травної функції і збільшення енергії наших клітин.Ідея про те, що мозок і тіло існують самі по собі — стійке і поширене переконання. Лікарі немов вірять в абсолют гематоенцефалічного бар'єру. Цей бар'єр служить в нашому організмі для того, щоб не допускати в мозок токсичні речовини і інфекції, а не розділяти розум з тілом.

 • Ідея про те, що мозок і тіло існують самі по собі — стійке і поширене переконання. Лікарі немов вірять в абсолют гематоенцефалічного бар'єру. Цей бар'єр служить в нашому організмі для того, щоб не допускати в мозок токсичні речовини і інфекції, а не розділяти розум з тілом.« Доки мозок залишається космосом, таїною, люди не перестануть битися над її пізнанням».

 • « Доки мозок залишається космосом, таїною, люди не перестануть битися над її пізнанням».15% серцевого викиду

 • 15% серцевого викиду

 • 20% O2

 • 25% глюкози

Таким чином, кожен різновид нервових клітин має ряд чітко визначених функцій, необхідних для підтримки ЦНС в робочому стані.

 • Таким чином, кожен різновид нервових клітин має ряд чітко визначених функцій, необхідних для підтримки ЦНС в робочому стані.

 • Захворювання нервової системи характеризуються систематичними порушеннями функціонування певних різновидів нервових клітин.До факторів ризику ішемічних порушень мозкового кровообігу відносять:     - літній і старечий вік      - артеріальну гіпертензію-підвищення діастолічного артеріального тиску на 7,5 мм рт. ст. збільшує ризик інсульту майже в 2 рази       - атеросклероз церебральних і прецеребральних       - куріння       - захворювання серця (миготлива аритмія, інфаркт міокарда)       - цукровий діабет

 • До факторів ризику ішемічних порушень мозкового кровообігу відносять:     - літній і старечий вік      - артеріальну гіпертензію-підвищення діастолічного артеріального тиску на 7,5 мм рт. ст. збільшує ризик інсульту майже в 2 рази       - атеросклероз церебральних і прецеребральних       - куріння       - захворювання серця (миготлива аритмія, інфаркт міокарда)       - цукровий діабетЦе первинна дегенеративна деменція , яка супроводжується неухильним прогресуванням порушенням пам'яті , інтелектуальної діяльності та ін вищих кіркових функцій і яка веде до тотального недоумства . Починається після 65 років. стадії:     * Ініціальна стадія . На цьому етапі хвороби Альцгеймера пацієнти критично оцінюють свій стан і намагаються скорегувати наростаючу власну неспроможність.     * Стадія помірної деменції. Скронево - тім'яної нейропсихологический синдром ; наростає амнезія ; кількісно прогресує дезорієнтація в місці і часу. Особливо грубо порушуються функції інтелекту , а також інструментальних його функцій (мови , праксису , гнозису , оптико - просторової діяльності) . На цьому етапі хворі зберігають основні особистісні особливості , почуття власної неповноцінності і адекватне емоційне реагування на хворобу.     * Стадія важкої деменції. Відбувається повний розпад пам'яті , фрагментарні уявлення про власну особистість . Тепер вже необхідна тотальна підтримка (хворі не можуть дотримуватися правил особистої гігієни тощо ) . Агнозия досягає крайнього ступеня ( по потиличному і лобового типом одночасно). Розпад мові частіше за типом тотальної сенсорної афазії .

 • Це первинна дегенеративна деменція , яка супроводжується неухильним прогресуванням порушенням пам'яті , інтелектуальної діяльності та ін вищих кіркових функцій і яка веде до тотального недоумства . Починається після 65 років. стадії:     * Ініціальна стадія . На цьому етапі хвороби Альцгеймера пацієнти критично оцінюють свій стан і намагаються скорегувати наростаючу власну неспроможність.     * Стадія помірної деменції. Скронево - тім'яної нейропсихологический синдром ; наростає амнезія ; кількісно прогресує дезорієнтація в місці і часу. Особливо грубо порушуються функції інтелекту , а також інструментальних його функцій (мови , праксису , гнозису , оптико - просторової діяльності) . На цьому етапі хворі зберігають основні особистісні особливості , почуття власної неповноцінності і адекватне емоційне реагування на хворобу.     * Стадія важкої деменції. Відбувається повний розпад пам'яті , фрагментарні уявлення про власну особистість . Тепер вже необхідна тотальна підтримка (хворі не можуть дотримуватися правил особистої гігієни тощо ) . Агнозия досягає крайнього ступеня ( по потиличному і лобового типом одночасно). Розпад мові частіше за типом тотальної сенсорної афазії .Однією з ключових зон мозку, пов'язаних з його регенерацією, є гіпокамп — область мозку розміром з волоський горіх, контролююча наш настрій і пам'ять, а також нюх. Тепер ми знаємо, що формуванню нових клітин мозку сприяють процес пізнання (постійне освоєння людиною чогось нового) і фізичні вправи. У створенні нових клітин приймають участь біохімічні речовини, які служать посильними в мозку (гормони, фактори росту, нейромедіатори).

 • Однією з ключових зон мозку, пов'язаних з його регенерацією, є гіпокамп — область мозку розміром з волоський горіх, контролююча наш настрій і пам'ять, а також нюх. Тепер ми знаємо, що формуванню нових клітин мозку сприяють процес пізнання (постійне освоєння людиною чогось нового) і фізичні вправи. У створенні нових клітин приймають участь біохімічні речовини, які служать посильними в мозку (гормони, фактори росту, нейромедіатори).Відомо, що стрес, наркотики, токсини і все, що викликає запалення, може вбивати клітини мозку, може пошкодити гіпокамп і понизити рівень нейрогенезу.

 • Відомо, що стрес, наркотики, токсини і все, що викликає запалення, може вбивати клітини мозку, може пошкодити гіпокамп і понизити рівень нейрогенезу.

 • Ключ до оптимального здоров'я мозку в тому, щоб робити більше того, що допомагає генерувати нові клітини мозку, і менше того, що вбиває ці клітини.

 • Наприклад, ми знаємо, що гормон стресу кортизол травмує гіпокамп, ушкоджує клітини мозку, веде до втрати пам'яті і деменції (недоумства). Зате зниження рівня кортизолу за допомогою релаксації збільшує об'єм гіпокампу завдяки нейрогенезу. Тому наступного разу, коли ви опинитеся в стані стресу, подумайте про те, що ви вбиваєте клітини вашого мозку, і зробіть глибокий вдих.Пам'ятайте, що існує можливість відновити ваш мозок, але краще берегти своє здоров’я. Вам тільки необхідно знати, як це зробити.

 • Пам'ятайте, що існує можливість відновити ваш мозок, але краще берегти своє здоров’я. Вам тільки необхідно знати, як це зробити.

 • Перший крок — усвідомити, що міфи, перераховані нами, насправді лише міфи. Ви мучитеся від поганого настрою чи інших хвороб — в основі цього лежать глибинні причини, що вибивають системи вашого організму із стану гармонії.

 • Другий крок — витягнути «кнопки» з вашого мозку, тобто усунути чинники харчового раціону і оточуючого середовища, які були визначені як причини, що викликають розлад вашого мозку. Усунення або зниження впливу негативних чинників допоможе відновити баланс у вашому тілі, а отже, нормалізує функцію вашого мозку. • Вам поставили діагноз, але він не прояснює, що з вами відбувається. Можливо, впоратися з вашою «хворобою» можна без великих доз медикаментів. Психотерапія швидше за все допоможе, але покладатися виключно на неї не варто.

 • Приведіть в порядок ваше тіло, і ви відновите свій розстроєний мозок і збільшите його потужність. Тіло і мозок не відокремлені один від одного стіною. Те, що ви закладаєте у своє тіло, впливає на ваш мозок. Фактично ви вільні вибирати: сприяти зростанню нових клітин мозку або жити зі своїм старим немічним мозком.Кожна людина повинна дбати про своє здоров’я в першу чергу сама.

 • Кожна людина повинна дбати про своє здоров’я в першу чергу сама.

 • Краще запобігти захворюванню, ніж лікуватися.

 • Першим важливим елементом піклування про здоров’я є відсліджування власного самопочуття.

 • Важливе місце займає особиста гігієна, активне й здорове спілкування з іншими людьми, комфортні умови праці, раціональне харчування і здоровий спосіб життя.Каталог: data -> kafedra -> internal -> fiz reabil -> presentations
presentations -> Психічне здоров’я
presentations -> Експертиза втрати працездатності. Експертиза втрати працездатності
presentations -> Елементи які необхідні для рослин у порівняно невеликих кількостях. Входять до складу ферментів
presentations -> Зміни в суглобі при тривалій імобілізації
presentations -> Положення керівництва процесом фізичного виховання, що об’єктивно відображають сутність і фундаментальні закономірності навчання, виховання та всебічного розвитку особистості
presentations -> За рівнозначних умов буде залежати від навколишнього середовища та гігієнічних умов за рівнозначних умов буде залежати від навколишнього середовища та гігієнічних умов
presentations -> Сучасна фахова література визначає рекламу як скероване, неособисте звернення, яке здійснюється через засоби масової інформації та інші види комунікацій
presentations -> Поняття про медичну активність людини; суть та мета профілактичних оглядів; Поняття про медичну активність людини; суть та мета профілактичних оглядів
presentations -> Оптимізації взаємодії суспільства
presentations -> Складовими загального процесу реабілітації


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка