Станом на сьогодні є всі підстави стверджувати, що населення України забезпечене широким асортиментом лікарських засобів українського та іноземного виробництваДата конвертації11.06.2016
Розмір445 b.

Станом на сьогодні є всі підстави стверджувати, що населення України забезпечене широким асортиментом лікарських засобів українського та іноземного виробництва.

  • Станом на сьогодні є всі підстави стверджувати, що населення України забезпечене широким асортиментом лікарських засобів українського та іноземного виробництва.

  • За попередніми оперативними даними Державного комітету статистики, обсяг реалізованої фармацевтичної продукції вітчизняними підприємствами (КВЕД 24.4. «Фармацевтичне виробництво») за 2008 р. у грошовому виразі становив 3 706 741,9 тис. грн., що до відповідного періоду 2007 р. становить 115,1%.

  • За 2008 р. спостерігається зростання обсягів експорту фармацевтичної продукції. Тенденції розвитку вітчизняного виробництва лікарських засобів і виробів медичного призначення наведено у таблиці 2.Стратегічним питанням розвитку вітчизняної фармацевтичної промисловості є перехід на стандарти належної виробничої практики (GMP). Протягом 2001-2003 рр. Державною службою створено відповідну нормативно-правову базу, гармонізовану з вимогами GMP ВООЗ та ЄС, розроблено і введено в дію 10 настанов з якості лікарських засобів та практичного запровадження системи забезпечення якості.

  • Стратегічним питанням розвитку вітчизняної фармацевтичної промисловості є перехід на стандарти належної виробничої практики (GMP). Протягом 2001-2003 рр. Державною службою створено відповідну нормативно-правову базу, гармонізовану з вимогами GMP ВООЗ та ЄС, розроблено і введено в дію 10 настанов з якості лікарських засобів та практичного запровадження системи забезпечення якості.

  • Як результат дії зазначених нормативних документів, у 2008 р. сертифіковано 17 виробничих дільниць. Таким чином, станом на 31.12.2008 р. в Україні сертифіковано 35 виробничих дільниць, 13 вітчизняних фармацевтичних підприємств.

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка