Спеціальність 14010202 «Організація обслуговування населення»Дата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.


Спеціальність 5.14010202 «Організація обслуговування населення»

 • Спеціальність 5.14010202 «Організація обслуговування населення»

 • галузь знань 1401 – Сфера обслуговування

 • напрям підготовки 6.140102 – Побудова обслуговування

 • Кваліфікація – організатор обслуговування


Коледж Класичного приватного університету

 • Коледж Класичного приватного університетуСпеціальність “Організація обслуговування населення” в нашому коледжі відкрита з 2007 року. Здійснюється підготовка молодших фахівців організаторів обслуговування для підприємств. Інша назва цієї професії і посадовця, яка її втілює, – керівник. 21 сторіччя, без жодного сумніву – це епоха менеджменту.

 • Спеціальність “Організація обслуговування населення” в нашому коледжі відкрита з 2007 року. Здійснюється підготовка молодших фахівців організаторів обслуговування для підприємств. Інша назва цієї професії і посадовця, яка її втілює, – керівник. 21 сторіччя, без жодного сумніву – це епоха менеджменту.Метою підготовки фахівців є формування високопрофесійного спеціаліста, який повинен мати розвинені аналітичні здібності для участі у прогнозуванні кон’юнктури ринку, формуванні асортименту товарів, захисті прав споживачів, готовність до комерційного ризику, вміння працювати в умовах дефіциту інформації.

 • Метою підготовки фахівців є формування високопрофесійного спеціаліста, який повинен мати розвинені аналітичні здібності для участі у прогнозуванні кон’юнктури ринку, формуванні асортименту товарів, захисті прав споживачів, готовність до комерційного ризику, вміння працювати в умовах дефіциту інформації.Менеджмент – це наука і мистецтво управляти соціально – економічними системами, де головну роль грають люди.

 • Менеджмент – це наука і мистецтво управляти соціально – економічними системами, де головну роль грають люди.

 • Це спеціальність для людей творчих, енергійних, ініціативних, для тих, хто прагне до самореалізації.

 • Не всі розуміють, що керівниками не народжуються на керівників потрібно вчитися оскільки ринковій економіці України потрібні молоді грамотні управлінці – організатори.Чому ж навчають у нас в коледжі на цій спеціальності? Всьому, без чого сучасний менеджер не відбудеться: право, економіка, психологія, інформатика, управління якістю товарів і послуг, етика. Звичайно, можна досконально вивчати кожний з перерахованих предметів окремо, навчитися користуватися комп’ютерами, але без уміння все об’єднувати в єдине ціле, а головне – практично застосувати всі одержані знання.

 • Коледж Класичного приватного університетуАналіз стану справ у роботі по підготовці управлінських кадрів в сфері послуг свідчить про те, що потреби галузі у фахівцях не задовольняються, рівень їх професійної підготовки також не можна визнати задовільними. Стратегічним завданням Коледжу КПУ є надання фундаментальної, теоретичної та практичної підготовки фахівців щодо активної участі у реформуванні економіки України. Керівники підприємств сфери послуг мають бути фахівцями своєї справи, мати глибокі знання, вміти приймати продумані та зважені управлінські рішення. Саме таку підготовку забезпечують навчальні програми Коледжу.

 • Аналіз стану справ у роботі по підготовці управлінських кадрів в сфері послуг свідчить про те, що потреби галузі у фахівцях не задовольняються, рівень їх професійної підготовки також не можна визнати задовільними. Стратегічним завданням Коледжу КПУ є надання фундаментальної, теоретичної та практичної підготовки фахівців щодо активної участі у реформуванні економіки України. Керівники підприємств сфери послуг мають бути фахівцями своєї справи, мати глибокі знання, вміти приймати продумані та зважені управлінські рішення. Саме таку підготовку забезпечують навчальні програми Коледжу.Після закінчення нашого навчального закладу за спеціальністю “Організація обслуговування населення”

 • Після закінчення нашого навчального закладу за спеціальністю “Організація обслуговування населення”

 • Ви зможете працювати:

 • виробничі підприємства;

 • підприємства торгівлі;

 • фінансові, страхові, банковські підприємства;

 • структурні підрозділи муніципальних органів влади та управління тощоВипускники Коледжу Класичного приватного університету є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці; володіють теоретичними знаннями та практичними навичками з економіки, менеджменту, психології, менеджменту персоналу, володіють комп'ютерними технологіями та обізнані зі специфікою сфери побуту.

 • Випускники Коледжу Класичного приватного університету є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці; володіють теоретичними знаннями та практичними навичками з економіки, менеджменту, психології, менеджменту персоналу, володіють комп'ютерними технологіями та обізнані зі специфікою сфери побуту.Комплекс знань та вмінь дозволять випускникам зі спеціальності «Організація обслуговування населення» самостійно приймати рішення щодо організації роботи підприємств сфери побуту, формувати цілі та завдання процесу надання послуг, розробляти плани роботи підприємства, вивчати динаміку потреб на ринку послуг, розв'язувати питання пов'язані з управлінням персоналом і таке інше. Випускник може обіймати певні посади з організації та управління (менеджери) на всіх видах підприємств, які займаються різними видами обслуговуванням населення.

 • Комплекс знань та вмінь дозволять випускникам зі спеціальності «Організація обслуговування населення» самостійно приймати рішення щодо організації роботи підприємств сфери побуту, формувати цілі та завдання процесу надання послуг, розробляти плани роботи підприємства, вивчати динаміку потреб на ринку послуг, розв'язувати питання пов'язані з управлінням персоналом і таке інше. Випускник може обіймати певні посади з організації та управління (менеджери) на всіх видах підприємств, які займаються різними видами обслуговуванням населення.“Менеджери – власники процесу, яким делегуються не тільки повноваження, а й ресурси”

 • “Менеджери – власники процесу, яким делегуються не тільки повноваження, а й ресурси”

 • Випускник – універсальний спеціаліст, який володіє ерудицією, знає технології спілкування та методики переконання, який володіє секретами організації та управління. Стратег і тактик в одній особіНавчальний процес здійснюється за допомогою інтерактивних методів навчання, використання мережі Іnternet та мультімедійних засобів.

 • Навчальний процес здійснюється за допомогою інтерактивних методів навчання, використання мережі Іnternet та мультімедійних засобів.

 • По закінченню навчання видається диплом державного зразка. Можливе продовження навчання в Класичному приватному університеті за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування».

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка