Проектів рішень виконавчого комітетуДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.проектів рішень виконавчого комітету

 • проектів рішень виконавчого комітету

 • проектів ухвал міської ради

 • проектів наказів по приватизації обєктів державного житлового фонду

 • проектів наказів про затвердження вимог до архітектурно-планувальної частини проекту

 • проектів наказів про затвердження містобудівних умов та обмежень

 • проектів наказі виконавчих органів ЛМРрозпоряджень міського голови

 • розпоряджень міського голови

 • рішень виконавчого комітету

 • ухвал міської ради

2014 рік

 • 2014 рікЗа 2014 рік працівниками юридичного управління Львівської міської ради було здійснено представництво інтересів Львівської міської ради та її виконавчих органів

 • За 2014 рік працівниками юридичного управління Львівської міської ради було здійснено представництво інтересів Львівської міської ради та її виконавчих органів

Рішенням Сихівського районного суду м. Львова від 27.06.2014 було відмовлено мешканцям будинку по вул. Угорській, 2 у задоволені позову до Львівської міської ради, виконкому ЛМР, Сихівської районної адміністрації про скасування рішень і ухвал, які стосуються передачі будинку у комунальну власність міста. Ухвалою Апеляційного суду Львівської області від 13.11.2014 вказане рішення залишено без змін.

 • Рішенням Сихівського районного суду м. Львова від 27.06.2014 було відмовлено мешканцям будинку по вул. Угорській, 2 у задоволені позову до Львівської міської ради, виконкому ЛМР, Сихівської районної адміністрації про скасування рішень і ухвал, які стосуються передачі будинку у комунальну власність міста. Ухвалою Апеляційного суду Львівської області від 13.11.2014 вказане рішення залишено без змін.

 • Рішенням Галицького районного суду від 30.04.2014 р. відмовлено в позові ЗАТ «Львівський керамічний завод» до Львівської міської ради про скасування ухвали, якою гуртожитки на вул. Низинній, 17, 19 прийнято у комунальну власність. Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду рішення Галицького районного суду м. Львова у вказаній справі скасовано, провадження у справі закрито. Мешканцям надано можливість укласти договори найму кімнат і здійснити їх приватизацію.

 • У адміністративній справі за позовом ТзОВ «Кінотеатр «Сокіл» до управління комунальної власності департаменту економічної політики, управління «Секретаріат ради», виконавчого комітету Львівської міської ради, за участю Прокурора Галицького району м. Львова, про визнання протиправною бездіяльності управління комунальної власності та зобов’язання включити до переліку об’єктів приватизації цілісний майновий комплекс ДКП Кінотеатр «Сокіл», між сторонами укладено мирову угоду, завдяки чому цілісний майновий комплекс ДКП Кінотеатр «Сокіл» залишено в комунальній власності міста.Справа за позовом ЖБК №140 до ВК ЛМР про визнання протиправним рішення ВК ЛМР від 20.10.2006р. №1189 «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води». 29.01.13р. Галицьким районним судом м.Львова відмовлено в позові. 16.10.13р. Львівським апеляційним адміністративним судом постанову Галицького районного суду м.Львова скасовано та задоволено позовні вимоги. 24.07.14р. Вищим адміністративним судом скасовано постанову суду апеляційної інстанції і залишено в силі постанову суду першої інстанції. 02.12.14р. Верховний Суд України відмовив в задоволенні заяви третіх осіб про перегляд рішення касаційної інстанції.. Відтак, судами встановлено законність рішення ВК ЛМР від 20.10.2006р. №1189 «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води».

 • Справа за позовом ЖБК №140 до ВК ЛМР про визнання протиправним рішення ВК ЛМР від 20.10.2006р. №1189 «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води». 29.01.13р. Галицьким районним судом м.Львова відмовлено в позові. 16.10.13р. Львівським апеляційним адміністративним судом постанову Галицького районного суду м.Львова скасовано та задоволено позовні вимоги. 24.07.14р. Вищим адміністративним судом скасовано постанову суду апеляційної інстанції і залишено в силі постанову суду першої інстанції. 02.12.14р. Верховний Суд України відмовив в задоволенні заяви третіх осіб про перегляд рішення касаційної інстанції.. Відтак, судами встановлено законність рішення ВК ЛМР від 20.10.2006р. №1189 «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води».

 • Справа за позовом Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради до Львівської обласної державної адміністрації, Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробничий центр «Євроінвестрсервіс», третя особа – Львівська міська рада, ПП Транс-Спорт» про визнання протиправною бездіяльності. Відповідно до постанови суду від 10.12.2014 року позов задоволено повністю: визнано протиправними дії Львівської обласної державної адміністрації як організатора конкурсу з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування щодо: винесення на конкурс із визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування призначеного на 20 серпня 2014 року, міжміських автобусних маршрутів № 777 Львів АС № 3 – Сколе АС – Плав’я; № 778 Львів АС № 3 – Труханів – Сколе АС; № 779 Львів АС № 3 – Підгородці – Сопіт – Сколе АС; № 781 Львів АС № 3 – Сколе АС – Славське; № 787 Львів АС № 3 – Сколе АС – Либохора без попереднього погодження схеми руху вказаних маршрутів територією м.Львова із департаментом житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. – визначення кінцевих зупинок міжміських автобусних маршрутів № 777 Львів АС № 3 – Сколе АС – Плав’я; № 778 Львів АС № 3 – Труханів – Сколе АС; № 779 Львів АС № 3 – Підгородці – Сопіт – Сколе АС; № 781 Львів АС № 3 – Сколе АС – Славське; № 787 Львів АС № 3 – Сколе АС – Либохора всупереч положенням ухвали Львівської міської ради від 28.01.2010 року № 3165 «Про додаткові заходи щодо впорядкування перевезень у м.Львові.Справа за позовом Львівської міської ради до Мельника Р.Л., треті особи: управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, ПАТ «Кредобанк» про зобов’язання вчинити дії. Рішенням Сихівського районного суду м. Львова від 11.02.2014 року позов Львівської міської ради задоволено та зобов’язано Мельника Р.Л. відновити за власний рахунок зруйновану ним пам’ятку історії-будинок № 30 на вул. Я.Ярославенка у м. Львові шляхом проведення заходів з відбудови та відтворення її первісного вигляду відповідно до проектно-кошторисної документації та стягнуто з Мельника Р.Л. на користь Львівської міської ради 79821,6 грн. Рішенням Апеляційного суду Львівської області від 05.11.2014 року апеляційну скаргу Мельника Р.Л. частково задоволено та скасовано рішення Сихівського районного суду м. Львова від 11 лютого 2014 року в частині стягнення з Мельника Р.Л. на користь Львівської міської ради 79 821 грн. 60 коп. вартості проектних робіт,  і в цій частині ухвалено нове рішення, яким  у задоволенні згаданої позовної вимоги відмовлено. В решті рішення Сихівського районного суду м. Львова від 11 лютого 2014 року залишено без змін. Таким чином, станом на сьогодні рішення суду набрало законної сили,а, отже Мельник Р.Л. зобов’язаний відновити за власний рахунок зруйновану ним пам’ятку історії - будинок №30 на вул. Я. Ярославенка.

 • Справа за позовом Львівської міської ради до Мельника Р.Л., треті особи: управління охорони історичного середовища Львівської міської ради, ПАТ «Кредобанк» про зобов’язання вчинити дії. Рішенням Сихівського районного суду м. Львова від 11.02.2014 року позов Львівської міської ради задоволено та зобов’язано Мельника Р.Л. відновити за власний рахунок зруйновану ним пам’ятку історії-будинок № 30 на вул. Я.Ярославенка у м. Львові шляхом проведення заходів з відбудови та відтворення її первісного вигляду відповідно до проектно-кошторисної документації та стягнуто з Мельника Р.Л. на користь Львівської міської ради 79821,6 грн. Рішенням Апеляційного суду Львівської області від 05.11.2014 року апеляційну скаргу Мельника Р.Л. частково задоволено та скасовано рішення Сихівського районного суду м. Львова від 11 лютого 2014 року в частині стягнення з Мельника Р.Л. на користь Львівської міської ради 79 821 грн. 60 коп. вартості проектних робіт,  і в цій частині ухвалено нове рішення, яким  у задоволенні згаданої позовної вимоги відмовлено. В решті рішення Сихівського районного суду м. Львова від 11 лютого 2014 року залишено без змін. Таким чином, станом на сьогодні рішення суду набрало законної сили,а, отже Мельник Р.Л. зобов’язаний відновити за власний рахунок зруйновану ним пам’ятку історії - будинок №30 на вул. Я. Ярославенка.

 • У справі №5015/5858/11 за позовом заступника прокурора області-прокурора м. Львова в інтересах держави в особі Львівської міської ради, управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради до ФОП Мачеус О. В. про витребування нежитлового приміщення площею 314, 0 кв.м на пл. Ринок, 28 у м. Львові з чужого незаконного володіння задоволено позов та вивільнено приміщення, яке в подальшому було реалізовано на аукціоні за 16 800 000, 00 грн.Забезпечено представництво юридичного управління у засіданнях:

 • Забезпечено представництво юридичного управління у засіданнях:

 • комісії з питань визначення та погашення боргу перед бюджетом з плати за землю у м.Львові.

 • узгоджувальної комісії по вирішенню земельних спорів.

 • робочої групи для впорядкування користування юридичними (фізичними) особами земельними ділянками на території м.Львова для забезпечень надходження коштів до бюджету міста від сплати за землю.

 • громадської житлової комісії.

 • комісії з надзвичайних ситуацій

 • міської міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті

 • комісії у справах релігій

 • наглядової ради з питань розподілу і утриманню житла в гуртожитках;

 • координаційної методичної ради з правової освіти населення.Каталог: lmrdownloads
lmrdownloads -> Проектів рішень виконавчого комітету
lmrdownloads -> Оприлюднення плану а також змін до нього – не пізніше 10 днів з дня затвердження
lmrdownloads -> Закон передбачає для мешканців три можливі форми управління б/б: Закон передбачає для мешканців три можливі форми управління б/б
lmrdownloads -> Розвиток комунікативних здібностей персоналу
lmrdownloads -> Розпорядження голови лода від 23 травня 2014 року №182/0/5-14 «Про затвердження переліків об’єктів доріг комунальної власності в населених пунктах області


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка