ОскарженняДата конвертації29.12.2016
Розмір444 b.

ОСКАРЖЕННЯ

     • ОСКАРЖЕННЯ


 • АДМІНІСТРАТИВНЕ ОСКАРЖЕННЯ:

 • Протягом 10 календарних днів з моменту отримання ППР;

 • Протягом 10 календарних днів з моменту отримання відповіді за результатами розгляду скарги податковим органом вищого рівня;

 • День закінчення процедури адміністративного оскарження вважається днем узгодження грошового зобов'язання платника податків. (п. 56.17.5 ст. 56)

 • СУДОВЕ ОСКАРЖЕННЯ:

 • У разі коли проводилася процедура адміністративного оскарження, платник податків має право оскаржити в суді ППР протягом місяця, що настає за днем закінчення процедури адміністративного оскарження.

 • При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили. (п. 56.18 ст. 56) • Скарга, подана із дотриманням строків, зупиняє виконання платником податків грошових зобов'язань, визначених у податковому повідомленні-рішенні, на строк від дня подання такої скарги до контролюючого органу до дня закінчення процедури адміністративного оскарження. Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржується, не надсилаються, а сума грошового зобов'язання, що оскаржується, вважається неузгодженою. (п. 56.16 ст.56).

 • Відповідно до пп.14.1.39 п.14.1 ст. 14 ПКУ грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності;Згідно з пп.14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПКУ податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання;

 • Згідно з пп.14.1.175 п. 14.1 ст. 14 ПКУ податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання;

 • Не оскаржувалося

 • Нараховується пеня; Застосовуються штрафні санкції.Відповідно до Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби від 17.12.2010 року №953, п. 2.1 визначено, що пеня нараховується після закінчення встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу.

 • Відповідно до Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби від 17.12.2010 року №953, п. 2.1 визначено, що пеня нараховується після закінчення встановлених Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу.

 • Відповідно до п.п.4.4 п.4 Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.10 №985 та зареєстрованого у Мін’юсті від 30.12.10 за №1440/18735, у разі надходження до органу державної податкової служби ухвали суду про порушення провадження у справі за позовом платника податків після закінчення граничного строку сплати, сума грошового зобов’язання, нарахована у картці особового рахунка платника податків, підлягає виведенню з цієї картки до окремого реєстру, де вона міститься до дня набрання судовим рішенням законної сили.


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка