При умовах збереження існуючих темпів інвестування в апк потрібно понад 40 років для забезпечення надходження необхідних коштівДата конвертації04.06.2016
Розмір445 b.

При умовах збереження існуючих темпів інвестування в АПК потрібно понад 40 років для забезпечення надходження необхідних коштів.

 • При умовах збереження існуючих темпів інвестування в АПК потрібно понад 40 років для забезпечення надходження необхідних коштів.Дешевий популізм який позитивно впливає на соціальні рейтинги: заборона експорту, штучна ревальвація, девальвація, надмірний та субсидований імпорт продовольства – задля цінової стабільності та боротьби зі спекулянтами які “накручують” ціни

 • Дешевий популізм який позитивно впливає на соціальні рейтинги: заборона експорту, штучна ревальвація, девальвація, надмірний та субсидований імпорт продовольства – задля цінової стабільності та боротьби зі спекулянтами які “накручують” ціни

 • Корупція, незаконне збагачення: неповернення ПДВ експортерам, ручне управління аграрним ринком та примушування господарювати неадекватно вимогам ринкової економіки, неадекватне формування та використання державних продовольчих резервів, ручний розподіл бюджетних коштів, регуляторна політика та ін.

 • Ментальна залежність від радянських часів, інтелектуальна обмеженість: Середньорічний за п’ять років, коефіцієнт “вимивання “ ільськогосподарських та харчової промисловості активів становить 11,5%. Тобто кожні 9 років виробництво розпочинається з “0”. Це унеможливлює залучення суттєвих інвестицій та гарантує подальшу стагнацію галузі.

Причиною низької активності лідерів громадських організацій фермерів, інших дрібних та середніх сільгоппідприємств у боротьбі за радикальну зміну аграрної політики є їх ментальна залежність від радянських часів побоювання влади та низька інтелектуальна підготовка.

 • Причиною низької активності лідерів громадських організацій фермерів, інших дрібних та середніх сільгоппідприємств у боротьбі за радикальну зміну аграрної політики є їх ментальна залежність від радянських часів побоювання влади та низька інтелектуальна підготовка.

 • (Резолюція з’їзду УАК від 17 грудня 2002року)

 • незначна кількість менеджерів та власників великих агрохолдингів ментально та інтелектуально “відірвались” від політичної та наукової еліти на десяток років, але усі зусилля тратять на “домовленності” з владою та розбудову власного бізнесу.

 • (Резолюція з’]зду УАК 16 грудня 2006року)

Оголосивши мораторій на будь-які обмеження в реалізації вирощеної продукції як на території України так і за її межі, переглянувши програму формування, використання та управління Державними продовольчими резервами, застосувавши цільову адресну дотацію бідного населення.

 • Оголосивши мораторій на будь-які обмеження в реалізації вирощеної продукції як на території України так і за її межі, переглянувши програму формування, використання та управління Державними продовольчими резервами, застосувавши цільову адресну дотацію бідного населення.

 • Змінивши систему державного управління, наукового забезпечення

 • та освітньої підготовки кадрів для АПК .

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка