Протерозойську



Дата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.



Життя на землі, на думку вчених, виникло приблизно 4-5 млрд років тому. Умови життя на нашій планеті багаторазово змінювали- ся, і всі живі організми змушені були постійно пристосовуватись до цих змін.

  • Життя на землі, на думку вчених, виникло приблизно 4-5 млрд років тому. Умови життя на нашій планеті багаторазово змінювали- ся, і всі живі організми змушені були постійно пристосовуватись до цих змін.







  • ІІ. У Протерозойську еру (розпочалась 2,5 млрд., закінчилась 0.6 млрд. років тому) виникають еукаріоти: рослини, гриби, тварини. Спочатку це були одноклітинні організми, клітини деякі із них утворювали колонії. Згодом від колоніальних одноклітинних джгутикових походять багатоклітинні тварини.









  • У другій половині Палеозойської ери – кам'яновугільного періоду на суходолі мешкали різноманітні земноводні. Деякі з них стали предками сучасних рядів плазунів, інші – звірозубі – згодом дали початок першим ссавцям. У цей період виникли комахи.



  • ІV. У Мезозойській ері (240-60 млн. років тому) виникають птахи і ссавці. На початку ери з’являються черепахи, крокодили, ящірки, динозаври.

  • З часом динозаври досягли значного видового різноманіття і переважали в наземних угрупуваннях всієї

  • Мезозойської ери.



















Каталог: public -> oipopp -> repository -> dcr
dcr -> Прийменник як службова частина мови Кифорук Оксана Вікторівна
dcr -> Знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки; знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки
dcr -> Завдання : розкрити роль прислівників у художніх, науково-популярних і ділових текстах
dcr -> Читання “Дощиком”
dcr -> «Квітни мово, наша рідна. Дмитро Білоус. Віра поета в неминуче відродження рідного слова у поезіях \"Вічно жива\" та \"Хліб і слово\"»
dcr -> Основні групи фразеологізмів, багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів Мета
dcr -> Ходи більше …бігай. Ходи більше …бігай


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка