Перше повідомлення про зникнення суден при загадкових обставинах належить Є. Джонсону, та опубліковано у 1950 році у статті для «Ассошіейтед прес»Дата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.Перше повідомлення про зникнення суден при загадкових обставинах належить Є. Джонсону, та опубліковано у 1950 році у статті для «Ассошіейтед прес» (англ. Associated Press). Джонсон, у своїй статті вказав на «загадкові зникнення суден, літаків і човнів у цьому регіоні», якому надав ім'я «море диявола». Повторне повідомлення у пресі, у журналі «Фейт» (англ. Fate), у 1952 році, у статті Джорджа Сенда також описує декілька «дивних морських зникнень». Назву «Бермудський трикутник» популяризував Вінсент Гладіс у своїй статті в 1964 році.

  • Перше повідомлення про зникнення суден при загадкових обставинах належить Є. Джонсону, та опубліковано у 1950 році у статті для «Ассошіейтед прес» (англ. Associated Press). Джонсон, у своїй статті вказав на «загадкові зникнення суден, літаків і човнів у цьому регіоні», якому надав ім'я «море диявола». Повторне повідомлення у пресі, у журналі «Фейт» (англ. Fate), у 1952 році, у статті Джорджа Сенда також описує декілька «дивних морських зникнень». Назву «Бермудський трикутник» популяризував Вінсент Гладіс у своїй статті в 1964 році.

Цей регіон став ще знаменитішим завдяки книзі Чарльза Берлиця «Бермудський трикутник», опублікованій у 1974 році. У цій книжці докладно викладені факти таємничих зникнень літаків і суден, випадок із зникненням групи з 5-ти літаків ВПС США. Книга стала бестселлером і спричинила появу багатьох версій що тлумачили ці випадки, серед них — шторми, втручання іншопланетних сил, «короткочасна діра» у просторі, загублена цивілізація Атлантиди тощо.

  • Цей регіон став ще знаменитішим завдяки книзі Чарльза Берлиця «Бермудський трикутник», опублікованій у 1974 році. У цій книжці докладно викладені факти таємничих зникнень літаків і суден, випадок із зникненням групи з 5-ти літаків ВПС США. Книга стала бестселлером і спричинила появу багатьох версій що тлумачили ці випадки, серед них — шторми, втручання іншопланетних сил, «короткочасна діра» у просторі, загублена цивілізація Атлантиди тощо.

Виникнення блукаючих хвиль у Бермудському трикутнику пов'язують саме з його непростим рельєфом і впливом морських течій. Гігантські хвилі досягають висоти 20-30 метрів і більше. Вони з'являються раптово, без причин, при слабкому вітрі і невеликому хвилюванні. Хвиля-вбивця описується очевидцями як швидко наближається водяна стіна величезної висоти. Вона здатна погубити будь-яке сучасне судно, яке їй трапиться, тому що сила удару такої хвилі перевищує всі межі, закладені у вихідні розрахунки. Спочатку передбачається, що судно не має зіткнутися з хвилею висотою більше 15 метрів.

  • Виникнення блукаючих хвиль у Бермудському трикутнику пов'язують саме з його непростим рельєфом і впливом морських течій. Гігантські хвилі досягають висоти 20-30 метрів і більше. Вони з'являються раптово, без причин, при слабкому вітрі і невеликому хвилюванні. Хвиля-вбивця описується очевидцями як швидко наближається водяна стіна величезної висоти. Вона здатна погубити будь-яке сучасне судно, яке їй трапиться, тому що сила удару такої хвилі перевищує всі межі, закладені у вихідні розрахунки. Спочатку передбачається, що судно не має зіткнутися з хвилею висотою більше 15 метрів.

Явище «голосу моря» прояснює картину таких містичних зникнень. «Голосом моря» вчені прозвали інфразвукові коливання, яке з'являється при хвилюванні океану і посилюється із збільшенням амплітуди хвиль і сили вітру. Вплив інфразвуку на живий організм, в залежності від інтенсивності, призводить до розладів мозку, нервової системи, сліпоти, а частота в 7 герц смертельна для людини.

  • Явище «голосу моря» прояснює картину таких містичних зникнень. «Голосом моря» вчені прозвали інфразвукові коливання, яке з'являється при хвилюванні океану і посилюється із збільшенням амплітуди хвиль і сили вітру. Вплив інфразвуку на живий організм, в залежності від інтенсивності, призводить до розладів мозку, нервової системи, сліпоти, а частота в 7 герц смертельна для людини.

Каталог: Files -> images -> vchitel roku
Files -> Інтелектуальна готовність
Files -> Українська мова
vchitel roku -> Положення Географічне положення Рельєф Клімат Внутрішні води Грунти Рослинний світ Тваринний світ Фізико-географічні краї
vchitel roku -> Північний Льодовитий океан басейн Світового океану, розташований між Євразією і Північною Америкою
images -> Мудрість – це сукупність корисних для життя істин, здобутих розумом, спостереженням і досвідом, це гармонія ідеї з життям. І. Гончаров
images -> Зображення степового орла, застосоване при створенні пам’ятної відзнаки, є символом Кіровоградщини – основною фігурою на щиті герба області


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка