Росія – столиця МоскваДата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.Росія – столиця Москва

 • Росія – столиця Москва

 • Білорусь – столиця Мінськ

 • Угорщина – столиця Будапешт

 • Словаччина – столиця Братислава

 • Румунія – столиця Бухарест

 • Польща – столиця Варшава

 • Молдова – столиця Кишинів

 • ПЛОЩА 17075,4 ТИС. КМ²Офіційна назва – Російська Федеративна Республіка. За площею Росія є найбільшою державою світу. За формою державного правління – президентсько-парламентська республіка, за державним устроєм – федерація. Має велику протяжність території. Її перетинають 10 часових поясів. Межує з 16 країнами, омивається 13 морями.

 • Офіційна назва – Російська Федеративна Республіка. За площею Росія є найбільшою державою світу. За формою державного правління – президентсько-парламентська республіка, за державним устроєм – федерація. Має велику протяжність території. Її перетинають 10 часових поясів. Межує з 16 країнами, омивається 13 морями.Росія багата на природні ресурси – мінерально-сировинні, водні, лісові, земельні, які відіграють важливу роль в економіці країни. Велике господарське значення мають запаси газу, нафти, вугілля та залізної руди. Водні ресурси потужних сибірських річок використовуються для вироблення дешевої гідроенергії. На Росію припадає 30% світового експорту необробленої деревини.

 • Росія багата на природні ресурси – мінерально-сировинні, водні, лісові, земельні, які відіграють важливу роль в економіці країни. Велике господарське значення мають запаси газу, нафти, вугілля та залізної руди. Водні ресурси потужних сибірських річок використовуються для вироблення дешевої гідроенергії. На Росію припадає 30% світового експорту необробленої деревини.ПЛОЩА 207,6 ТИС. КМ²

 • ПЛОЩА 207,6 ТИС. КМ²Білорусь займає континентальне положення і розташована північніше України. Вона межує, крім України, також з Росією, Литвою, Латвією та Польщею. Суттєвим недоліком географічного положення країни є відсутність виходу до моря. Через Білорусь проходять важливі транспортні шляхи і трубопроводи до країн Центральної і Північної Європи.

 • Білорусь займає континентальне положення і розташована північніше України. Вона межує, крім України, також з Росією, Литвою, Латвією та Польщею. Суттєвим недоліком географічного положення країни є відсутність виходу до моря. Через Білорусь проходять важливі транспортні шляхи і трубопроводи до країн Центральної і Північної Європи.Ресурсна база Білорусі незначна і обмежена торфом, як паливною сировиною, калійною сіллю для виробництва мінеральних добрив і невеликою кількістю нафти. Велике значення для розвитку сільського господарства мають земельні ресурси. Природно-заповідний фонд країни широко використовується у рекреаційній діяльності.

 • Ресурсна база Білорусі незначна і обмежена торфом, як паливною сировиною, калійною сіллю для виробництва мінеральних добрив і невеликою кількістю нафти. Велике значення для розвитку сільського господарства мають земельні ресурси. Природно-заповідний фонд країни широко використовується у рекреаційній діяльності. • ПЛОЩА 49 ТИС. КМ²Словаччина має офіційну назву Словацька Республіка. Це молода унітарна держава, що утворилася після розпаду Чехословаччини. За формою державного правління - парламентська республіка. Державна мова - словацька. Країна приєдналася до Єврозони на початку 2009 p., тому нині її грошовою одиницею є євро. Член НАТО та СОТ.

 • Словаччина має офіційну назву Словацька Республіка. Це молода унітарна держава, що утворилася після розпаду Чехословаччини. За формою державного правління - парламентська республіка. Державна мова - словацька. Країна приєдналася до Єврозони на початку 2009 p., тому нині її грошовою одиницею є євро. Член НАТО та СОТ.Словаччина - переважно гірська країна. На її території простягаються Західні Карпати і Словацькі Рудні гори. Тут наявні поклади рудних корисних копалин: залізних, марганцевих, поліметалічних, є родовища сурми та магнезиту. На півдні Словаччини протікає Дунай з своїми притоками – важлива транспортна магістраль країни. На деяких притоках побудовані ГЕС.

 • Словаччина - переважно гірська країна. На її території простягаються Західні Карпати і Словацькі Рудні гори. Тут наявні поклади рудних корисних копалин: залізних, марганцевих, поліметалічних, є родовища сурми та магнезиту. На півдні Словаччини протікає Дунай з своїми притоками – важлива транспортна магістраль країни. На деяких притоках побудовані ГЕС. • ПЛОЩА 312,7 ТИС. КМ²Республіка Польща – таку офіційну назву має держава, що розмістилася в Центральній Європі, у басейні двох великих західноєвропейських річок – Вісли і Одеру. За формою державного правління Польща – парламентсько-президентська республіка, за державним устроєм – унітарна держава. Державна мова – польська.

 • Республіка Польща – таку офіційну назву має держава, що розмістилася в Центральній Європі, у басейні двох великих західноєвропейських річок – Вісли і Одеру. За формою державного правління Польща – парламентсько-президентська республіка, за державним устроєм – унітарна держава. Державна мова – польська. У рельєфі Польщі переважають рівнини. У південній частині країни простягаються гори - Судети і Карпати (Високі Татри). Клімат Польщі помірно континентальний, сприятливий для розвитку сільського господарства. Мінерально-сировинні ресурси Польщі представлені кам’яним вугіллям, сіркою, сріблом, цинком, свинцем, кухонною сіллю і природним газом.

 •  У рельєфі Польщі переважають рівнини. У південній частині країни простягаються гори - Судети і Карпати (Високі Татри). Клімат Польщі помірно континентальний, сприятливий для розвитку сільського господарства. Мінерально-сировинні ресурси Польщі представлені кам’яним вугіллям, сіркою, сріблом, цинком, свинцем, кухонною сіллю і природним газом. • ПЛОЩА 93 ТИС. КМ²Офіційна назва-Угорська республіка. З Україною межує на південному заході. Розташована в Центральній Європі і займає більшу частину Середньодунайської низовини, що на заході замикається Альпами, а півночі і сході – Карпатами.

 • Офіційна назва-Угорська республіка. З Україною межує на південному заході. Розташована в Центральній Європі і займає більшу частину Середньодунайської низовини, що на заході замикається Альпами, а півночі і сході – Карпатами.Угорщина багата на боксити. Тут також видобувають залізну і марганцеву руди, вугілля, нафту, природний газ. Потужними є рекреаційні ресурси, особливо термальні цілющі мінеральні джерела.

 • Угорщина багата на боксити. Тут також видобувають залізну і марганцеву руди, вугілля, нафту, природний газ. Потужними є рекреаційні ресурси, особливо термальні цілющі мінеральні джерела. • ПЛОЩА 238 ТИС. КМ²Розташована на південному сході Центральної Європи, у басейні Нижнього Дунаю. На півночі і сході країни розташовані Карпати, на півдні – Трансільванські Альпи, на заході – гори Бихор. Географічне положення зручне. Межує з Україною на південному заході. Це молода держава ЄС з ринковою економікою.

 • Розташована на південному сході Центральної Європи, у басейні Нижнього Дунаю. На півночі і сході країни розташовані Карпати, на півдні – Трансільванські Альпи, на заході – гори Бихор. Географічне положення зручне. Межує з Україною на південному заході. Це молода держава ЄС з ринковою економікою.На території країни є родовища газу. Вона посідає одне з перших місць в Європі за видобутком вугілля, міді, залізної руди, свинцю, цинку, золота і срібла. Велике значення мають лісові ресурси. Клімат і грунти сприятливі для розвитку сільського господарства.

 • На території країни є родовища газу. Вона посідає одне з перших місць в Європі за видобутком вугілля, міді, залізної руди, свинцю, цинку, золота і срібла. Велике значення мають лісові ресурси. Клімат і грунти сприятливі для розвитку сільського господарства. • ПЛОЩА 33,7 ТИС. КМ²Республіка Молдова – південно-західний сусід України. Розташована на південному заході Східної Європи, має вигідне географічне положення. Це унітарна пострадянська республіка, яка входить до СНД і намагається розбудовувати ринкову економіку. Вона найменша за площею та кількістю населення серед країн-сусідів України.

 • Республіка Молдова – південно-західний сусід України. Розташована на південному заході Східної Європи, має вигідне географічне положення. Це унітарна пострадянська республіка, яка входить до СНД і намагається розбудовувати ринкову економіку. Вона найменша за площею та кількістю населення серед країн-сусідів України.Природно-ресурсний потенціал країни невисокий. Розвиток промисловості повністю залежить від імпортної сировини. Проте клімат і грунти сприятливі для розвитку сільського господарства.

 • Природно-ресурсний потенціал країни невисокий. Розвиток промисловості повністю залежить від імпортної сировини. Проте клімат і грунти сприятливі для розвитку сільського господарства.Інтернет-ресурси:

 • Інтернет-ресурси:

 • 1. http:// uk.wikipedia.org

 • 2. http:// geoknigi.com

 • 3. http:// www.geograf.com.ua

 • 4. http:// osvitanet.com.uaКаталог: public -> oipopp -> repository -> dcr
dcr -> Прийменник як службова частина мови Кифорук Оксана Вікторівна
dcr -> Знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки; знаходити прислівники в текстах і пояснювати правильність думки
dcr -> Завдання : розкрити роль прислівників у художніх, науково-популярних і ділових текстах
dcr -> Читання “Дощиком”
dcr -> «Квітни мово, наша рідна. Дмитро Білоус. Віра поета в неминуче відродження рідного слова у поезіях \"Вічно жива\" та \"Хліб і слово\"»
dcr -> Основні групи фразеологізмів, багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів Мета
dcr -> Ходи більше …бігай. Ходи більше …бігай


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка