Страхування особливий вид економічних відносин покликаний забезпечити страховий захист людей (або організацій) та їх інтересів від різного роду небезпек. СтрахуванняДата конвертації30.05.2016
Розмір444 b.
#1216Страхування - особливий вид економічних відносин покликаний забезпечити страховий захист людей (або організацій) та їх інтересів від різного роду небезпек.

  • Страхування - особливий вид економічних відносин покликаний забезпечити страховий захист людей (або організацій) та їх інтересів від різного роду небезпек.Приватне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Страховий дім» здійснює страхову діяльність з 1998 року, має всі необхідні дозвільні документи для здійснення страхової діяльності, у тому числі 19 ліцензій на різні види страхування. Статутний капітал складає 207,0 млн.грн.

  • Приватне акціонерне товариство «Страхова Компанія «Страховий дім» здійснює страхову діяльність з 1998 року, має всі необхідні дозвільні документи для здійснення страхової діяльності, у тому числі 19 ліцензій на різні види страхування. Статутний капітал складає 207,0 млн.грн.

  • Рейтингова оцінка РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна) за українською шкалою uaА (стабільний).СК Страховий Дім співпрацює з ассітантскімі компаніями «СОС Сервис Україна» та міжнародній CORIS

  • СК Страховий Дім співпрацює з ассітантскімі компаніями «СОС Сервис Україна» та міжнародній CORISПоділіться з Вашими друзьями:
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка