Проектів рішень виконавчого комітетуДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.проектів рішень виконавчого комітету

 • проектів рішень виконавчого комітету

 • проектів ухвал міської ради

 • проектів наказів по приватизації обєктів державного житлового фонду

 • проектів наказів про затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту

 • проектів наказів про затвердження містобудівних умов та обмежень

 • проектів наказів виконавчих органів ЛМРрозпоряджень міського голови

 • розпоряджень міського голови

 • рішень виконавчого комітету

 • ухвал міської ради

2014 рік

 • 2014 рікЗа 2015 рік працівниками юридичного управління Львівської міської ради було здійснено представництво інтересів Львівської міської ради та її виконавчих органів

 • За 2015 рік працівниками юридичного управління Львівської міської ради було здійснено представництво інтересів Львівської міської ради та її виконавчих органів

Рішенням Шевченківського районного суду від 28.04.2014р. встановлено нікчемність договорів купівлі-продажу від 06.09.2010р. на адміністративно – побутову будівлю під літ. «О-2» площею 129, 3 кв. м. та на нежитлову будівлю під літ. «Г-1» площею 143, 1 кв. м. на вул. Я. Раппапорта, 8, укладених між Бураком О.Я. і Олійник Х.В., Брегіним Я.С. та визнано за територіальною громадою м. Львова в особі Львівської міської ради право власності на вказані приміщення.16.06.2015р. вказане рішення підтверджено ухвалою Апеляційного суду Львівської області. А також залишено в силі ухвалою Вищого спеціалізованого суду України від 17.09.2015р.

 • Рішенням Шевченківського районного суду від 28.04.2014р. встановлено нікчемність договорів купівлі-продажу від 06.09.2010р. на адміністративно – побутову будівлю під літ. «О-2» площею 129, 3 кв. м. та на нежитлову будівлю під літ. «Г-1» площею 143, 1 кв. м. на вул. Я. Раппапорта, 8, укладених між Бураком О.Я. і Олійник Х.В., Брегіним Я.С. та визнано за територіальною громадою м. Львова в особі Львівської міської ради право власності на вказані приміщення.16.06.2015р. вказане рішення підтверджено ухвалою Апеляційного суду Львівської області. А також залишено в силі ухвалою Вищого спеціалізованого суду України від 17.09.2015р.

 • В провадженні господарського суду м. Києва, Київського апеляційного господарського суду перебувала справа №51/421 за позовом Релігійної громади Римсько-католицької Церкви Св. Марії Магдалини до Львівської обласної ради, Регіонального відділення Фонду державного майна України у Львівській області, виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання права власності на будівлю під літ.«А-4» на приміщення костелу площею 1360, 5 кв.м. у м. Львові на вул. С. Бандери, 10 та скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 27.11.2009 року №1011 «Про оформлення права комунальної власності на будівлю на вул. С. Бандери, 10. Рішеннями господарських судів у задоволенні позову відмовлено.Постановою Львівського апеляційного суду від 04.06.2015 року скасовано рішення Личаківського районного суду м. Львова від 01.09.2014 у справі за позовом ТзОВ «Лідер Моноліт» до управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва А.П. про визнання бездіяльності протиправною, визнання чинними містобудівних умов та спонукання до вчинення дій, яким було визнано протиправною бездіяльність управління архітектури та містобудування Львівської міської ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва Андрія Петровича щодо розгляду звернення ТзОВ «Лідер Моноліт» про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки розташованої за адресою м. Львів, вул. Личаківська, 259, визнано чинними з 11.09.2013 року містобудівні умови і обмеження забудови ТзОВ «Лідер Моноліт» земельної ділянки на вул. Личаківській, 259 у м. Львові, зобов’язано управління архітектури департаменту містобудування Львівської міької ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва Андрія Петровича видати ТзОВ «Лідер Моноліт» підписані умови і обмеження забудови ТзОВ «Лідер Моноліт» земельної ділянки на вул. Личаківській, 259 у м. Львові.

 • Постановою Львівського апеляційного суду від 04.06.2015 року скасовано рішення Личаківського районного суду м. Львова від 01.09.2014 у справі за позовом ТзОВ «Лідер Моноліт» до управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва А.П. про визнання бездіяльності протиправною, визнання чинними містобудівних умов та спонукання до вчинення дій, яким було визнано протиправною бездіяльність управління архітектури та містобудування Львівської міської ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва Андрія Петровича щодо розгляду звернення ТзОВ «Лідер Моноліт» про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки розташованої за адресою м. Львів, вул. Личаківська, 259, визнано чинними з 11.09.2013 року містобудівні умови і обмеження забудови ТзОВ «Лідер Моноліт» земельної ділянки на вул. Личаківській, 259 у м. Львові, зобов’язано управління архітектури департаменту містобудування Львівської міької ради, директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва Андрія Петровича видати ТзОВ «Лідер Моноліт» підписані умови і обмеження забудови ТзОВ «Лідер Моноліт» земельної ділянки на вул. Личаківській, 259 у м. Львові.

 • В провадженні Личаківського районного суду перебувала справа за позовом Бойка Л.П. до Львівської міської ради, Регіонального ландшафтного парку “Знесіння” та ін. про визнання частково недійсною та скасування ухвали Львівської міської ради №1113 від 21 червня 2001 року в частині передачі регіональному ландшафтному парку “Знесіння” у постійне користування земельну ділянку,площею 563,04 кв.м. за адресою м. Львів, вул. Старознесенська, 25(27),визнання за Бойком Л.П. права на приватизацію земельної ділянки площею 1237,5 кв.м., що розташована на вул. Старознесенській,25(27) в м. Львові, а також про зобов’язання Львівської міської ради внести на розгляд чергової сесії питання щодо приватизації земельної ділянки на вул. Старознесенська,25(27) в м. Львові за заявою Бойка Л.П. Рішенням Личаківського районного суду від 18.10.2014 року, що залишене в силі ухвалою Апеляційного суду Львівської області від 15.10.2015 у задоволенні позову відмовлено.В провадженні господарського суду Львівської області, Львівського апеляційного адміністративного суду перебувала справа за позовом ППО «Вільна профспілка «Ринок Привокзальний» ЛОА ВП до ТзОВ «Привокзальний ринок», Львівської міської ради, управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради про визнання незаконними рішень та визнання недійсним договору. Рішеннями господарських судів у задоволенні позову відмовлено

 • В провадженні господарського суду Львівської області, Львівського апеляційного адміністративного суду перебувала справа за позовом ППО «Вільна профспілка «Ринок Привокзальний» ЛОА ВП до ТзОВ «Привокзальний ринок», Львівської міської ради, управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради про визнання незаконними рішень та визнання недійсним договору. Рішеннями господарських судів у задоволенні позову відмовлено

 • Рішенням Сихівського районного суду м.Львова від 18.05.2015 року у справі за позовом заступника прокурора м.Львова, Львівської міської ради до реєстраційної служби Львівського міського управління юстиції, Обласного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», Михайлів Романа Євгеновича, треті особи – Львівська міська рада, підприємство Львівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області № 48, ПАТ «Укрсоцбанк» про визнання дій протиправними, зобов’язання до вчинення дій, визнання договору недійсним, демонтаж будівлі задоволені позовні вимоги ЛМР в частині скасування державної реєстрацію права власності ТзОВ «Салон «Же-О-Зе» та Михайліва Р.Є. на будівлю ресторану заг. площею 288,6 кв.м на вул. Боднарській, 4 у м. Львові та зобов’язання Реєстраційну службу Львівського міського управління юстиції внести до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно запис про скасування державної реєстрації права власності ТзОВ «Салон «Же-О-Зе» та Михайліва Р.Є. на вказані нежитлові приміщення. Також вказаним рішенням суду визнано недійсним договір купівлі-продажу між Товариством з обмеженою відповідальністю «Салон «Же-О-Зе» та Михайлівим Романом Євгеновичем від 08.05.2012 року, а також зобов’язано Михайліва Романа Євгеновича привести до попереднього стану земельну ділянку за адресою: м.Львів, вул. Боднарська, 4, шляхом демонтажу самочинно встановленої будівлі. Забезпечено представництво юридичного управління у засіданнях:

 • Забезпечено представництво юридичного управління у засіданнях:

 • комісії з питань визначення та погашення боргу перед бюджетом з плати за землю у м.Львові.

 • узгоджувальної комісії по вирішенню земельних спорів.

 • робочої групи для впорядкування користування юридичними (фізичними) особами земельними ділянками на території м.Львова для забезпечень надходження коштів до бюджету міста від сплати за землю.

 • громадської житлової комісії.

 • комісії з надзвичайних ситуацій

 • міської міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті

 • комісії у справах релігій

 • наглядової ради з питань розподілу і утриманню житла в гуртожитках;

 • координаційної методичної ради з правової освіти населення.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка