Процедурами набору, відбору та добору працівниківДата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.

Трудові ресури - це частина працездатного населення, яка володіє фізичними й розумовими здібностями і знаннями, необхідними для здійснення корисної діяльності та участі у трудовому процесі.

 • Трудові ресури - це частина працездатного населення, яка володіє фізичними й розумовими здібностями і знаннями, необхідними для здійснення корисної діяльності та участі у трудовому процесі.

 • Процес формування трудових ресурсів в організації - це діяльність, що здійснюється у процесі управління організацією, змістом якої є її забезпечення необхідним, відповідаючим певним вимогам, контингентом людей, а також впровадження науково-обґрунтованих методів набору, відбору та добору працівників в межах правового регулювання трудової діяльності.

 • В більшості вітчизняних організацій, за своєю суттю формування трудових ресурсів є

 • процедурами набору, відбору та добору працівників.Внутрішні джерела набору персоналу: праців­ники підприємства; пряме звернення до працівників підприємства щодо рекомендації на роботу друзів, знайомих і родичів; колишніх працівників підприємства; колишніх кандидатів на вакантні посади.

 • Внутрішні джерела набору персоналу: праців­ники підприємства; пряме звернення до працівників підприємства щодо рекомендації на роботу друзів, знайомих і родичів; колишніх працівників підприємства; колишніх кандидатів на вакантні посади.

 • Зовнішні джерела набору персоналу: засоби масової інформації (ЗМІ), Інтернет, неформальні канали, освітні органі­зації, професійні клуби та асоціації, агенти-розповсюджувачі, пере­маню­ван­ня праців­ни­ків, біржі праці та агентства з працевлаштування, рекрутингові агентства.

Кадровий аутсорсинг передбачає передачу зовнішнім експертам функцій роботи з персоналом.

 • Кадровий аутсорсинг передбачає передачу зовнішнім експертам функцій роботи з персоналом.

 • Аутсорсинг (від англ. «Outsourcing») - дослівно перекладається як «використання чужих ресурсів». Він деталізується у такі послуги:

 • Лізинг персоналу (staff leasing)-використання компанією-замовником позикового персоналу, що постійно знаходиться в штаті компанії-провайдера. Тобто клієнт купує послугу з виконання робіт, а не працю конкретних працівників.

 • Аутстаффінг (outstaffing) позиціонується як послуга з виведення за штат компанії вже існуючого персоналу. Цей підхід використовувався в ситуаціях, коли компанія- клієнт з різних причин не може збільшувати кількість співробітників, як того вимагає виробнича необхідність. Інструментом, що дозволяє регулювати кількість персоналу без зміни фактичної чисельності штату компанії-клієнта, стало зарахування працівників в штат компанії-провайдера. Саме компанія-провайдер стає формальним працедавцем для співробітників.

 • Підбір тимчасового персоналу (temporary staffing) , покликаний задовольняти потреби компаній в «гнучкій» робочій силі, надаючи працівників на неповний робочий день або на короткостроковий (від одного дня до декількох місяців) період.В останні місяці гостра необхідність створення нових додаткових робочих місць та вирішення питань працевлаштування молоді для жителів України обумовлена вимогами Міжнародного валютного фонду, виконання яких дозволить відкрити нову кредитну лінію.

 • В останні місяці гостра необхідність створення нових додаткових робочих місць та вирішення питань працевлаштування молоді для жителів України обумовлена вимогами Міжнародного валютного фонду, виконання яких дозволить відкрити нову кредитну лінію.

Величина трудових ресурсів залежить від офіційно встановлених вікових меж – верхнього і нижнього рівнів працездатного віку, частки працездатних серед населення працездатного віку, чисельності осіб, що беруть участь у громадській праці та тих, хто знаходиться за межами працездатного віку.

 • Величина трудових ресурсів залежить від офіційно встановлених вікових меж – верхнього і нижнього рівнів працездатного віку, частки працездатних серед населення працездатного віку, чисельності осіб, що беруть участь у громадській праці та тих, хто знаходиться за межами працездатного віку.Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка