Згідно з Постановою N 153 Кабінету Міністрів України «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» від 15.02.2002р. та Розпорядженням КМУ № 697-р «Про схвалення Стратегії залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги і співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями на 2013-2016 роки» від 11.09.2013 р.: Згідно з Постановою N 153 Кабінету Міністрів України «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги» від 15.02.2002р. та Розпорядженням КМУ № 697-р «Про схвалення Стратегії залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги і співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями на 2013-2016 роки» від 11.09.2013 р.:
Екологічна стратегія МЕРМ є керівництвом для забезпечення врахування екологічних питань в рамках Проекту місцевого економічного розвитку міст України (MLED) відповідно до вимог зацікавлених сторін і політики сталого розвитку FCM та CIDA. Екологічна стратегія МЕРМ є керівництвом для забезпечення врахування екологічних питань в рамках Проекту місцевого економічного розвитку міст України (MLED) відповідно до вимог зацікавлених сторін і політики сталого розвитку FCM та CIDA. Основна мета Екологічної стратегії полягає в сприянні місцевому управлінню та економічному розвитку способами, які відповідають чинним екологічним нормам та екологічним пріоритетам місцевих громад, і, таким чином, у забезпеченні довгострокового сталого, в тому числі економічного, розвитку громади. Розробка та актуалізація Стратегічних планів розвитку на місцевому та регіональному рівні Аналіз інтеграції екологічної складової у Стратегії розвитку та Проведення СЕО Впровадження проектного підходу – реалізація Демонстраційних проектів Навчально-тренінгова, методологічна підтримка партнерів Поширення досвіду через Асоціацію міст України
Метою проекту є розробка єдиної комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечує ефективне збирання, перевезення, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення ТПВ у Субрегіоні «Західний Донбас» шляхом об’єднання зусиль територіальних громад, регіональних органів влади та підприємств, що функціонують у регіоні. Метою проекту є розробка єдиної комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечує ефективне збирання, перевезення, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення ТПВ у Субрегіоні «Західний Донбас» шляхом об’єднання зусиль територіальних громад, регіональних органів влади та підприємств, що функціонують у регіоні. Цілі проекту: Аналіз існуючої системи поводження з ТПВ на території Субрегіону та створення Паспорту поводження з ТПВ. Розробка Стратегії та нової інтегрованої ефективної системи поводження з ТПВ на території Субрегіону на основі таких принципів. Запровадження механізму міжмуніципальної співпраці на всіх етапах впровадження Стратегії поводження з ТПВ. Залучення додаткових інвестицій та ресурсів для впровадження ефективної системи поводження з ТПВ на території Субрегіону. Розповсюдження набутого досвіду та інформаційна кампанія серед мешканців територіальних громад Субрегіону. Поліпшення благоустрою території та екологічної ситуації в містах і районах Субрегіону, а також мінімізація негативного впливу на навколишнє середовище.
Створення Керуючого комітету (міські голови, голови райдержадміністрацій та районних рад, представники партнерів). - Створення Керуючого комітету (міські голови, голови райдержадміністрацій та районних рад, представники партнерів).
- Формування Робочої групи з реалізації проекту (спеціалісти міськвиконкомів, райдержадміністрацій, комунальних підприємств, незалежні експерти, представники громадськості та інших зацікавлених сторін).
- Формування профільної Експертної групи (міжнародні та українські спеціалісти, незалежні експерти, представники науково-дослідних установ).
Проведення необхідних досліджень, збір даних та складання Паспорту існуючої системи поводження з ТПВ Проведення необхідних досліджень, збір даних та складання Паспорту існуючої системи поводження з ТПВ - Дослідження з визначення (коригування) морфологічного складу, щільності та вимірювання кількості ТПВ, що утворюються.
- Дослідження з визначення (коригування) норм надання послуг з вивезення ТПВ, що утворюються.
- Проведення аналізу стану існуючих місць видалення відходів.
- Підготовка опитувальних листів та збір інформації по кожному населеному пункту території, охопленої Проектом.
Оцінка технічних варіантів створення системи поводження з ТПВ. - Оцінка технічних варіантів створення системи поводження з ТПВ.
- Аналіз існуючих та розробка можливих інституційних механізмів організації системи поводження з ТПВ.
- Фінансовий аналіз потрібної системи поводження з відходами, включаючи капітальні та операційні видатки.
- Базується на принципах:
- (1) технічної здійсненності,
- (2) соціальної прийнятності та доступності для усіх користувачів,
- (3) фінансової життєздатності у довгостроковій перспективі.
Розробка попереднього технічного завдання та виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва нових об’єктів поводження та утилізації ТПВ на підставі висновків Стратегії. Розробка попереднього технічного завдання та виготовлення проектно-кошторисної документації будівництва нових об’єктів поводження та утилізації ТПВ на підставі висновків Стратегії. Пошук шляхів залучення додаткових інвестицій та ресурсів для впровадження ефективної системи поводження з ТПВ на основі фінансового аналізу капітальних видатків. Інформаційна кампанія серед мешканців територіальних громад.
Поділіться з Вашими друзьями: |